2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım beni de biri uçlu diğeri çok az onu silikon uç ile emziriyorum bebek emdikçe ucu çıkıyor sonra silikonu çıkarıp direk göğsümü veriyorum

fatma hoşgeldin Şeniz onur nasıl uslu mu ? büyümüştür yaramaz :CüvCüv: bizim yerimize de öp kokla bebişini tamam mı ?

fatma hoşgeldin Şeniz onur nasıl uslu mu ? büyümüştür yaramaz :CüvCüv: bizim yerimize de öp kokla bebişini tamam mı ?

hoşbulduk canım onur uyuyor ben de biraz kk ya bakayım dedim maşallah sohbet koyu? onur gündüzleri çok uslu ama geceleri 4 kez falan uyanıyoruz zor oluyor şimdiden uyuyabildiğiniz kadar uyuyun kızlar... o meme emiyor ben uyukluyorum bazen başım düşünce irkilip kalkıyorum kafamçokkarıştı geceye alışsın diye ışığı da açmıyorum iyice uykum geliyor...

derya duru da mı uyuyor sen de buralardasın...

Karçiçek ne yaptın hastaneye karar verdinmi?

evet hayatım dün gaziye gittim şükür bütün tahlilleri yaptrdm dosya açtrdm:uhm: orda karar kıldım hele şükür ki yani ücret de ödedim :bbo:özel dr muayene olm doğumumada ücret ödediğim dr. gircek bakalım zor kabul ettiler son günlerin die artk ücrette ödeyince aldılar ve takip sonuçları oraya götürdm bakalımkafamçokkarıştı

evet canım duru da uyuyor...bugün hem kolundan hem toğundan ka alındı...kıyamam yoruldu acıdan ağlamaktan....biraz sonra da göbeğine pansuman yapılacak...
bu arada sarılığımı ziyice düşmüş 7,49...çok sevindim... ben de çıkıyorum şimdi...hazı uyurken duşa gireceğim...
kendinize iyi bakın hepiniz... sen de onuru kokla bnim için..

maşaAllah onur bebişe annesini üzmüyo demek ki .. sen nasılsın ağrıların geçti mi tamamen canım? ameliyat sonrası rahat rahat hareket edebilmek için en az kaç gün geçmesi gerekli ?

canım yaa çok mu sancılandın nasıl girdi sancı belden adet sancısı gibi mi ? :çok üzgünüm:
bugün iyi misin gülşahcım .. a.s

Mervecim aynen öyle oldu adet sancısı bildiğin çok korktum anneme bahsettim bugün dün doğuruyodum resmen dedim o da merak etme insan hemen doğurcam demeyle doğurmuyo sen rahat ol dedi inşallah mervecim en azından bi 38 olayım daha ne isterim,bugün iyiyim düne oranla biraz dinlenince geçti sanırım(

Derya,fatma ne güzel kızlar ya bebişlerinizi kucağınıza aldınız maşallah emziriyosunuzda inşallah Allah ım hepimize nasip etsin bu güzel duyguyu bizlerde yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alalım dua edin olurmu:))

benim doktorum da iyiliğine iyi de pek fazla ilgili olmadı bu zamana kadar 6.haftamdan beri ona gidiyorum benide hep aydan aya çağırıyo ben sormadıkça pek bişey anlatmıyo bende ne cebinden nede hastane hattından hiç arayıp bişey sormadım kendisine hep burda sizlerle paylaşıp cevaplar aradım sorularıma bana hiç cd falan bile yapmadı bazen burda duyup öğrendiğim yada internette okuduğum şeylerle ilgili sorular sorduğumda bunlar kesinliği olan bilgiler değil biz bunlara bakmıyoruz dikkate almıyoruz vs gibi şeyler söyledi mesela en basiti şimdiye kadar hiç boy söylemedi ben fl hesabını sordum hani 7ile çarparak bulduğumuz hesabı bu da doğru bir yöntem değil internet oyunlarından biri dedi anlıcağınız benim doktor da hiç hediyeyi falan haketmedi ama yinede bilemem belki eşim bişeyler alır

ev işi, temizlik falan yaparken çok yorulduysan ondan olmuştur belki canım çok dikkat etmemiz lazım artık şu saatten sonra..yorma kendini fazla tamam mı a.s

inşAllah sapasağlam kucağımıza alacağımız güne kadar güzel güzel kalırlar yerlerinde yaramazlar :CüvCüv:

bencede zaten dogumuna bıle gıreceği kesın deilse gereksiz..ben bide insanı bi elektriğe inanıyorum..dr süper bıleolsa o elektriği almayınca insanda hep bi tedirginlik kalıyo..sevgi çarpar ..ben dr umun enazından allahtan korkar ve gayretli bi yapısı oldugu kanaatıne vardığım için,bide dediğim gibi 10 ytl ayda bir ödediğimiz rakamdı..kendi bütcemize göre jest yapabılme ımkanı. olmuş oldu..oyle her muaynede 50 100 ytl ler verseydık zaten iğne bıle alamazdım...başlangıcta hamıleliğimin luks dr lara gidenlere luks hastanelere gıpta ederdim..işin içine girdikçe görüyosunkı iyi olan her yer ve şartta iyi...

