2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın.. hepimize hayırlı ramazanlar...
bebişlerimize kavuşacağımız ay nihayet geldi çattıı..
bebeklerimiz bu mübarek ayda doğacaklar ne güzell..
inşAllah hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar olurlar..
hepimize hayırlı ayda hayırlı kolay doğumlar nasip etsin Rabbimm..

Günaydın kızlar nasılsınız.Bende Herkese Hayırlı Ramazanlar Diliyorum.Dün gece kuran okudum dua ettim herkes adına şu mübarek ramazanın hatrına inşallah doğumumuz kolay olur diye.Hayırlısıyla çocuklarımızı kucağımıza alırız.

Cansucum Mervecim günaydın nasılsınız.Ben bebişimin odasını çektim ekliycem resimleri fakat resimler çok büyük çıkıyo küçük çıkması için ne yapmam lazım biliyorsanız yardımcı olurmusunuz cnm.Teşekkür ederim.

günaydın kübra sağol iyiyim çok şükür sen nasılsın ?

hangi adresten ekliyosun bilmiyorum ben http://www.yukle.tc/ den resmimi indirip açılan sayfadaki kodlardan üçüncüsünü cevap yazdığım yere yapıştırıyorum.. resimlerini bekliyoruz kaydirigubbakcemile5

günaydın sevgili hamişler:)
Herkesın ramazanı mubarek olsun,saglıklı sıhatlı bebıslerımızle gecırcegımız bır ramazan olucak bu kısmetse...bereketlerıyle gelecek bebıslerımız:1hug:ne guzel yaa

kızlar bende gun sayıyorum kuafore gıtmek ıcınsımdı gıdıyorum agda yaptırmaya bakıyorum orda kadınlar sac boyatıyor fon cektırıyor pedıkur yaptırıyor bende melül melül onlara bakıyorum:çok üzgünüm:ahhhh ahhhh eskı gunler dıyorum:)))
bır dogurayım bayrama yaptırcam ben kısmetse 40 gun falan beklemeye nıyetım yok:1no2:

Günaydın herkese,
sabah eylül ayına girince şöyle bir ohh çektim..Sanki artık güvenli bölgedeyim gibi hissettim kendimi, hem ramazandan dolayı içime huzur doldu, hemde eylül demek doğum yaklaştı demek benim için... ağustos ayı bitmek bilmemişti, sıcakları beni çok bunaltmıştı...neyse çok şükür geçti gitti...Bu andan itibaren bebeğim istediği zaman gelsin.Bu arada hala cinsel ilişkiye giren arkadaşları okudumda az evvel şaşırdım doğrusu, bu halde çok zor olmuyormu? Ben bu halimle çıplak bile durmamaya çalışıyorum eşimin yanında dikkat ediyorum...Neyse benim gibi aylardır ilişkiye girmeyen arkadaşlar kendinizi yalnız hissetmeyin bende sizdenim ve inanın bizim gibi çok var böyle :))

günaydın herkeseee tekrara hayırlı ramazanlarr .kızlar ben kendimi çok yorgun hissediyorum yaww her yanımağrıyor kendimi yoruyorum galiba yada cam açık yattaım tutuldummu nee valla yatasın geliyor kahvaltı bile istemiyor canım akşam sahurda kızımla biraz atıştırmmıştım ondanmı ne vaşlla iştah falan yokkkk

Herkese gunaydın arkadaslar...
havalar gıttıkce normale donuyor buna cok sevınıyorum.. sıcaklar azaldıkca kendımı daha enerjık hıssedıyorum.. :1rolleyes:
gece rahat uyuyorum terlemeden cok sukur.. kahvaltımı yaptım bırazcık kestırıp derse baslayacagım.. mirmirmirmir

Teşekkür ederim cnm hemen ekliyorum resimleri bakalım beğencekmisin.:1hug:

Bende saçımı boyatıcam sütüme geçme ihtimaline karşı 2 gün sağıp depolayıp buzluğa atmayı düşünüyorum...

Bende saçımı boyatıcam sütüme geçme ihtimaline karşı 2 gün sağıp depolayıp buzluğa atmayı düşünüyorum...

evet guzel bır fıkır ama cocuk doktorları mecbur kalmadıkca bıberondan vermeyın sutu dıyormus bebısler sonra meme almak ıstemıyormus...benımde kafam ona takık:uhm:

Ben bugün anneme gidicem orda kalcam birkaçgün kizlarr bu arada doğum yapacak olan arkadaşlara alah kolaylik versin firsat bulursam girip bakarim oralardan biyerden hafta sonuna dönücem ancak sanirim tabiii anamin evi sicak olurda basarsa beniii fazla sürmez 2 güne dönerim evime belkiii eşim de şehir dişinda olduğundan ben yalniz anam kardeşim evlendiğinden evde yalniz birbirimizi eğleyecez anlayacağiniz ama iftar fasli kalabalik olur anamda hepo yardim da etmiş olurumkadin anediyim öğretmen kardeşimin çocuğuda anamda kaliyor malum okul açildi gidip elimden geldiğince yardim edeyim kadinaaa hepinizi öpüyorum görüşmek üzere inşallah

Bitane daha resim geliyor.Diger resimleri "Bebişlerimize Neler Aldık'ta"
[/IMG]

Kızlar çocuk odamız çok dar anca bu kadar oldu beşik.İdare edicez artık napalım.Belki günün birinde büyük bir evimiz olur.

amonra canım oğlunun odası cokk sırın..
saglıkla gelsın doldursun, mınık sesı yayılsın ınsallah odalara..
güle güle kullanın canım..

canım ıyı gunlerde kullansın bebısın besıgını...cok guzelmıs allah ıcınıze sındırsın...

kübra; güzel , sağlıklı, mutlu günlerde kullanın inşAllah ..
çok çok güzel olmuş odanız..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar çok teşekkür ederim.Elimizden geleni yapmaya çalıştık.Herşey oğlum için sağolsun hayırlısıyla alayım kucağımada inşallah.Kendimi değil onu düşünüyorum artık.Bi görsem bi görsem onu nasıl kime benziyo ay tutamamki kendimi zır zır ağlarım vallahi.Cmt günü Minik Misafir diye bi program vardı Kanal A da onu izlerken bile göz yaşlarına boğuldum.Kendi bebeğimi görünce kim bilir nasıl olur insan.İster istemez duygulanıyosun.Bu aralar dokunsalar ağlıyorum zaten.Çok nazlı oldum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…