2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım haftaya göre ilk önde giden sensin.sanırım ilk senin müjdeli haberini alacaz gibi geliyo bana hadi hayırlısı artık

zelihacım evt ben önde gidiyor gibi görünüyorum ama hiç belli olmaz sezeryan olan arkadaşlarımız olursa genelde sezeryanda 38.haftada alıyorlar ya doguma ama kimin önce doguracagı belli olmaz bebişler acele etmezlerse. yerimseniben
aman bizimkiler acele etmesin hayırlısı ne ise o olsunda bizim izin durumlarından dolayı diyorum doguma günlerine kadar beklesinler.

hastane için kendime küçük bir valizim vardı onu hazırladık,bebiş için pusetinin takımı olan çantası vardı onu hazırladık.chicconun içinde ürünleri olan çantasından bende aldım yandan olanından.
hicrancım hoşgeldin canımm nasılsınn bebiş nasıl.

saol canım valla iyiyim nolsun işte aynı sorunlar altta tarafımda gerilme var ona takığım ellerim davul gibi oldu ona takığımmm başka bişii yok yanii :roflol:

zelihacım evt ben önde gidiyor gibi görünüyorum ama hiç belli olmaz sezeryan olan arkadaşlarımız olursa genelde sezeryanda 38.haftada alıyorlar ya doguma ama kimin önce doguracagı belli olmaz bebişler acele etmezlerse. yerimseniben
aman bizimkiler acele etmesin hayırlısı ne ise o olsunda bizim izin durumlarından dolayı diyorum doguma günlerine kadar beklesinler.

aynen canım zamanında gelsinler soranlara vaktinde gelsin saglıklı gelsin diyorum hep.
bizim kısmetse bide ev tasıma işimiz var ne olcak bilemiyorum.sen ne yapmayı düşünüyosun ben raporla fialn dönemi kapatmayı düşünüyorum.subata ise işe baslarım hem artık bebişler ek gıda da baslar.2.dönem hızlı geçiyo zaten sonrasında gelirler 1 yaslarına kurtarırlar kendilerini biraz

merhaba kizlar bugun 5 yasindaki oglum cok akilli :nazar: o yuzden kk ya cok vakit ayirabildim :dance: yoksa nerdeee su an lego yapiyor olurdum gamyoncuiremsu ..neyse herkes iyi masallah ..siz bavullari hazirlamaya basladiniz ,bizim burda hastaneye hic birsey alamiyorsun yasak ,ne bebege ne kendine :1no2: ilk oglumda kafasi usuyor diye sapka istedim evden ,hemen kizdilar illa onlar vericekmis lülülülülülü ama hastaneden cikarken giyeceklerini sadece hazirlayabilirim ..bizde besigimizi kurduk ,ilk oglumun besigi guzeldi duruyordu yeni almadik ...ama evde hafiften bir bebek havasi olusmasi guzel yani ,besigi gordukce sabirsizlaniyoruz coksekeriremsu

saol canım valla iyiyim nolsun işte aynı sorunlar altta tarafımda gerilme var ona takığım ellerim davul gibi oldu ona takığımmm başka bişii yok yanii :roflol:
hicrancımm çok düşünme canım yaa düşündükçe daha çok geriliyormuş gibi gelir.
aynen canım zamanında gelsinler soranlara vaktinde gelsin saglıklı gelsin diyorum hep.
bizim kısmetse bide ev tasıma işimiz var ne olcak bilemiyorum.sen ne yapmayı düşünüyosun ben raporla fialn dönemi kapatmayı düşünüyorum.subata ise işe baslarım hem artık bebişler ek gıda da baslar.2.dönem hızlı geçiyo zaten sonrasında gelirler 1 yaslarına kurtarırlar kendilerini biraz
evt zelihacım bende aynen vaktinde saglıkla gelsin diyorum. ev taşıma işi çok zor olur canım senin için ama aynı dert benim başımda da var ve hiçbirşey belli degil biz kirada oturuyoruz ev sahibimiz çok iyi evdende memnunuz ama ev sahibi kendine yeni ev almış borca girmiş o yüzden bizim oturdugumuz evide satacakmış o yüzden ocaga kadar müddet vermiş boşalmak için annemler burdayken araştırdık okula yakın yerlerden ama bulamadık. bende birinci dönemi kapatmayı düşünüyorum nasip olursa ikinci dönem dedigin gibi daha çabuk geçiyor.

merhaba kizlar bugun 5 yasindaki oglum cok akilli :nazar: O yuzden kk ya cok vakit ayirabildim :dance: Yoksa nerdeee su an lego yapiyor olurdum gamyoncuiremsu ..neyse herkes iyi masallah ..siz bavullari hazirlamaya basladiniz ,bizim burda hastaneye hic birsey alamiyorsun yasak ,ne bebege ne kendine :1no2: Ilk oglumda kafasi usuyor diye sapka istedim evden ,hemen kizdilar illa onlar vericekmis lülülülülülü ama hastaneden cikarken giyeceklerini sadece hazirlayabilirim ..bizde besigimizi kurduk ,ilk oglumun besigi guzeldi duruyordu yeni almadik ...ama evde hafiften bir bebek havasi olusmasi guzel yani ,besigi gordukce sabirsizlaniyoruz coksekeriremsu

nasil onlar veriyor...extra ücretle mi?naisl birşey anlamadim ben..

