2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ay kızlar tam 50 günüm kalmış ya ben sezeryan doğumdan çok korkuyorum.Uyuyup uyanmamaktan korkuyorum.Normal doğum olsun istiyorum.Tabi dr sezeryan diyosa normal diyede tutturmanın bi anlamı yok.Hani şu ameliyathaneye giriyosun elini kolunu bağlıyolar önlüğü giydiriyolarya işte ben orda zaten bayılırım.Ya benim haberim olmadan beni bayıltsınlar istiyorum ben.

akşama beğendiklerimi aşkımada göstereyimde olmazsa taç tan sipariş vereyim o bari çıksın aradan dimi:)
böyle görmeden dokunmadan alışverişde hiç iyi olmuyor ama ne yapalım

evet site bozuktuuuu
yeni açıldı kızlar.........
elif canım bellonaya da bak benim dediğim uyku seti ayrıca baya da parçası var desenleri de çok güzel sanırım taçtan da daha uygun ....

kızlar ben baktım bir bebek mağazasına beşiklerin içinde herşey dahil 230.ytl den başlıyor fiyatlrı bana uygun geldı kalıte kalıte fiyatı artıyor..............ben öyle alacağım ayrı ayrı uğraşamam 2 adat beşik olacak çünkü

ayy ne oldu öyle siteye yaaaa
tam muhabbet ediyorduk gitti
neyse düzelmiş şimdi:)
wiskicim yarın yada öbür dün bellonaya bakıcam iyişallah, yatağınıda ordan almayı düşünüyorum zaten ikisini birden hallederim belki:))
teşekkür ederim fıstık

ee bende kalkıyım da artık aşkıma yemek hazırlıyım dimi:))
bütün gün evde olmak süppermişşş
bu hafta böyleyiz:))
hadi kızlarr hepinizi öpüyorummmmmmm

slm kızlarrrr
arnıza gelemiyorum ama hergün okuyorum sizi
haberdarım yaniiiii
bizde babamızla o dakımımızı beşiğimizi ve diğer ufak tefek herşayyi
halleettik.ayy süpermiş alışveriş yapmak vallla
bi temizlik kaldı duvarlar silenecek büyük iş
bir de mobilyaları bekliyoruz
dr da ağustos 25 sonra beklemeye başlıcaz dedi
allahtan herşeyin hayırlısı dualarım sizinle kızlar allah
yardımcımız olsunnn

mrb kızlar bende uzun zamandır giremiyordum,bugünlerde biraz sıkıntılılıyım,bebeğim yeterli derecede gelişemiyor,Herşey norrmlaken 31.haftadan sonra ne oldu anlamadım,şuan 34 haftalığız ve bebeğim 1700 gr,ben deli gibi yiyorum oysa 31,haftadan sonra sırf o kilo alsın diye deli gibi yedim,üçhaftada 5 kilo almışım,ne yapmam gerek bilmiyorum,olmayınca olmuyor işte..
sende hoşgeldin yeniyaşam..

Ay kızlar tam 50 günüm kalmış ya ben sezeryan doğumdan çok korkuyorum.Uyuyup uyanmamaktan korkuyorum.Normal doğum olsun istiyorum.Tabi dr sezeryan diyosa normal diyede tutturmanın bi anlamı yok.Hani şu ameliyathaneye giriyosun elini kolunu bağlıyolar önlüğü giydiriyolarya işte ben orda zaten bayılırım.Ya benim haberim olmadan beni bayıltsınlar istiyorum ben.
canım bende aynı korkuyu yaşıyorum sorma. normal dogumda sezeryanda korkutuyor beni. o yüzden bu hafta bir psikologa gidip danışayım istiyorum. kendimi nasıl telkin edebilirim diye. daha önce ameliyat olacagım zaman panik atak oldugum ortaya çıktı iki üç kere sakinleştirici yapıp bayıltmadan işlem yapmışlardı ama bıçakla degildi ameliyatım zaten hayal meyal hatırlıyorum
slm kızlarrrr
arnıza gelemiyorum ama hergün okuyorum sizi
haberdarım yaniiiii
bizde babamızla o dakımımızı beşiğimizi ve diğer ufak tefek herşayyi
halleettik.ayy süpermiş alışveriş yapmak vallla
bi temizlik kaldı duvarlar silenecek büyük iş
bir de mobilyaları bekliyoruz
dr da ağustos 25 sonra beklemeye başlıcaz dedi
allahtan herşeyin hayırlısı dualarım sizinle kızlar allah
yardımcımız olsunnn

