2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

selam kızlar ben geldiiimmm.
herkese iyi akşamlar..

duygucum çok teşekkür ederim bugün yaptım yedimcoksekeriremsu.oğlumda sevdi:dance:.şimdi de eşim yiyo. ayy hevesimi aldım ya..çok sağolun hepiniz..ve bebişlerimiz..

kk bebişleri:teytey:a.s.

canım afıyet olsun begendıysen cok sevındım:)bızım bogazlar baya ıyıdır esımle yemege cok duskunuz her zaman tarıf verebılırım:roflol:
deryacım hayırlı olsun bebısın kocaman olmus masallah:nazar: darısı bızım basımıza ınsallah cumartesıde ben gıdıcem cok merak edıyorum
senın artık bırsey kalmamıs 34.haftadasın canım bızede destek olursun ınsallah...

Ben şampuanı mustela aldım, bakalım allah kullanmak nasip etsin, sonra diğer herşeyi ıslak mendil dahil chiccodan aldım acaba diyorum ıslak mendili ordan almasamıydım? Göğüs koruyucu slikon, göğsü silmek için ıslak mendil birde koruyucu silikon uç aldım.Para tuzağı değildir inşallah bunlar kullanılır ...
Doğum yapan anneler hep göğüsleri yara oldu diye ağlıyormuş.Bende aldım işte...

bayanlar merhaba..
bugun sabahtan cıktık annemle emınonune aksama anca geldık dilim dısarı cıktı.. kafamçokkarıştı
fena pestilim cıktı.. doldurduk vallahı sadece 2-3 sey kaldı eksık..
suan salonun yarısı oglumun gıyısılerıyle bakım urunlerıyle vs vs dolu.. :dance:
oda takımı da geldı aksam.. temızlık yapılıcak hepsını yerlestırıcem.. :icecream:
ama cok rahatladım cok eksık bıttı artık alıcaklarımızdan..
gerıye sadece kanguru, hast. cantası, bebek bezi fılan kaldı..
aldıklarımın hepsını saymaya bıle takatım kalmadı vallahı. :bbo:
ama bayıldım hepsıne ayrı ayrı oğluşumun gelıpte onları kullanıcagı gunu sabırsızlıkla beklıyorum.. :1rolleyes:

bayanlar merhaba..
bugun sabahtan cıktık annemle emınonune aksama anca geldık dilim dısarı cıktı.. kafamçokkarıştı
fena pestilim cıktı.. doldurduk vallahı sadece 2-3 sey kaldı eksık..
suan salonun yarısı oglumun gıyısılerıyle bakım urunlerıyle vs vs dolu.. :dance:
oda takımı da geldı aksam.. temızlık yapılıcak hepsını yerlestırıcem.. :icecream:
ama cok rahatladım cok eksık bıttı artık alıcaklarımızdan..
gerıye sadece kanguru, hast. cantası, bebek bezi fılan kaldı..
aldıklarımın hepsını saymaya bıle takatım kalmadı vallahı. :bbo:
ama bayıldım hepsıne ayrı ayrı oğluşumun gelıpte onları kullanıcagı gunu sabırsızlıkla beklıyorum.. :1rolleyes:

ee bişey kalmamış güle güle kullansın ogluşun canım

kızlar çıkıyorum ben.hepinizi öpüyorum.
bu arada bizim dr son aya kadar devam edin:eek: dedi
betülcüm kanguruyu şimdiden alma her bebek sevömiyo
duygum sağol canımmmmmm çok mutlu ettin sen de:teytey:
çıktımmmuck.a.s.

kumralım merhaba benim içinde bakarmısınn
sat tarihi 10-12-2007
bi önceki adet 30 gün önce
benim doğum tarihimde 01-06-1980

güzelim seninde erkek cıktı.takviminle aynı .seninde tuttu.
şimdiye kadar 3 de 3.bakalım bundan sonra ne olcak

tesekkur ederım guldenm cım..
cüvcüv neden ıcınden aglamak gelıyor anlamdım..
canını sıkan bırsey mı var yoksa oylesıne mı aglamak gelıyor..
oğlunu dusun canım kucagına alıcagını ben sımdı emzıklerıne fılan bakıyorum Allahım onları gorç gorç emıcegı gunlerıde mı gorucem dıyorum ne buyuk mutluluk bu.. :1rolleyes:
Allah bu mutlulugu hıcbırımızden esırgemesın ınsallah...

