2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

nefes alamıyo gibi oluyorum ama ağrı olmuyor, ağrı ayrıca oluyor kasıklarım geriliyor biraz sonra geçiyor.

Selam kızlar..
Nasılız bu akşam? Ne okudunuz siz ben okumadım bişey daha,okuyayimmi??
Ben etkileniyorum ya,merak da ettim şimdi biri özetlesin genel hatlarıyla.

Seda nefes darlığı ben de yaşıyorum canım.
Ben kilodan diye düşünüyordum ama herkeste oluyor sanırım.

hayırlı olsun canım güle gül iyi günlerde kullanır oğluşun inşallah gerçekten eşyaları aldıktan sonra beklemek daha zormuşşş katılıyorummm

nefes darlığı bende de oluyor canım sorma bebişler yukarı doğru vuruyor o sırada böyle oluyoruz sanırım

bende sizlerden duyup okudum çok çok üzüldüm
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah
gece gece fena oldum

kızlar ya okumayın öle üzücü yazılar....insanın morali bozulyor..sizin yazdıklarınızdan bile ,olayı okumadan etkilendim..kendinize ve bebişlerinize zarar vermeyin..mutlu edicek yazılar okuyalım yaaa....:1hug:

kızlar o dediğiniz nefes darlıkları, midede şişkinlik ... hepsi var.sütyen bile doğru dürüst takamıyorum.takmasam bile sanki varmış ta sıkıyormuş gibi oluyor bana..hepimizin dertleri aynı merak etmeyin..:teselli:

canım ben de chicconunkinden aldım 4 paket ama 2 paket de pamuk aldım...kaynamış soğutulmuş suyla ıslatılmış pamukla silmek dah aiyiymiş....

iyi geceler herkes kızlarrrrr ben yatarrrr uykum geldi zaten tam uyuyamıyom uykum gelmişken kaçırmayayım değilmi byyyy

bırakırmıyım hiç cnaım...zaten bu saatten sonra sizelere alışmışken bu kadar.....bebeğimib duruşunda sorun yok kafası hala aşağıda :)) kendi öyle dedi doktor ben de sezeryan mı olacak dedim istersen tabi dedi....hiç itiraz etmedim canım valla...normal doğumdan çok korkuyorum hatta bunu doktora söyledim...tahmin ettim zaten o yüzden sezeryan diyorum dedi....22 ağustosta tam 38 haftalık olmuş oluyor...tarihkonuşmadık ama..37-38. haftan dolduğunda alırız daha konuşuruz dedi...

Son düzenleme:

ben de emziği chicco aldım canım ama silikon yassı uçlulardan aldım...biberon avent aldım 2 tane 125 ml ve 260 ml...şampuan chicconun göz yuakmayanı..ıslak mendil de chiccınun hassas olanı....

iyi akşamlar anneler
gözün aydın canım kızın baya büyümüş ne güzel
nts demedimi dr

:)) thanks...sordum canım sana şuan gerek yok dedi...bebeğin hareketlerinde sorun yok sen de hissediyorsun zaten dedi..ayrıca çok sık ultrasona girdiğim için sorun olsa anlaşılırmış..15 günde bir gittim ben en baştan beri doktora...ayrıca normal doğum isteyen bayanlara yapıyoruz daha çok dedi....

sağol canım..tabi destek olurum....sen de git bebişini gör bakalım...haftaya çarşambaya da doktorumun eşinden randevu aldım....onun ultrasonu rekli...bakalım kızım poz verecek mi :)))

İyi geceler kızlar sanırım burda pek kimse kalmamış benim uykularım son günlerde pek yok zaten uyuduğum zamanlarda sürekli karmaşık rüyalar görüyorum,gulan canım teleş etme alırsın ona bakarsan aldıkça bi eksikleri çıkıyo bende telaş ediyorum sonrada eşim kızıyo panik yapıp durma diya hayırlısı,çok sıcak ya acaip terliyorum uyumak bile bi işkence valla

Kızlar günayddıııınn,

Siteye bişey yazmak ızdırap oldu, sayfa görüntülenemiyor diyor başka bişey demiyyyor... offfffffffffffffffffffffffffffffff.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…