2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Günaydın kızlar, grip tam gaz devam, allahımdan tek istediğim öksürük başlamasınnnnnnnnn... öksürük tehlikeli değil mi kızlar??rahmi kasıyor diye biliyorum??

Birde sol tarafıma yatmaktan çok sıkıldım kulağımın kıkırdakları ağrıyor arada bir 5-10 dk sağa dönüyorum siz napıyosunuz illa sol sol diye kasmalımıyım??
kafamçokkarıştı

KIZZZZZ BEN HEPPP sağ yatıyom valla sol tarafa yatamıyomm benim belim ağrıyo kalçam falan o yüzden sırt üstüde yatamıyom solada yatamıyom.

slm ayşecim valla bende ne sağa ne sola yatabiliyom normalde sol tarafa yatmak daha iyiymiş diyorlar ben sırt üstü uzanıp bacaklarımıda kendime çekmeden yatamıyom ayaklarım belim kurudu valla yaaa

ayy saol cnm yaa bende cok endıselendım erteledıler dıyee saol ya içim rahatladı
sen nasılsın buarada bebişin nasıla.s.

şimdilik iyi sanırım allah bozmasın pazartesi ultrasona giricem yine tansiyon bi inip bi çıktığından bu ara sık kontrol olcakmışım sorma ya ultrasona da girince oda kafama takılıyor zaten zararlı olur diye korkuyom ispatlanmamış zararı diyolar ama zarar vermediği de ispatlanmamış

dream arkadaşların dediği gibi regl döneminde olabilirmiş böle şeyler benimde oluyor bel ağrısı karın ağrısı doktorum kahve rengi veya kanlı akıntı yada kanama olmadığı sürece korkmana gerek yokkk bazı hamişlerde kanama bile oluyorda bişey olmuyor çok şükür ama yinede allah kimseye yaşatmasın onun tedirginliği bile ömürden ömür alıyor valla

Kizlar Ben Hmile Kaldiğimdan Beri çeşit çeşit Her Gece Rüya Görüyorum Ya Sizde Dee öyle Mii Eskiden Bu Kadar Rüya Görmezdim Dee

Kizlar Ben Hmile Kaldiğimdan Beri çeşit çeşit Her Gece Rüya Görüyorum Ya Sizde Dee öyle Mii Eskiden Bu Kadar Rüya Görmezdim Dee

aynen canım aynen bazen kabus oluyor bazen normal rüya ama hergün fulll görüyommm bazılarını yarısını hatırlıyom ama hergün muntazam görüyorum belkide kafaya çok şey takıyoruz ondandır bilmiyorum bana öle geliyor

Bende de tam senin haftanda regl ağrılarım oldu, epey korktum.1 hafta kadar sürdü.Sonradan farkettimki fizyolojik regl zamanım.Ona yordum.Dediğin ağrıdan bendede oluyor yani.

Sağolasin Papatyam Evet Gerçekten öyle Bazen Kabus Da Oluyor Ben De Bana özgü Bişey Sanmiştim Hatta Ağladiğim Bile Oluyor Geceleri Eşim Uyandiriyor,kalkinca şaşiriyorum Bu Arada Sizin Kilo Durumlariniz Nasil Ben Bugün Tartildim Daha Hiç Kilo Almamişim Zararli Mi Bebek Için Bilmiyorum

:selam kızlarrra. ben size birsey soracam ama gögüs uçlarım benim çok çatlak diyorum ki doguma kadar geçirebilmem için bişey kullnasam mı bana önere bileceginiz bi krem varmıııııı:bbo:bideeee sanırım hormanlaradan kaynaklanan bişey bende tüylenme çok oldu bu aralarrrrr ona çözüm ne bulabilizrz bekliyorum cevaplarınızıııı:1hug:a.s.

gamzeli canım tüylenme bende de var yaaa çatlak hakkında bilgim yok ama ben hafta 1 kez kakao yagı kullanıyomm ..

YA EVET BAKICAM BEN DE AMA CİNSİYETİ BELLİ OLUNCA BAKAYIM DİYORUM AZ KALDI İNŞALLAH ÖĞRENMEME CNM:teytey:

sonunda kendimi tutamadım kızıma alısveris yapmaya cıktımm gap te indirim var kızlar inanılmaz ucuzlamış vede cok guzel seyler var minikk minikkk elbiselerrr .))

rengarenk bodylerde var unisex gibi çok eglencelii .))9 herhalde bu hafta belli olur cnm bebeginin cinsiyeti

EVET CANM ASLINDA AY BAŞINDA KONTROLÜM AMA BİZ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA GİDELİM DİYORUZ MERAKTAN ARTIK BELLİ OLMUŞTUR DİYE SABIRSIZLANIYORUZ ASLINDA UNISEX RENKLR VAR EVET EŞİM FRENLİYOR BENİ ERKEN DİYE YOKSAAAAAAAAAAAAAAAAAAsırnaşık şey

İYİ GÜNLERDE KULLANSIN İNŞALLAAAAH BU ARADA NELER ALDINN:dance:

ayyy cok tatlı mont aldımmm bi suru body tulum aldımm..sora battaniye aldımmm bembeyazz renkk .)))) bide cok iciimde kalcaktı elbise aldıımm ama bi tanee .)))
ya bence gidin bakınnn ne kdar surer indirim bilmiyorumm cok guzellerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…