2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

amin canım.. hayırılsıyla vaktinde sağlıkla gelsinler de inşAllah.. :Saruboceq:
bana rüya gibi geliyo hala.. inanamıyorum birkaç gün sonra bebeğimiz dünyaya gelecek.. bizlerden bir parça..ne büyük mucize..geçen ramazan da dualar ediyordum sağlıklı hayırlı bi bebişim olsun diye.. :CüvCüv: Rabbim isteyip de olmayanlara da nasip eder inşAllah en kısa zamanda...

Herkeslere slm...bugün doğum yapacak arkadaşlar varsa Allah tez elden hayırlısıyla kurtarsın,bizim gibi bekleyenlerede yavrularımızı sağlıklı şekilde kucağımıza almayı nasip etisin..Dün gece davulcu uyandırdı eşimle kalktık tabi o tuttu ama sonra bende uyku falan kalmadı sersem gibiyim sonra bi ara yine uyumuşum şimdiden alıştırsak kendimizi uykusuz gecelere yeridir zaten..
Kübracım minik burağın odası çok şirinmiş canım inşallah güzel günlerde kullansın mışılmışıl uyusun odasında..
Güzel bi gün olsun hepinize..

selam canım hoşgeldin hihoyyyt aynen ben de eşimi kaldırdım ona yemek hazırladım işte benim de canım istedi yedim biraz kaydirigubbakcemile3 derken sonra uyu uyuyabilirsen.....uykusuz gecelerimize az kaldı zaten bunlar da alıştırma oluyo şimdiden :CüvCüv:

kızlar ben bugun 3 te doktora gıdıcem ama kendı doktoruma degıl farklı bır doktora renklı usg ye gırcem bakalım cok merak edıyorum:)
ınsallah oglusum yuzunu gosterır

bu arada dun gece tam yataga yatarken reglı sancısı gıbı bır sancı basladı 5 dakıka falan surdu resmen nefesım kesıldı o kadar korktumkıbırde ınanılmaz akıntım gelıyor
afedersınız tuvalete oturunca ara sıra beyaz bır akıntı akıyor normalmı acaba bılmıyorum...
son zamanlarda akıntı artıcak dıyorlardı ama bu kadar olması kafama takıldı

Son düzenleme:

Hoşbulduk mervecim,valla bende yedim onunla ne yalan söyliyim inşallah bide bu yüzden şişmeyiz eee biri yer biri bakar olmaz dimi amakaydirigubbakcemile3Sonrada bütün gece tuvalet faslı beni öldürüyo kaç kere gittim bilmemki birazda ondan uykum kaçtı,bacakların ağrısı bi yandan oofff şu zaman çabuk geçsin artık ondan sonra bebişleri emzirmeye uyanırız inşallah,yatağına bakıp bakıp seviniyorum duygulanıyorum artık bizimle olmasına az kaldı diye nasıl kime benziyo acaba kuzucum çok merak ediyorum mervecim yahihoyyyt

Duygucum inşallah görürsün oğlunun yüzünü..Bu arada o sancılardan bendede var bide ayakta çok durunca oluyo tatlım kendini çokmu yoruyosun,yorma bak kendini zaten son zamanlara geldikklava:,bu arada akıntının artması normal ama anormal bi durum varsa eğer çok fazla geliyorsa bi dr.a danış bence bişey varsa fitil filan verir,benimkide koyulaştı ama çok fazla olmuyo yani,bi sor bana kalırsa ihmal etme canım:teselli:

tabii canım zaten iştahım açık onlar karşımızda yerse olur mu hiç kaydirigubbakcemile3
şikayetler günden güne artıyo canım benim de ellerim şiş yumruk yapınca hissediyorum acıyolar..son günlerimiz artık .. sağlıklıca atlatabilsek.. ayy ben de çok merak ediyorum nasıl bişey acaba bebişim bana benziyo mu ? laf aramızda bana benzesin istiyorum da hehe kaydirigubbakcemile3 bakalım az kaldı görücez minikleri teşrif etsinler de hayırlısıyla..

duygu kız alemsin sen de bebişin hakikisini görmene ne kaldı renkli ultrasona gidiyorsun kaydirigubbakcemile3 inşAllah yüzünü gösterir , ben ayrıntılıya iki kere gitmiştim ikisinde de yüzünü göstermedi bizim nazlı kız :CüvCüv:

Öyle canım eller ayaklar şiş yumruk yapınca bendede öyle oluyo ayaklarında üzeri acıyo neyse doğumla birlikte geçer inşallah,bu arada bende bana benzesin istiyorum ama naparsın ya bana ya babasına benzicek sonuçta,ultrason resimlerine bakıp babası şimdiden aynı ben filan diyo ben bişey demiyorum erkekler iştekaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: eee tabii onlar da kendilerine benzesin istiyolar :roflol: aman canım işin gerçeği sağlıklı eli yüzü düzgün olsunlar da ...
şaka maka artık ay değil gün sayıyoruz ne kadar heyecanlı yaa hihoyyyt koskoca 9 ay paylaştık burada dertleri sıkıntıları.. senağlama
bakalım bekleyenlerden ilk kimin haberini alıcaz? hakkımızda hayırlısı olsun..
artık günler yaklaştıkça bir korku sarıyo valla beni :bbo:
Allahım sağ salim kavuştursun bizi yavrularımıza ..

