2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar günaydın:teytey::dance::dance::dance:
Benim bugün doğum günüm.. Bi sene daha büyüdük... (Yaşlandık demiyorum :teytey:)
28'i alıyoruz. Ama hala çocuk gibiyim :dance:
8.ayımıza da girdik, Allah hayırlısı ile tamamlamamızı ve hayırlı doğumlar yapmamızı ,sağlıklı, sıhhatli olmamızı nasip etsin.

Bazı listelerde bende varım, bazısında yokum.
Nunuu Nuray 1981 17 Eylül KIZ- DURU

images05218.jpg

NİCE YILLARA NUNUUUUUU

Hastane çantasi için ayri bir çanta aldiniz mi?küçük bir çantaya koysak olur mu?bebiş içinde çanta alan var mi?ben chicco nun içinde ürünleri olan çantasini almayi düşünüyorum...

dedigin setten bende aldım
sırt cantalı olan mı yoksayan olan mı.ben yan olanı aldım.bana küçük gibi geldi.kendi kıyafetlerin için ayrı bi çanta yapcaksan olur sanırım

NURAYCIM TEKRAR SANA İYİ SENELER DİLERİMM BEN kimse etki altında kalmasın diye fazla açıklamadım ama başından beri zaten sezaryen daha iyi olur diye düşünüyordum doktorum da bunu onaylayınca birlikte karar verdik ama herkesin görüşü farklı tabi sağ salim doğuralım da hepimiz diyorum gerisi önemli değiil :dance::dance:
biz de hafta sonu alışveriş yaptık kızlar emzirme sütyeni,bebişin banyo takımı,kendime çanta bunların hepsini e-bebek mağazasından aldık bu arada
odasını da sipariş ettik pompayı da aldım ve sanırım artık bişi kalmadıııııııı:teytey:

Hayırlısı olsun canım. Allah sağsalim bebeklerimizle kurtulmayı nasip etsin .
Bu arada pompa olarak nasıl aldınız? Maanuel mi, pilli mi? Fark eder mi? Bi tane almak lazım, belki fazla olur süt falan... Sonra işe de başlayacağz zaten...

nuraycığım DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN bebeğinle eşinle bir ömür boyu sağlıklı ve mutlu olman dileğiyle nice senelere arkadaşım a.s.

ya sizin dedğiniz gibi isim bulmak çok zor.birşeyler buluyorum etrafımdakiler beğenmeyecek bir şeyler uyduruyorlar isimle ilgili.ben de isimlerden soğuyorum sonra.
birinci beğendiğimiz isim RUTKAY.eşim rutkay azizi çok beğeniyor.onun gibi karizmatik ağır olsun istiyor ama anlamı yok.türl dil kurumuna bile mail attı.ama anlamı yoktur diye cevap geldi.çocuk için ağır isim diyorlar.ee bu hep coçuk kalmayacak ya büyüyecek.
sonra ben FERİT olsun.eşiz benzersiz üstün anlamında. hani derler ya ferit gibi delikanlı..ona da çok mu türk filmi seyrettin diyorlar.
sarp, alp, dinç kafamdakiler.. sizce hangisi güzel.))) kararsız kaldım..

canım isim işi gerçekten zor iş yawww erkek olsaydı hazırdıu benim mehmet yiğit
ama kız olunca isim konusunda kararsızız azra ceylin - sude elif - irem naz - cemre eylül gel de karar ver oooooffff ooooooofffff

dedigin setten bende aldım
sırt cantalı olan mı yoksayan olan mı.ben yan olanı aldım.bana küçük gibi geldi.kendi kıyafetlerin için ayrı bi çanta yapcaksan olur sanırım

sirt çantasi olan geçen senenin ürünüymüş..........bu sene yan olanlarvarmiş....kendişme evden bir spor çanta koyarim diyorum...

