2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

toplu çocuğa bakmak daha kolay doğumdan sonra az bi zaman kaldı ya bebekleri şişmanlatıcak bişey olsa ilkim 2800 gr dı

senin bebiş erkek degilmiydi.yoksam anne karnında dönme mi oldu cocukkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynı terlemeler bendede var..ensemden su fışkırıyo sanki..bende iki üç kez duşa giriyorum..eşimde saolsun benle klima savaşı yapıyo..ben yatarken hep açık bırakıyorum o arada kalkıp bi kapatıyo ben oluyorum sırılsıklam...sevgili derya içini ferah tut..ben tümdualar gibi ayetel kürsi mucizesine çok inanıyorum....sende sevdiğin duaları küçük bi kitapçıkla hastanede okuyabilirsin..kafanı dağıtması açısından olsun manevi olarak olsun ferahlatacaktır.....dr unda yazdıklarından anladığımız kadarıyla gayet ilgili ve iyi..hayırlısı bakalım.......

sağol canım...ben de ayetel kürsiyi hiç ağzımdan düşürmem zaten...doktorum çok ilgili...bir de eczacı olduğumuz için biaz daha fazla üztüme düşüyor...genelde aksilikle rhep sağlıkçıları bulur çünki...hergün nst ye giriyoru ya kimseyi hergün çağırmadım şimdiy ekadar dedi kaydirigubbakcemile3

canım sıkma canını önden ilerlemesi bir açıdan da çok iyi...benimki hep önden gidiyodu geçen haftaya kadar ..şimdi 1 hafta geriye geldi...plasentası yaşlanması olmuş...doktorum iyiki önden gelmiş şimdiye kadar dedi...daha güzel tombiş tombiş doğar rahat büyütürsün...hihoyyyt

bilmem iyi olabilceğinide hiç düşünmedim:1no2: ama 2 hafta önce ilerliyormş erken olabilir diyo ama zamanında gelse keşke Şenizdaha iyi olur ama hayırlısı kilosunu ölçmedi sadece gelişmi bayağı hızlı dedi ondan biraz endişelendim senin vaktin ne güzel bayağı yaklaşmş çarşambaya demek:eek: oooh negüzel azkaldı kavuşmana kaydirigubbakcemilehihoyyyt :bbo:

Karçiçek nasıl yani iri canım
ağırlığı ne kadarmış? Daha inceki muayenelerde normalse birden mi kilo almış bebeğin..

Geçmiş olsun,inşallah sorunsuz olur doğumun.

yok güzelim kilosuna değil gelişimine baktı 2 hafta önden gelişiyo dedi ondan dolayı vaktinden önce olabilir ve sezeryan olur diyo büyük ihtimalleşutarafagitti:bbo:
teşekkür ederim cnma.s.

bende cok merak edıyorum bebege kılo aldıran besınlerı acaba neler daha cok kılo yapıyorkı??
bır ara baklıyat yemenın cok faydalı oldugunu duymustum ama baska bır sey bılmıyorum..

bu arada ogluma kılo aldırcak ama bana verdırcek bır sey bılen varmı:çok üzgünüm:
ben balon gıbı oldum ya kendımı hıc ama hıc begenmıyorum:çok üzgünüm:

karçiçek maşallah bebısın ne guzel onden gıdıyormus..ırı bebeklerın bakımı daha kolay oluyor dıyorlar onun ıcın sezeryan olsa bıle hıc uzulme canım..hayırlısıyla dogurursun ınsallah..

Kızlar merhaba nasılsınız?
Sabahtan beri siteye giremiyorum sanırım sorun vardı.
Deryacım çok sevindim ya çok az kalmış bebişine kavuşmaya.Bende her gece rüyamda hastane falan görüyorum artık.Haftaya kısmetse ayrılıcam izne bakalım.
Aynı şekilde terleme bendede var.Hergece duş almadan yatamıyorum maalesef ama napalım az kaldı artıkın sabredicez.

karçiçek maşallah bebısın ne guzel onden gıdıyormus..ırı bebeklerın bakımı daha kolay oluyor dıyorlar onun ıcın sezeryan olsa bıle hıc uzulme canım..hayırlısıyla dogurursun ınsallah..

bilmem işte ne kadarda olsa canım sıkıldısenağlama sezeryan olmasına normal doğum :teytey:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıbekliyodm ama hayırlısı böyle demekki kilosunu demedi ama boyu uzun olcak dedi bakalım olsunda sağ salimŞeniza.s.