esracımm hoşgeldinn canımm artıkk gel aramıza tatlımm yaa senin işlerin bir türlü bitmedi canımcımm. neyse sen ve yagızımız iyi olunda.öptüm şekercim.

arkadaşlar bende ev bakınıp geldim yine yok yine yokk ne yapalım artık var bir yerlerde nasip bakalım ne zaman çıkacakk. eee kimler burada arkadaşlar.

merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım
biz iyiz bugün anestesi için kan ve idrar tahlili verdik dr dediğine göre 25-28 agustosda sezeryan alcakmış onun dışında herşey bizde iyi
eee bu cetveller nerde yoksa bir tek benmi göremiyorum :KK43:(((

mrb kızlar bende uzun zamandır giremiyordum,bugünlerde biraz sıkıntılılıyım,bebeğim yeterli derecede gelişemiyor,Herşey norrmlaken 31.haftadan sonra ne oldu anlamadım,şuan 34 haftalığız ve bebeğim 1700 gr,ben deli gibi yiyorum oysa 31,haftadan sonra sırf o kilo alsın diye deli gibi yedim,üçhaftada 5 kilo almışım,ne yapmam gerek bilmiyorum,olmayınca olmuyor işte..
sende hoşgeldin yeniyaşam..

cnm hoşgeldin çok sıkıntı yapma kendine stres bebişin için daha kötü biliyosun Allah 'ın izniyle toparlar bebeğin inşallah:emir_bebek:
dr un ne diyo peki bebeğinin organ gelişiminde bi sorun yok değil mi , bi tedavi uygulanıyor mu su anda kilo alması için

merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım
biz iyiz bugün anestesi için kan ve idrar tahlili verdik dr dediğine göre 25-28 agustosda sezeryan alcakmış onun dışında herşey bizde iyi
eee bu cetveller nerde yoksa bir tek benmi göremiyorum :KK43:(((

hoşgeldn gülden ağustos annesi mi olcan şimdi cnmm hayırlısı olsun inşallah:Saruboceq:
takvimler bugün kaybolduu:a015:

taç ın uyku seti ve nevresim takımını internetten sipariş vereyim diyorum kızlarr
ikisi birlikte 138 ytl tutuyor
sizce fiyat nasıl?

canım sana bi fikir olur.ben de bu gün taçtan organik nevresim takımı aldım fiyatı 40 ytl.çok güzel.yumuşacık ve sık dokunmuş.bir de bebek yorganı aldım o da 35 ytl.o da yumuşacık ama yastığını beğenmedim içini çok doldurmuşlar.aldığıma pişman oldum ama yataştan daha önce bi yastık alıvermiştim o çok güzel.fiyatı da 15 ytl.(yataşın yastığı)8 ytl(taçın yastığı)

hoşgeldn gülden ağustos annesi mi olcan şimdi cnmm hayırlısı olsun inşallah:Saruboceq:
takvimler bugün kaybolduu:a015:

evet canım yüksek ihtimal agustos annesi olcam ama normal doğum olsa idi eylül olcaktı kımet uygun değilmiş normal dogum için hepimiz için hayırlısı
cetvellere üzüldüm ya herkesi görüyorduk ne kadarlık olduğunu ben bile kendimi ordan takip ediyordum senağlama

X