2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydınnnnnnnnn arkadaşlarrrrrrr ohhhhhhhhh be yarınnnnnnnn pazar yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii

aysecım sana bısey sorucam cnm
ben suan 11 haftalık hamısım yanı yrn 11. haftam bıtıyor kısmetse pztesınden ıtıbaren 12. haftama gırıyorum, doktorum ense olcumu ıcın ayın 25ini gecırme dedı bende bu hafta ıcın bugun ıcın yanı randevumu almıstım fakat elektrıklerı olmadıgı ıcın benı ayın 29 una attı e buseferde 25i gecmıs oluyor sen 12. haftadamı ense olcumunu yaptırdın yanı bende bır sorun olmaz dımı yaa:uhm:

aysecım sana bısey sorucam cnm
ben suan 11 haftalık hamısım yanı yrn 11. haftam bıtıyor kısmetse pztesınden ıtıbaren 12. haftama gırıyorum, doktorum ense olcumu ıcın ayın 25ini gecırme dedı bende bu hafta ıcın bugun ıcın yanı randevumu almıstım fakat elektrıklerı olmadıgı ıcın benı ayın 29 una attı e buseferde 25i gecmıs oluyor sen 12. haftadamı ense olcumunu yaptırdın yanı bende bır sorun olmaz dımı yaa:uhm:

SERENCİM 14.HAFTAYA KADAR YAPILIYOR İKİLİ TEST ZATEN BENİMDE 12.HAFTAMDA YAPILDI TESTİM PAZARTESİ SONUÇLARI ALICAM

SERENCİM 14.HAFTAYA KADAR YAPILIYOR İKİLİ TEST ZATEN BENİMDE 12.HAFTAMDA YAPILDI TESTİM PAZARTESİ SONUÇLARI ALICAM

ayy saol cnm yaa bende cok endıselendım erteledıler dıyee saol ya içim rahatladı
sen nasılsın buarada bebişin nasıla.s.

nasılsınızzz güzell annelerr.ayşecigimizin biraz bulantısı varmış ayşecim senin bebiş kız galibaa baksana bulantıların geçmedi daha yada daha yeni geçecek olabilir arkadaşlar çünkü bu haftadan sonra biraz rahatlama başlıyor. hicrancımm sen nasılsınn.

kıslaaaaaaaaaaaaaaaaar günaydınnnnnnn güzel ve nazlı annişleeeeeeeeer ay sanki hepinizi tanıyor gibi oldum hemen aklıma geliyosunuz sabah akşammm

QUOTE=bride_;2366147]Günaydın kızlar, grip tam gaz devam, allahımdan tek istediğim öksürük başlamasınnnnnnnnn... öksürük tehlikeli değil mi kızlar??rahmi kasıyor diye biliyorum??

Birde sol tarafıma yatmaktan çok sıkıldım kulağımın kıkırdakları ağrıyor arada bir 5-10 dk sağa dönüyorum siz napıyosunuz illa sol sol diye kasmalımıyım??
kafamçokkarıştı[/QUOTE]

bride hoşgeldiiin ben hep soluma yatmıyorum hatta bu konuda kendimi hiç sıkmıyorum cnm:sm_confused:

Bride Geçmiş Olsun Canim Portakal Mandalina Yee Bol Bol Canim.. Wiskii H.g Canimm Valla Bende Işe Sizinle Konuşabilmek Için Geliyom Resmen Heheheh..
Aslii Canimm Hayirlisi Bakalimm Nisanin Ilk Haftasini Iple çekiyomm Hayrlisi Ile Sağlikli Bir şekilde Göreyimde Bebeğimi Kiz Erkek Fark Etmez..

KIZZZZZ BEN HEPPP sağ yatıyom valla sol tarafa yatamıyomm benim belim ağrıyo kalçam falan o yüzden sırt üstüde yatamıyom solada yatamıyom.

Slm.kızlar nolur bana bi konuda yardım edin sizden başka sorabileceğim kimsem yok,2gündür adet ağrısı gibi bir ağrı çekiyorum özelliklede yatınca daha fazla oluyor bu ağrı sadece kasıklarda ve ben çok korkuyorum lütfen ama lütfen yardımcı olun normalmi yoksa kötü bi durummu var,en kısa zamanda cvplarınızı bekliyorum kızlar

Slm.kızlar nolur bana bi konuda yardım edin sizden başka sorabileceğim kimsem yok,2gündür adet ağrısı gibi bir ağrı çekiyorum özelliklede yatınca daha fazla oluyor bu ağrı sadece kasıklarda ve ben çok korkuyorum lütfen ama lütfen yardımcı olun normalmi yoksa kötü bi durummu var,en kısa zamanda cvplarınızı bekliyorum kızlar

CANIM BU AĞRILARIN SEBEBİ HER İNSANDA FARKLI OLUYOR SANIRIM YORUMLAR DA FARKLI OLABİLİR BU YÜZDEN ,BENCE DOKTORUNA SORMALISIN ÇOK ŞİDDETLİYSE

Bende de tam senin haftanda regl ağrılarım oldu, epey korktum.1 hafta kadar sürdü.Sonradan farkettimki fizyolojik regl zamanım.Ona yordum.Dediğin ağrıdan bendede oluyor yani.

Benimde regl haftam canım umarım ondandır,dr.umda kasık ağrıların olabilir sen kanamadan kork demişti ama insan endişe ediyor işte ne bileyim,yinede ilgilendiğin için çok saol canım umarım en güzel şekilde şu 9 ayımızı tamamlarız

canımm korkma ayaklarını sıcak tut ve yat tamam bişeycik olmaz.. kanama olmadıktan sonra canım... evet her ay sanki bende adet olacam gibi oluyom dikkat edersen adet tarihine denk geliyooo benim öyle canım tıpkı adet gibi sinir sitres olurumm kasıklarım ve tüm eklemlerim ağrır.. kork ma okiş.. sadece ayaklarını sıcak tut tamam...

X