Evet yaa
bu sene kimi duysam erken doğum yaptı,neden acaba???

Aman dikkat kızlar,her an herşey olabilir valla biz arabanın arkasında hastane çantasıyla geziyoruz artık.
Hiç belli olmaz,aklımda hala bir sürü şey var,ağdamı yaptıracam,kaş,bıyık alınacak
Doğuma da paçoz gitmeyelim dimi ama...

Ay cmt günü bende ağdaya gittim ama öldüm .Terler gözümün içine girdi gözümü yaktı.Nasıl bir acı anlatamam size ya.Bide sabahın köründe gittim serinde sıcak olmadan gideyim dedim.Hala acım var valla

bende cok merak edıyorum bebege kılo aldıran besınlerı acaba neler daha cok kılo yapıyorkı??
bır ara baklıyat yemenın cok faydalı oldugunu duymustum ama baska bır sey bılmıyorum..

bu arada ogluma kılo aldırcak ama bana verdırcek bır sey bılen varmı:çok üzgünüm:
ben balon gıbı oldum ya kendımı hıc ama hıc begenmıyorum:çok üzgünüm:

kızlar merhaba nasılsınız???
bende çok terliyorumb ama çözüm yookkk:1no2:
duygucum bende hastaneye ana kucağını götürecem aldığım yerdeki kıza sormuştum buna bebeği nasıl yatıracam diye o;alt açmanın yastığını çukur yere alt açma minderinide üstüne koy dedi gerçekten dümdüz oluyo arkadaşımda öyle kullandı...
bende senin gibi balon oldum 15 kg almışım bakalım daha ne kadar alacam??-tatlicadiarzu-
dün benim sinirlerim bozuldu sıcak bi yandan kendimi çirkin hissetmem bi yandan ağladım durdum eşimde kızdı:eek:klava:

kızlar merhaba nasılsınız???
bende çok terliyorumb ama çözüm yookkk:1no2:
duygucum bende hastaneye ana kucağını götürecem aldığım yerdeki kıza sormuştum buna bebeği nasıl yatıracam diye o;alt açmanın yastığını çukur yere alt açma minderinide üstüne koy dedi gerçekten dümdüz oluyo arkadaşımda öyle kullandı...
bende senin gibi balon oldum 15 kg almışım bakalım daha ne kadar alacam??-tatlicadiarzu-
dün benim sinirlerim bozuldu sıcak bi yandan kendimi çirkin hissetmem bi yandan ağladım durdum eşimde kızdı:eek:klava:

bende altına mınder koyup tasımayı dusundum ama raat olurmukı acaba dıye tereddut ettım...demekkı oluyormus bende oyle yaparım herhalde...

sen yıne ıyı almısın canım ben tam 20 kg aldım:çok üzgünüm:dahada 26 gunum var:KK43:
benden daha cok alan varmı bılmıyorum ama ne gıysem yakısmıyor yuzum falan resmen degıstı eskı halımle alakası yok
bırde sımdı atv de bır program baslamıs kırık kalpler dıye...dogumdan sonra vucudu bozulan kadınlar cıkmıs estetık yaptırmak ıcın ugrasıyorlarmıs kocaları begenmıyormus :1shok:şaka gıbı yanı...

bende altına mınder koyup tasımayı dusundum ama raat olurmukı acaba dıye tereddut ettım...demekkı oluyormus bende oyle yaparım herhalde...

sen yıne ıyı almısın canım ben tam 20 kg aldım:çok üzgünüm:dahada 26 gunum var:KK43:
benden daha cok alan varmı bılmıyorum ama ne gıysem yakısmıyor yuzum falan resmen degıstı eskı halımle alakası yok
bırde sımdı atv de bır program baslamıs kırık kalpler dıye...dogumdan sonra vucudu bozulan kadınlar cıkmıs estetık yaptırmak ıcın ugrasıyorlarmıs kocaları begenmıyormus :1shok:şaka gıbı yanı...