ben bütün gün evde yalnızım eşim de çok geç geliyor dışarı da çıkamıyorum hem ondan hem de burdaki konuları okuyorum bazen ne bileyim içime bir sıkıntı düşüyor
halime şükretmem gerek aslında

Arada bir içimden ağlamak geliyo umutsuzluğa kapılıyorum sizede oluyo mu?

benim de olyor cnm ama benimsebepsiz bişey değil daha doğrusu ne olduğunu biliyorum yapacağım o kadar şey var ki herşey eksik düşündükçe panik oluyorum yetiştiremeyecem diye umutsuzliğa kapılıyorumm
sana da cok moral verdim kusura bakma arkadasımm :teselli:

benim de olyor cnm ama benimsebepsiz bişey değil daha doğrusu ne olduğunu biliyorum yapacağım o kadar şey var ki herşey eksik düşündükçe panik oluyorum yetiştiremeyecem diye umutsuzliğa kapılıyorumm
sana da cok moral verdim kusura bakma arkadasımm :teselli:

İnsan öyle sanıyor eksik olunca sanki kalacağız öylece ama şöyle düşün sen doğum yapınca inşallah ilk bir ay için kullanılacaklar önemli sonra dışarı çıkılıp alınabilir bir de yaşadıkça eksikler ortaya daha iyi çıkar
bir de artık her mahallede market var hadi onu bırak internetten sipariş var hiç bunun için üzülme.Sağlık olsun yeter

Çok yazık yaa... Birde resimlerini koymuş daha evvelden ona yandım...İçim yandı, neden dedim..herşey iyiyken neden?? Önceden de belirti vermemiş.Neyse biz kötü şeyleri okumamalıyız aslında, ama gerçekten yaşanmış bir olay bu görmemezlikten gelmek de ne kadar doğru bilemiyorum.
Üzülmeyelim, ben zaten buradaki kötü şeylerden çok etkileniyorum.Hep karamsarlığa düşüyorum.

Çok yazık yaa... Birde resimlerini koymuş daha evvelden ona yandım...İçim yandı, neden dedim..herşey iyiyken neden?? Önceden de belirti vermemiş.Neyse biz kötü şeyleri okumamalıyız aslında, ama gerçekten yaşanmış bir olay bu görmemezlikten gelmek de ne kadar doğru bilemiyorum.
Üzülmeyelim, ben zaten buradaki kötü şeylerden çok etkileniyorum.Hep karamsarlığa düşüyorum.

Al bendende o kadar okumamalıyız ama hayatta herşey olabilir hayat bu
akşam eşim gelince her seferinde birşey anlatıyorum haberlerde de hep karamsar şeyler var bir de çok yalnızım artık kurup duruyorum öyle

Ya kızlar bugün bende okudum o haziran annelerindeki olayı acaip oldum ağladım hüngür hüngür ya Allah ım kimsenin başına vermesin okuduğumdan beri dua ediyorum ama benimde içim kötü oldu galiba o tip yazıları okumamalıyız bizim morale ihtiyacımız var,cüvcüv canım bende bütün gün yalnızım ve bu şehirde tanıdığım doğru düzgün hiç kimse yok ne bi tanıdık ne aileden biri üzme kendini yavruna odaklan sen başka kötü şeyler düşünme

Kızlar sizede arada bir boğazınıza bastıılıyormuş nefes alamıyormuş gibi bir tıkanma hissi geliyor mu?15 sn kadar sürüyor, Bu olurken karnımda ağrıda hissediyorum hafifçe, sanki başıma toplanıyor kan gibi...Sizede oluyor mu?

iyi geceler hamişler .......
eşim geceye gitti.............
sıkılıyorum görümcemin kızı misafirliğe geldi 1 haftadır bizde ondan pc kaldıkça kk ya yada gebelik sitelerine girebiliyorum..........
bugün düne kadar iyiyim oğluşlerımda rahatsız etmediler ..........
tek sorun sıcaklar ...............

X