2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi akşamlar hamişler...............
çok yemek yedim sığamıyorum biryere ay felaket oldum ya şu boğaza dur diyen olsa...........

herkese iyi akşamlar arkadaşlar..

hosgeldın alin ve gülana.s.
gülan yemek deme bana:çok üzgünüm:bıraz once o hanı bu yaz sıcagında kımsenın cesaret edıp yıyemedıgı suruplu tatlılar var ya onları mıdeme ındırmıs bulunmaktayım...:çok üzgünüm:

alin sende benım kader arkadasımmısın sanırım demı:a015:

evet duygucum o benim!
:çok üzgünüm:

ya eşimi akşam bi kıza bakarken gördüm dikkat çekici giyinmişti azcık.sinir oldum başt yok mok dedi,zorlayınca gözüm kaydı,senden başkasına bakmam falan filan..
önceden olsa (kendine gayet güvenen bi kadın olarak :dilcikar:) takmazdım hiç.tabii şimdi işler değişti :a015: tam 22 kilo aldım.ve armutvari bir bedenim,panterle savaşmışım gibi duran çatlaklarım,estetikten yoksun bir yürüyüşüm,artık başka hiçbişey olmadığı için hergün giydiğim bir pantolonum var.bunlara bir de emzirdikten sonra bozulacak göğüslerde eklenince.. kafamçokkarıştı
oyy oyy

evet duygucum o benim!
:çok üzgünüm:

ya eşimi akşam bi kıza bakarken gördüm dikkat çekici giyinmişti azcık.sinir oldum başt yok mok dedi,zorlayınca gözüm kaydı,senden başkasına bakmam falan filan..
önceden olsa (kendine gayet güvenen bi kadın olarak :dilcikar:) takmazdım hiç.tabii şimdi işler değişti :a015: tam 22 kilo aldım.ve armutvari bir bedenim,panterle savaşmışım gibi duran çatlaklarım,estetikten yoksun bir yürüyüşüm,artık başka hiçbişey olmadığı için hergün giydiğim bir pantolonum var.bunlara bir de emzirdikten sonra bozulacak göğüslerde eklenince.. kafamçokkarıştı
oyy oyy

ah canım yaaa o kadar guzel anlatmıssınkı:KK43:malesef aynen bende senın gıbı 22 kg aldım:çok üzgünüm:yusyuvarlak oldum bugun hamıle kaldıgım ılk donem kendımı olcmusum resmen kalcamda falan 7 cm falan kalınlasma bel bacak her yer boru gıbı:KK43:kıyafet desen oda aynı hemen hergun aynı seylerı gıymekten fenalık geldı ıcımıze ama ıste yapcak bırsey yok malesef ınsallah sag salım bebıslerımızı kucagımıza alalım ondan sonra uykusuz geceler emzırme derken ınsallah hepsını vercez..yanı en azından oyle umut edıyorum..bızım gıbı hatta bızden cok kılo alan bır cok arkadasım var hatta 30 kg 35 kg alanlar ıstedıkten sonra hepsı vermıs...ınsallah dogumdan sonra burda hep braber verıcez arkadasım:Saruboceq:

Kizlar 22 kg aldik diyorsunuz kaç kilosunuz şuan ben +15 kilodayim bugün ölçtüm 92 kiloyum 65 kiloydum 1 sene önce yawwwwwwww ONU BİLE FAZLA DİYORDUM 60 A İNMEM LAZIM DİYE HESAP YAPIYORDUMMM

uzun zaman oldu girmeyeli nasılsınız? Ben çooooooooooooooooooooook iyiyim 26.08.2008 tarihinde doğum yaptım arkadaşlar eylül annesi olamadım maalesefÇok üzgünüm çoook normalden korktuğum iin sezeryan doğumu tercih ettim. Hiç zor olmadı çok rahat bişekilde ayaktayım. 11 kilo almıştım ve 7 kilosu doğumda gitti. 3200 gr doğdu kızım Çok şükür iyiyiz. Sütüm daha bugün geldi ve göğüs uçlarım çatladığı için emzirirken acı çekiyorum.şimdi gitmeliyim kendinize çok iyi bakın belki yine gelirim Allaha emanet olun bebişlerinizede iyi bakın çünkü okadar güzel bi duyguymuşki herkesi kendine aşık etti. İyiki doğurmuşum hihoyyyt