öyle adamlarada kıl oluyorum.dünyanın en güzel duygusunu yaşat.9 ay karnında taşı kılıktan kılıga gir.acı cekerek dogur sonra seni begenmesinler.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ay çatlamasaydım iyiydi ama çokta çatladım kiloları veririzde çatlaklara çare yookkkk:1no2:
olsun bee boşver anne olacaz nasılsa:CüvCüv:
şimdi atv yi açtım o programa bakacaktım ilk defa :eek:klava:
aaa bu ne biçim program beee o kocayı ne yaparım ben biliyonmuuukötükedihüso

kız çocuk bekleyen anneler daha duygusal heralde aldırmayın ya boş şey bunlar boşverinkilo aldım diye stres yapmayın kendiliğinden gider o kilolar bakın görün

sevgili duygu bende 16 kilo aldım cokacimcoook bide gençkızlıgımdan beri mucadeledeyım kılolarımla..ama gebelikte senin gbi iradem sıfıra düştü :nazar: psikolojim eh pek şugar sayılmaz laelaelaelaelae ama napalım...beni buyuzden beğenmeyen begenmesin..çookda fiifiiiii..önemli olan benimkendimi nasıl hissettiğim..nasipse yavruları bi ele alalım diyet köşesinden de birbirimize destekle veririz evellallah ..çaresiz derde düşmeyelim...ben inanıyorum doğum yapınca irademiz güvenimiz artıcak..herşey daha kolay olucak...kaydirigubbakcemile2

ya bide ne saçma aslında hem anakucağı dıye alcam hemde kırk şekil yaratıcam bebekği taşımak için..bence onlar sadece arabada oda 5ncı aydan sonra sanırım..bide evde felan oturtursun içine okadar..ben yan taşıma kucağı aldım omza askılı...ama hastaneden cıkarken nasıpse kucağımda götürürm sanırım..bidekuafor işimi saçımı şimdiden yaprıtıcam cunkı sanmıyorumkı bı ıkı ay nefes alcak an olsun......

ay çatlamasaydım iyiydi ama çokta çatladım kiloları veririzde çatlaklara çare yookkkk:1no2:
olsun bee boşver anne olacaz nasılsa:CüvCüv:
şimdi atv yi açtım o programa bakacaktım ilk defa :eek:klava:
aaa bu ne biçim program beee o kocayı ne yaparım ben biliyonmuuukötükedihüso

aynen yaaa o adamı bır gun eve sokarmıyım acaba??kadın gogsunu yaptırsın dıyor fızıgı duzelsın tamam o zaman dıyor kötükedihüso

dedıgınız gıbı cocuk dogurcam dıye catla,şiş ne yatabılırsın ne kalkabılırsın,sonrada gelsınler senı begenmesınler yokk yaaayasakkelime

yok ben dogurayım esım ıcın degıl once kendım ıcın bu kıloları verıcem eskı halımden daha zayıf olucam..gerekırse dıetısyene gıdıcem..ama verıcem..

Kızlar niveanın bakım ürünlerini aldım çantasıyla birlikte 39 ytlye iyi yapmışmıyım sizce.Pahalıyamı almışım yoksa nedersiniz?

sevgili duygu bende 16 kilo aldım cokacimcoook bide gençkızlıgımdan beri mucadeledeyım kılolarımla..ama gebelikte senin gbi iradem sıfıra düştü :nazar: psikolojim eh pek şugar sayılmaz laelaelaelaelae ama napalım...beni buyuzden beğenmeyen begenmesin..çookda fiifiiiii..önemli olan benimkendimi nasıl hissettiğim..nasipse yavruları bi ele alalım diyet köşesinden de birbirimize destekle veririz evellallah ..çaresiz derde düşmeyelim...ben inanıyorum doğum yapınca irademiz güvenimiz artıcak..herşey daha kolay olucak...kaydirigubbakcemile2
,

canım cok haklısın ama ben zaten esım ıcın degıl once kendım ıcın kendıme guvenımı gerı kazanmak ıcın bu kıloları vermek ıstıyorum..kadına bak helal olsun dogum yaptı genc kız gıbı desınler vah vah dogum yaptı fıl gıbı kaldı desınler ıstemıyorum..ama ınanırmısın o ıradenın %1 ını kendımde bulamıyorum nedense:KK43:
aynı senın gıbı benımde hayatım boyunca rejımle gectı ne yesem kılo aldım rejım yaptım..
hıc sısman olmadım ama zayıfta olmadım balık etlıydım..

X