2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslr gercekten cok endişeleniyorum ama inşallah bu akdeniz anemisinin bebişime hiç bir zararı olmaz ya görünürde cok iyiyim ama bu akdeniz anemisi nasıl cıktı anlamıyorum ben tasıyıcı old için benimle ömür boyu gidecek yani hayırlısı inşallah canlarım bana ve bebişime dua edin lütfen

canım endişelenmene gerek yok inşallah bebişin çok sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir..Rabbim bebişini korusun..akdeniz anemisi tüm akdeniz ülkelerinde görülmektedir. bebeğine geçme oranı %50 ama geçmeyebilme oranı %25.
sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerimmmm
a.s.:nazar:

Selam bayanlar, göbeğimdeki tüylerden çok sıkıldım, renkleri koyulaştı, sir ağdayla alsam çekmenin hızıyla herhangi bir problem yaşarmıyım??

Bence o kadar çekmeyle bişey olmaz yine de nazik ol ben aldım kurtuldum sinir oluyordum bende a.s.

göbekteki tüyler için hem agdacım hemde dr um alma dogumdan sora dökülcek alrsan artar dedi..3 tane var ve gıcık olmama ragmen almıyorumm

Yaaa yazılarımız neden karmakarışık görünüyor benim yazdığım yazı taaaaaaaaaaa en sona gitmiş sizin bana verdiğiniz cevaplar ise benimkinden önce??

KIZLAR BİLGİSAYARLARINIZIN SAATLERİYLE NORMAL SAAT BİRBİRİNE UYUYOR MU KONTROL EDER MİSİNİZ SANIRIM BUNDAN OLUYOR

göbekteki tüyler için hem agdacım hemde dr um alma dogumdan sora dökülcek alrsan artar dedi..3 tane var ve gıcık olmama ragmen almıyorumm

evet ya sabahtan beri boyle karman corman
ttnetmuzik e yapılan saldırıdan dolayımı ne aksaklık oluomus sitede

Selam bayanlar, göbeğimdeki tüylerden çok sıkıldım, renkleri koyulaştı, sir ağdayla alsam çekmenin hızıyla herhangi bir problem yaşarmıyım??

Bilgisayar Saati Daha öndeyse Ondan Olabilir.o Zaman Burada Da öyle çkiyor Benimki Daha önde Olunca Yazdiiklarim Bride Nin üstüne çikiyor Saati Ayarlayin Bir De öyle Deneriz Bakalim :) )

Yaaa yazılarımız neden karmakarışık görünüyor benim yazdığım yazı taaaaaaaaaaa en sona gitmiş sizin bana verdiğiniz cevaplar ise benimkinden önce??

Bilgisayar Saati Daha öndeyse Ondan Olabilir.o Zaman Burada Da öyle çkiyor Benimki Daha önde Olunca Yazdiiklarim Bride Nin üstüne çikiyor Saati Ayarlayin Bir De öyle Deneriz Bakalim :) ).......

günaydın arkadaslar ben bayadır girememiştim sizinle yazısmak için internette sorun vardı
biliyor musunuz arkadaslar doktor bana kanında hastalık var dedi cok korkuyorum bebişim ve kendim için endişeleniyorum hastalıgın adı akdeniz anemisi tasıyıcısıymısım ben bilginiz varsa bana bisey söyleyin cnm lütfen :emir_bebek::çok üzgünüm:

canım Allah sağlıkla bebişini kucaklamayı nasip etsin..
inşAllah hiçbir şey olmaz endişelenme canım içini ferah tut
Allah bebişini ve tüm bebişleri korusun tatlım :nazar:

ben dün doktordaydım kızlar
bebişi ilk önce erkek gibi gördüler bir çıkıntı var dedi hemşire
sonra hareketlendi kıpır kıpırdı göremedik :)) bu arada doktor da kız olabilir dedi
iki hafta sonra net olarak görürüz inşAllah..
sağlıklı olsunlar da Allahın izniyle

Yapma öyle şeyler benim tüylerimde çoğaldı ve koyulaştı ama dökülüyormuş onlar.Ağda felan değdirme göbeğine bırak öyle kalsın.

kızlar başka cinsiyeti belli olan varmı takvimi gösterme imkanınız varsa gösterin lütfen bakalım kızlar çoğaldımı merak ettim eylül sanki kız ayı gibi geldi

Cuma günü kontrolüm var bakalım hem üçlü tes için hemde cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum..Geçmiyor günler.

X