Canım benim teşekkür ederim.Umarım oğluşumda beğenir odasını sen iyisin dimi cnm yok bi yaramazlık umarım.:1hug:

Öyle canım sağlıklı eli ayağı düzgün olsunda bebişlerin sonuçta onlar bizim evlatlarımız biz onların iyi olmalarından başka daha ne isteriz,bende zaten gülüp geçiyorum eşime şimdiden çocuğu göndereceği üniversiteye kadar hayaller kuruyo düşün yani daha çocuk doğmadan,töbe töbeee ne dicen işte,bende takmıyorum artık,bebek olmadan önce pek hevesli değildi hatta takmıyo gibi görünüyodu ama şimdi öylemi meğersem ne kadar hevesliymiş bi çocuğu olmasına:)
Dün dedim eşime ilk hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana ne kadar çok zaman geçti tabiki zorluklarla ama çektiğimiz zorlukların hepsini sanırım onları kucağımıza aldığımızda unutucaz çünkü bebeklerimiz için herşeye değer,bu arada bu site sayesinde hiç yalnız kalmadım senin gibi çok güzel insanlar tanıdım o yüzdende kendimi çok şanslı hissediyorum mervecim,umarım bebekler gelincede paylaşımlarımız sürdürürüz,buradaki arkadaşlarımı kaybetmek istemiyorum çünkü

sedacım aslında kendımı cok yordugum soylenemez artık ev ıslerını bıle salladım yapmıyorum ama dedıgın gıbı bıraz yuruyunce agrı baslıyor..cok az kaldı normal herhalde.akıntıyıda sorucam bugun kı doktora..

mervecım aslında doktora gıtmemın bır sebebıde 35 haftalıkken bebısın 2600 gr olmasını kafama taktım..az geldı bana.doktorum normal dedı ama aynı doktora gıden bır kac arkadasım doktorun ultrasonunun baya oynadıgını soyledı.bır arkadasım 2900 gr demıs dogmdan once 5 gun sonra 3400 dogmus bebek..
bende acaba sımdı ne kadar oldu dıye meraktan gıdıyorum aslında takıntı yaptım bunu:çok üzgünüm:

Canım benim teşekkür ederim.Umarım oğluşumda beğenir odasını sen iyisin dimi cnm yok bi yaramazlık umarım.:1hug:

Beğenir annesi neden beğenmesin bebişin..İyiyim kübracım bazen ağrım sızım çok olunca kendimi çok kötü hissediyorum ama galiba bunlar olması gereken şeyler sanırım napalım yavrularımız sağlıklı doğsunlarda herşeye katlanıyoruz,onun dışında bi yaramazlık yok tatlım,dr.a gitmeme 1 hafta kaldı bakalım doğum şeklini filan karalaştırıcaz,senin bellimi tarihi yada doğum şekli konuştunuzmu,sen hangisini tercih ediyosun:CüvCüv:

Kız duyguu ben gülşah onu sana ben söylediiimm,aşkolsun tatluuummmmsenağlama

ay gülşahcım ya cok ozur dılerım aklım basımda degılkı okuyorum ama aklımda tutamıyorum
yaslı neneler gıbı oldum artık:çok üzgünüm:

gülşah erkekler ayrı bi alem desene.. bizimki de geçen gece beni uyandırdı durup dururken ben de uyku sersemi nooluyo falan diyorum.. fazla yana yatmışım yüz üstü gibi nerdeyse...demez mi , bebişi sıkıştırdın düzeltsene kendini kaydirigubbakcemile3 hey Allahım kırk yıllık anne olup çıkıcak başıma valla Allah kolaylık versin bana kaydirigubbakcemile3

duygucum benim dr. ultrason çıktısında da aynı şey yazıyo mesela en son benim bebiş 3100 gr kağıtta ( - , + ) 600 gr. diyo.. artık net olarak ölçemiyo alet sanırım..bu aralıklara bakıp tahmini rakam veriyo dr.da.. bakalım doğru çıkacak mı doğunca görücez artık.. hayırlsıyla sağlıkla doğsunlar da :CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay gülşahcım ya cok ozur dılerım aklım basımda degılkı okuyorum ama aklımda tutamıyorum
yaslı neneler gıbı oldum artık:çok üzgünüm:

Önemli değil kız takılıyorum zaten bende sana inanki benimde aklım başımda değil herşeyi karıştırıyorum hele sen benim bi yürüyüşümü görsen aynı yaşlı kadınlar gibi oldumlülülülülülüGüzelim inşallah iyi haberlerle gelirsin akıntı olayını sormayı ihmal etme,bebişinin kilosu normalmiş aslında ama için rahat etmediyse bi daha göster bakalım dr.ların ultrasonları faklı olduğu için birinde çıkan sonuç diğerinde aynı olmayabiliyo hayırlısı artık inşallah sağlıklı olsunlarda seninde kafanda soru işareti kalmamış olur hiç olmazsa

İnan aynı şeyleri bende yaşıyorum hele benimki sanki bebişin ağzıyla konuşuyo gibi böyle kendi kendine espriler filan yapıyo,yok onu şöyle yap böyle yap sanki o taşıyo sanırsın,valla umuyorum doğumdan sonra çok karışıpta beni çıldırtmaz benimkinin huyuda pimpirikli işte adamın huyunu değiştiremiyorumki,sanırım hepsi aynı bu konuda ee baba oluyolar ya artık onlarıda hoş karşılamak lazımkaydirigubbakcemile5

Canım ben geçen hafta gittim bide ayın 9 unda çağırdı dopplere bakıcakmış benimki boynuna kordonu dolamış.Baya bi endişelendi doktorum 15 indede alttan bakıcak bizde o zaman belirliycez doğum şeklini.Napim gülşahçım ne derse onu yapçam artık.Sağlıklı olsun da çok sıkıldım artık biran önce gelsin ama gününde gelsin tabikide.Allahtan çalışıyorum yani bu hafta son benim.Bundan sonra izne ayrılıcam nasipse cnm öpüyorum kocaman dikkat et kendine ben yemeğe çıkıyorum gelince yazarım.Malum orucumuzu tutamıyoruz tabi.Ama napalım böyle denk geldi.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…