2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar günayddıııınn,

Bu haftadan sonra artık her sabah kahvaltısından sonra 2 saat içinde 3 kere oynaması gerekiyormuş bebeğin (hafifte olsa 3 kere) bu iyi hal değerlendirmesi için önemliymiş, ben yapmaya başladım siz başladınız mı?

canım benim doktorum da gün içerisinde en az 10 kez oynaması gerekiyor dedi..ben de 1 seferde 10 kez ediyor zaten dedim :))) farklı zamanlarda 10 hareket bekleyecekmişiz.......

Günaydınlarrrr

Umarım güzel bir gün geçiririz.....
Bebişlerin bol bol kıpraşması dileyiyle.......

günaydınn herkese bugün bankada biraz işim var hemen sıcak bastırmadan işlerimi bitirip gelirim arkadaşlar. herkese güzel bir gün diliyorum.

günaydın kızlar daha önce nehirderya nick ile yazıyordum ama sayfa açılmamaya başlayınca yeni bi üyelik oluşturdum sıcaklarla aranız nasıl ben durduğum yerde terliyorum izine çıkmak istiyrum biraz dinlenebilmek için ama bakalım verirler mi vermezler mi özel şirket olunca biraz sorun oluyor

günaydın...herkes çook iyidir inşAllah..
nehirderya hoşgeldin :)

kumralım ben de istiyorum :) bana da bakar mısın ?
doğum tarihim : 15.04.1983. sat: 16.12.2007.. sat aralıkları 28 gün ..

herkese günaydın arkadaşlar bugün hiç mutlu değilim dün gece eşim maç yapmaya gitmişti 12 de geleceğim dedi ama saat 12 oldu daha gelmedi bende aradım bir kaç kere telefonunu da açmadı çok merak ettim telefonu da açmayınca başına birşey geldi sandım 15 dk sonra aradı maç uzamış penaltılara kalmış ondan gelememiş ama o 15 dakikada aklıma neler geldi neler... gelene kadar ağladım gelince de ağladım, uzun süre sakinleştiremedim kendimi...
sabah da haziran annlelerindeki o üzücü konuyu duydum moralim bozuldu yine....

seda sağol.. bu bilgiye nereden ulaştın dr.un mu söyledi ? a.s

kızlar herkese günaydın nasılsınız hepiniz. ben dün gece bir uyandım felaket sıkışmışım zorla yuvarlana yuvarlana yataktan kalktım sıkıştığım içinmi anlamadım bir ağrım vardı ayağa kalkamadım tuvalete emekliyerek gittim. ben artık zaman ilerledikçe korkmaya başladım kızlar yaaaa iyicee tırsıyorum normal doğumdan. her ağrımda acaba normal doğumda bunun kaç katı bir ağrı olacak hesabı yapmaya başladım allah hepimizin yardımcısı olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!

bozma moralini böyle şeylere canım..bebişini düşün etkileniyoır herşeyden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…