uzun zaman oldu girmeyeli nasılsınız? Ben çooooooooooooooooooooook iyiyim 26.08.2008 tarihinde doğum yaptım arkadaşlar eylül annesi olamadım maalesefÇok üzgünüm çoook normalden korktuğum iin sezeryan doğumu tercih ettim. Hiç zor olmadı çok rahat bişekilde ayaktayım. 11 kilo almıştım ve 7 kilosu doğumda gitti. 3200 gr doğdu kızım Çok şükür iyiyiz. Sütüm daha bugün geldi ve göğüs uçlarım çatladığı için emzirirken acı çekiyorum.şimdi gitmeliyim kendinize çok iyi bakın belki yine gelirim Allaha emanet olun bebişlerinizede iyi bakın çünkü okadar güzel bi duyguymuşki herkesi kendine aşık etti. İyiki doğurmuşum hihoyyyt

canım tebrıklerr:teytey:allah hayırlısıyla bebegını buyutmeyı nasıp etsın:nazar:saglıklı olmanada cok sevındım...bende sezeryan olucam ınsallah korkulacak bırsey yok herhalde.kılolarında masallah gıtmıs darısı bızım basımıza ınsallah:)
gogus ucu ıcın catlak kremı kullanıyormusun canım ıse yaradıgını soyluyorlar.
bırde son bır soru topuk kanı aldırdınızmı canım?aldırdıysanız saglık ocagındamı ozeldemı yaptırdınız??

Kizlar 22 kg aldik diyorsunuz kaç kilosunuz şuan ben +15 kilodayim bugün ölçtüm 92 kiloyum 65 kiloydum 1 sene önce yawwwwwwww ONU BİLE FAZLA DİYORDUM 60 A İNMEM LAZIM DİYE HESAP YAPIYORDUMMM

hıcrancım sen cok kılo almamısınkı valla 15 kılo cok ıyı bence sana neden dıyet verdı doktor anlamadım ben:uhm:

once bana vermesı lazımdı:roflol:

canım yaaaa gözün aydın geçmiş olsun allah analı babalı büyütmek nasip etsinnnnnnn bende diyordum biri daha doğuma gidecekti kimdi kimdi diye bakındım göremedim hay allah neyse iyisinizdir inşallahh bu arada sütün yeni geldi demişsin ne yedirdin çocuğa mama mı verdin hay allah inşallah sütün bollaşır be güzelim anne sütü hem faydalı hem kolay hem madden iyi oluyor hadi kendine iyi bak düzelince takıl bize gene boş bırakma bizi birde bebişin resminide bize göster bir ara sevelim kızımızı değilmi yaaa:nazar:

merhaba ben aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim benim bebeğim yok ama inşallah olur.olmasını çok istiyorum.bu arada duygu arkadaşım bebeğin hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.

hıcrancım sen cok kılo almamısınkı valla 15 kılo cok ıyı bence sana neden dıyet verdı doktor anlamadım ben:uhm:

once bana vermesı lazımdı:roflol:

canım +18 e çıkmıştı +14 e düştü gene aldım bu hafta galiba 1 kiloyu ben +15 teyim şuan bebek aldı yada bilemiyorum dieti şekerim yükseliyor diye verdiler canım diabet doktorum verdi beslenme uzmanı eşliğinde bana gerekli yiyecek kalori ve şekeri düzenleyici yiyecekler ve saatli yenilen meyveler adetli dakikalı valla derin mevzu ayrıntılı yani 3 tane listem var neyi canım istemiyorsa onun yerine ne yiyebilirim veya şu saatte ne yemem lazım hangi meyveden kaç adet porsiyon yiyebilirim yada yememem gereken meyveler vsss valla artık iştah ta kalmadı bende 2 gündür zorla yiyorum yemekleri dün öğleni yemedim gibi bişii yani meyve ile geçiştirdim nerdeyse bugünde öle midemde feci yanıyor zaten az kaldı doğuma geçecek hepsi diye kendimi avutuyorum ama doğumdan sonra 1 ay daha diete devam 1 ay sonra kontrol edilecek tekrar şekerim normale dönmüşse diete son verilecek gebelik şekeri denen şey doğumdan 1 ay sonra geçermişşş kalıcı olmazsa tabiii

daha önceki sayfalarda demiştimki sezaryanla doğum yapanlar eşya ne kadar koydular hastane çantasına fazla yada eksik götürmek istemeyiz ve kaç gün kaldılar bilen varsa cevap yazsın lütfen

merhaba ben aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim benim bebeğim yok ama inşallah olur.olmasını çok istiyorum.bu arada duygu arkadaşım bebeğin hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.

