2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar az evi toparlıyım bı ıkı camasır atıyım makınaya dedım anam bu ne kan ter ıcınde kaldım.. kafamçokkarıştı
ne sıcak yaaaaa... :kahve:
kafayı yıyordum valla bır dus aldım oturdum sımdı..
bana temızlıge gelen abla tatıldeydı taa haftaya cumaya gelıcek anam kıcımıza don kalmadı giyecek.. :roflol: :eek:
evı fılanda temızlemem lazım ama karnım sertlestı baya artıkın eşim yapar onuda napiim.. :sm_confused:
sıcaktan nefesım daraldı valla.. bır ben mı bole oluyorum acaba benım kadar bunalan var mı sıcaktan ?... kafamçokkarıştı

allaaha şükür betülcüm ben şimdilik yapıyorum herşeyi yemeğimi temziliğimi işede gidip geliyorum. allah sağlık versin ya. sen kendini zorlama bende kötü hissetsem yapmam valla.

merhaba fıstıklarr
benim net gıcık ediyor beni,akşamın bu saatine kadar sadece sizi okuyabiliyorum oda zorla:KK43:
neyse yarın izinliyim evde olucam iyişallah katılırım size ayrıntılı olarak
valla çokk kıskanıyorumm yaaaaaa:))

işyeri boşaldı ve biz kızımla babamızı beklemeye başladık

kızlarr yaa benim son bir iki gündür sol kalçamda bir ağrı var, yürürken oturup kalkarken resmen topallıyorum,kendimi özürlü gibi hissetmeye başladım valla:KK43:
iyice ağırlaştık ondanmıdır acaba?

allaaha şükür betülcüm ben şimdilik yapıyorum herşeyi yemeğimi temziliğimi işede gidip geliyorum. allah sağlık versin ya. sen kendini zorlama bende kötü hissetsem yapmam valla.

iş yapmak hiç zor gelmıyor ama bu sıcaklar olmasa.. kafamçokkarıştı
adım atıyorum terlıyorum şarıl şarıl..yaptığım da ağır iş olsa neyse..
oturdugum yerde bıle su gıbı terlıyorum..yanı evde olmasam kım bılır napardım..
cunku dus almadan kendıme gelemıyorum..sanırım sıcaga herkesten bıraz daha fazla hassasım.. :1no2:
hiç sevmıyorum hıcc benım canada da olmam lazım soğuk ülke lazım bana .. Kötü Kazen

iş yapmak hiç zor gelmıyor ama bu sıcaklar olmasa.. kafamçokkarıştı
adım atıyorum terlıyorum şarıl şarıl..yaptığım da ağır iş olsa neyse..
oturdugum yerde bıle su gıbı terlıyorum..yanı evde olmasam kım bılır napardım..
cunku dus almadan kendıme gelemıyorum..sanırım sıcaga herkesten bıraz daha fazla hassasım.. :1no2:
hiç sevmıyorum hıcc benım canada da olmam lazım soğuk ülke lazım bana .. Kötü Kazen

canım 1-2 hafta sonra iş yapınca bir süe ayakta kalarak iş yapınca belin de kopabilir...benim kopuyoır da :KK43:(((

----------------------------------------------------

valla banada işe gelmek çoook zor geliyor canımm
akşama kadar ayaklarım şişiyorr:KK43:
karnım şişip geriliyor
ama ne yapalım , çalışabilir raporunuda aldım bakalım son 3 haftaya kadar nasıl dayanıcam:KK43:
Allahım hepimize kuvvet versinnn kızlarrr

canım 1-2 hafta sonra iş yapınca bir süe ayakta kalarak iş yapınca belin de kopabilir...benim kopuyoır da :KK43:(((

aynen, cumartesi söylemesi ayıp börek yapıyım dedim, bir saat ayakta kalınca belim kopuyor sandım:KK43:
melekler iyice ağırlaşıyorlar galiba bizimde vücudun ağırlık merkezi değişiyor..
ama az kaldı az:)

X