mayıs annelerınden bırı yavrusunun klibini yapmış..fazla seyredemedim acıların kadını kıvamındayım duramıyorum çok ağlıyorum sonra ama tavsıye ederim bi bakın...babası kızım ve babayla ilk vals falan demiş şarkı koymuşş..babamı özledim sanırım...içim çok kötü oldu....

valla kızlar bende evde olunca yerimde duramıyorum heryer pismiş gibi geliyo gözüme ve habire temizliğe kalkışıp iş çıkarıyorum başıma bu yüzden de 15 günlüğüne annemlere geldim annemde yakın zaten iki sokak ötemde oturuyo burda sürekli yatıyorum dinleniyorum hazır yemek akşamları da erkek kardeşimle yürüyüşe çıkıyoruz ne rahatım valla ama tek kötü yanı bütün gün ye iç yat durumu olduğu için kilolar kaçabiliyo şuana kadar 12-13 arası oldum 15le tamamlasam yeter bana ben kolay veririm iradeliyimdir kilo konusunda zaten bebişlerimiz olunca şimdiki rahatlığımız olmucağı için devamlı onlarla ilgilenicez koşuşturmaktan veririz zaten kiloalrı inşallah çıtır çerez oluruz valla

kızlar slm nasılsınız bakalımm ayy ben fazla giremiyorum doğum yapanları bana haber edin arayın yada mesaj atın tel.e okiş...
delikız ve derya allah analı babalı büyütmek nasip etsinn canlarrrrrrr
darısı basımıza........
hadi öptüm sizi allaha emanet olunnnnnnnnnn

benim oğluşum da aynı.gündüz mışıl mışıl uyuyor fakat geceleri saatte bir kalkıyor.emzirirken bazen içim geçiyor.uykusuz bir şekilde dolanıyorum anlayacagınız.gündüzleri de uyuyamıyorum sıcaktan.:bbo:

Selam kizlarr ohh maşallah düne kadar hamişlik muhabbeti yapan arkadaşlar bebişlerini almiş kucaklarina da yine burdalarrr ne güzel yaaaa darisi hepimizin başina bebişlerinizede maşallah kizlar inşallah yaramaz huysuz bebekler olmazlarda rahat edersiniz

canım hiç bitki çayı veriyomusun ablam bebeğine veriyodu rahat uyumasını sağlıyodu anason rezene ve papatya çayı veriyodu eczanede paketlerde satılıyo ordan almıştı rezene midesine gazına iyi geliyodu anason ve papatyasa sakinleştirici ve uyumasını sağlıyodu dene istersen kaynamış suda demle ve dinlendir ılındıktan sonra verebilirsin

valla ben doktorumdan çok memnunum umarim böylede devam eder 2 ay öncesine kadar tek doktora gidiyordum sonra doğumu başka yerde yapacağiz diye daha önce gittiğim tanidiğim ve memnun kaldiğim bir hastane ve doktor vardi ona gittim ve babacan bir doktor ilk doktorumda iyiydi o yönden şansliyim maşallah ben aşilamami yapan doktorada doğumuma girenede hediye vericem içimden öle geliyor

Canım benim ya saol arkadaşım ben şu sıralar aslında dikkat etmeye çalışıyorum yorulmayayım diye uğraşıyorum ama malum durumlar işte eşim pek bişeye elini atmıyo bende oluruna bıraktım inan bundan sonra yapmazsa bende yapmıcam valla,bide sancılarım erken gelince korkmaya başladım zaten inşallah yavrum gününü bekler,hepimiz dikkat edelim kendimize sende fazla yorma kendini mervecim bebişler herşeyden önemli

Arkadaşlar sanırım siz özel doktora ya da özel hastaneye gidiyorsunuz.Ben fakülteye gittiğim için her gittiğimde başka bir doktor çıkıyo karşıma.Hangi birisine hediye alıyım ki ben. Batarım valla..:roflol:Neyse artık, doğumda bir kutu çikolata alır doğum servisindekilere dağıtırız.:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…