yok canım benımkı daha dogmadı karıstırdın galıba okurkensırnaşık şeybızım ıkı haftamız var daha ınsallah 1 eylul olucak..dogum yapan çikolataprenses:))
umarım senınde bebısın olur.hosgeldın aramızaa.s.

daha önceki sayfalarda demiştimki sezaryanla doğum yapanlar eşya ne kadar koydular hastane çantasına fazla yada eksik götürmek istemeyiz ve kaç gün kaldılar bilen varsa cevap yazsın lütfen

benim doktor 2 gün kesin kalırsın kendini iyi hissetmezsen veya bir sorun olursa sağlığınla ilgili 3 güne çıkarırım duruma göre demişti ben bebek için 4 takım kıyafet aldım nolur nolmaz kendime 2 gecelik sabahlık 1 pijama takım birde hastaneden çıkarken giyebileceğim giysi koydum ıvır zıvır bebek malzemelerinide koydum 2 battaniye koydum bebeğe peçete kolonya toka makyaj mlz tarak vs de koydum külot ve sütyen 4 takım koydum terlerim falan diye atlet tane koydum

canım +18 e çıkmıştı +14 e düştü gene aldım bu hafta galiba 1 kiloyu ben +15 teyim şuan bebek aldı yada bilemiyorum dieti şekerim yükseliyor diye verdiler canım diabet doktorum verdi beslenme uzmanı eşliğinde bana gerekli yiyecek kalori ve şekeri düzenleyici yiyecekler ve saatli yenilen meyveler adetli dakikalı valla derin mevzu ayrıntılı yani 3 tane listem var neyi canım istemiyorsa onun yerine ne yiyebilirim veya şu saatte ne yemem lazım hangi meyveden kaç adet porsiyon yiyebilirim yada yememem gereken meyveler vsss valla artık iştah ta kalmadı bende 2 gündür zorla yiyorum yemekleri dün öğleni yemedim gibi bişii yani meyve ile geçiştirdim nerdeyse bugünde öle midemde feci yanıyor zaten az kaldı doğuma geçecek hepsi diye kendimi avutuyorum ama doğumdan sonra 1 ay daha diete devam 1 ay sonra kontrol edilecek tekrar şekerim normale dönmüşse diete son verilecek gebelik şekeri denen şey doğumdan 1 ay sonra geçermişşş kalıcı olmazsa tabiii

supersın valla demek 4 kg verdın cok ıyı canım ya valla..
haklısın zordur dıyet yapmak bende daha once dıetısyen kontrolunde zayıflamıstım aynı lısteler bendede vardı ekmek degısımı meyve degısımı yok et degısımı:)bunları hamısken uygulamak zordur emınım ama faydasını dogumdan sonra sen goreceksın ne guzel..
14 kg yu cok rahat verırsın bence..
ben veremezsem 1.aydan sonra dıyetısyen kontrolunde zayıflamayı dusunuyorum ınsallah..
umarım dogumdan sonra gebelık sekerınde gecmıs olur canım..

benim mide felakettttttttttttt ben kaçıyorum kendinize iyi bakın iyi gecelerrr ALLAHA EMANET OLUN KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRR

hoş bulduk.ben yeni olduğum için çok karıştırıyorum.bana acayip karışık geldi burasıa.s

supersın valla demek 4 kg verdın cok ıyı canım ya valla..
haklısın zordur dıyet yapmak bende daha once dıetısyen kontrolunde zayıflamıstım aynı lısteler bendede vardı ekmek degısımı meyve degısımı yok et degısımı:)bunları hamısken uygulamak zordur emınım ama faydasını dogumdan sonra sen goreceksın ne guzel..
14 kg yu cok rahat verırsın bence..
ben veremezsem 1.aydan sonra dıyetısyen kontrolunde zayıflamayı dusunuyorum ınsallah..
umarım dogumdan sonra gebelık sekerınde gecmıs olur canım..

valla inşallah geçer şeker canım sağol dileklerin için ben zayıflamak için diete girmemiştim fakat verince doktorum benden daha çok sevindi adam ohhhhh ohhh ohhh diye güldü birde kötükedihüso şekerin için iyi olmuş dedi benim bebek fazla kilo almıyor ama nabeerrrr doktor dicektim neyse dedim nazikçe söledim sen merak etme o 3 kiloyu bulacak en az 3 gelir dünyaya dedi fazlasına gerek yok herşeyi tamam olsun sağlıklı olsun kiloyu sonrada alır dedi e iyi ozaman peki dedim ne diyim neyse iyi geceler

X