nasil onlar veriyor...extra ücretle mi?naisl birşey anlamadim ben..

hayir canim ucretsiz ama sadece hastanede kaldigin surece ..hastaneye disaridan pijama yada tulum vs..hic bir sey alamiyorsun ,normal dogumda olsan yinede 3 gun yatiyorsun hastanede ve sadece evine giderken esyalarini giyebiliyorsun ..bebekleride onlar kendi giydiriyor

hayir canim ucretsiz ama sadece hastanede kaldigin surece ..hastaneye disaridan pijama yada tulum vs..hic bir sey alamiyorsun ,normal dogumda olsan yinede 3 gun yatiyorsun hastanede ve sadece evine giderken esyalarini giyebiliyorsun ..bebekleride onlar kendi giydiriyor

çok ilginçmiş canim...hijyeniktir verdikleri dimi?

hicrancımm çok düşünme canım yaa düşündükçe daha çok geriliyormuş gibi gelir.

evt zelihacım bende aynen vaktinde saglıkla gelsin diyorum. ev taşıma işi çok zor olur canım senin için ama aynı dert benim başımda da var ve hiçbirşey belli degil biz kirada oturuyoruz ev sahibimiz çok iyi evdende memnunuz ama ev sahibi kendine yeni ev almış borca girmiş o yüzden bizim oturdugumuz evide satacakmış o yüzden ocaga kadar müddet vermiş boşalmak için annemler burdayken araştırdık okula yakın yerlerden ama bulamadık. bende birinci dönemi kapatmayı düşünüyorum nasip olursa ikinci dönem dedigin gibi daha çabuk geçiyor.

ben suan kirada oturuyorum .inşallah kendi evime geçecegim ama ev bi apartman önde olunca esyalar parca parca tasınmak zorunda kalınacak.evden eve nakliyat firmaları indirimde yapmıyo esyaların evden cıkması yeter diyolar.iş eşimle arkadaslarına kalacak sanırım bu gidişle

Tek tek fiyatları üzerinden aldım canım nette yazan fiyatlar doğru mesela küvet 17.5 ytl idi gerçekten..

çok ilginçmiş canim...hijyeniktir verdikleri dimi?

zaten disaridan gelebilecek olanlarin hijyenik olmayacagini dusundukleri icin bu uygulama var..sonucta hijyene dikkat etmeyen insanlarda var ,ve hastaneye hijyenik olmayan esyalarin girmesini onlemek icin ,annenin geceliginden cocugun emzigine kadar ordan veriliyor ..odada dolapta anne icin bir suru gecelik ve ped var istersen 1 saat arayla geceligini degistir kizmiyorlar ..bebeklerde her sabah yikanip degisik renkte tulumla geliyor ..saclarinida cok komik yapiyorlar hepsi ayri model :emir_bebek:

ST01917BR.JPG

bebedor termometremiz de bu...

tek tek fiyatları üzerinden aldım canım nette yazan fiyatlar doğru mesela küvet 17.5 ytl idi gerçekten..

45 liralik çekim varda internetten alişveriş yapayim diyordum daha küvet almamiştim..bakayim onlara en iyisi...bu arada ben yoruldum biraz kizlar...uzanacağim...görüşürüz...........

ST01917BR.JPG

bebedor termometremiz de bu...

kizlar ben bu termometreyi bir turlu kullanamadim ilk oglumda yepyeni duruyor ..odanin icini olcsem anliyor zaten insan soguk mu sicak mi diye ..banyo suyunu olcsem onuda elimle anliyorum diye oyle kaldi ..nasil kullanilir bu allah askina yada suyunu ölcuceksek su kac derece olmali :uhm:

ya kızlarrrrr ya benim moralim çok bozuk yaaa bir arkadaşta virüs varmış bana msn den bişii gönderdi sandım tıkladım meğer virüs otomatikkk geliyormuş kızlar sohbet diye bişey gelirse sakın tıklamayın msn kapatıp hemen virüs programınızı yükleyip çalıştırım benim listemdeki herkese gitti iş arkadaşlarım eski patronlarım falanda var ve o siteyi açınca çıplak kadın göğsü resmi varrr ne yapcam ben nasıl izah ederim bunu o insanlara mahvoldum yawwwwwwwwwwwwkafamçokkarıştısenağlamasenağlama

NASIL YAAAA sezeryanda 38 haftada mı alıyorlar bebeği benim dr henüz bişii sölemedi ama sezeryan olcak ya benimkide o zaman benim 8 haftammı kaldı ayyyyyyyyyyy ayyyyyyy ayyyyyyy

X