NURAYCIM TEKRAR SANA İYİ SENELER DİLERİMM BEN kimse etki altında kalmasın diye fazla açıklamadım ama başından beri zaten sezaryen daha iyi olur diye düşünüyordum doktorum da bunu onaylayınca birlikte karar verdik ama herkesin görüşü farklı tabi sağ salim doğuralım da hepimiz diyorum gerisi önemli değiil :dance::dance:
biz de hafta sonu alışveriş yaptık kızlar emzirme sütyeni,bebişin banyo takımı,kendime çanta bunların hepsini e-bebek mağazasından aldık bu arada
odasını da sipariş ettik pompayı da aldım ve sanırım artık bişi kalmadıııııııı:teytey:

iyi günlerde kullan bebişinle hayırlı olsun

ben aventin manuel olanını aldım iki tane de biberon hediyeli 125 ml.lik daha önce kullananların memnun olduğunu duymuştum cansu da ondan aldı bu arada cansu tatilde biliyosunuz konuştuk hepinize çok selam söylediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sirt çantasi olan geçen senenin ürünüymüş..........bu sene yan olanlarvarmiş....kendişme evden bir spor çanta koyarim diyorum...

bende sen gibi düşündüm şimdi iyi olur.hem bebişin kıyafetleri daha hjjenik kalır.ben bebişin ve benimkileri aynı koyarım diyodum ama senin dedigin daha mantıklı

ben de çanta aldım kızlar ama hastane için değil daha sonra bir yere giderken kullanmak için kol çantası lullaby marka bakın göstereyim
ShowPicture.aspx

hastaneye de küçük çekçeğimi götüreceğim..

SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
TUSEMG........................................... . ...................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM........BURCU.............1989..... . .......1 Eylül ERKEK
ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
EMELGÜZEL........................................ . ................ 3 Eylül ERKEK
ÇİKOLATAPRENSES....MELİKE........1985............ . ..3 Eylül KIZ
GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
DERYA ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
VİLDANNNN....................................... .. .................7 Eylül ERKEK KAAN
EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ..........13 Eylül KIZ MELİSA
DELİKIZ......................................... .. .................... 14 Eylül ERKEK
KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. ....................15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)
SEKRETERYA...........AYŞEGÜL........1985........ .. .15 Eylül ERKEK EGE
TANGOO.......................................... .. 1986...................15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ...........................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx 16 Eylül KIZ
DİSİMERO.............DİDEM...............1979... .. .......17 Eylül ERKEK
MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
NUNUU --------------Nuray---------------------- 1981--------- 17 Eylül KIZ- DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. .......................17 Eylül ERKEK
BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
ARİZONİ....................ELİF................. .. ...........19 Eylül ERKEK EFE
SUZİ............................................ .. ..........................19 Eylül CİNSİYET
CÜVCÜV.......................................... .. .................. 20 Eylül ERKEK]
ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
TRUEBLUE........................................ .. ...................20 Eylül ERKEK
HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül KIZ
WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
YAGMUR25........................................ .. .....................21 Eylül ERKEK
İZMİRGÜZELİ22................................... .. ................ 22 Eylül CİNSİYET
RELAX........................................... .. ...1975............22 Eylül ERKEK MUSTAFA KEMAL
"NAZ"........................................... .. ..........................22 Eylül ERKEK
FREKANS......................................... .. .................. 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 21 Eylül ERKEK-- EMRE
MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ........ELİF.........................1981.... .....24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
HETCİK83........................................ .. .....................24 Eylül KIZ
RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
DUYGU1912.......DUYGU......................1980. .. ...........25 Eylül ERKEK
ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .....GOZDE....................1981................ .26 Eylül ERKEK -DENİZ
DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK BATUHAN
SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
ANADOLUKIZI..................................... .. ...................27 Eylül KIZ
ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
SEDA67.......................................... .. .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
HANİFEE..........HANİFE.......................19 82 ............29 Eylül ERKEK
MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK -- TANER
NİLDAN.......................................... .. ......................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................. .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...........CANAN..................1978.. .. .........30 Eylül ERKEK
KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

evet liste buydu son olan sanırım ama burda şimdi olmayanlarda var kızlar eklemeleri bu liste üzerinden yapalım okkk hadi ben kaçtım uyku geldi accık kaçmadan gidip vurup kafayı yatiiim birazzŞeniz

canımm ellerine sağlık
listemiz süpper olmuş
zaman az kaldı artık
iyişallah ilk bebiş haberimizide sağsağlim alıcaz:))
bu arada benim adım ELİF 1978 doğumluyum KIZIMIN ADI NAZ olacak iyişallah
5 Eylül

nuraycim tekrar sana iyi seneler dilerimm ben kimse etki altında kalmasın diye fazla açıklamadım ama başından beri zaten sezaryen daha iyi olur diye düşünüyordum doktorum da bunu onaylayınca birlikte karar verdik ama herkesin görüşü farklı tabi sağ salim doğuralım da hepimiz diyorum gerisi önemli değiil :dance::dance:
Biz de hafta sonu alışveriş yaptık kızlar emzirme sütyeni,bebişin banyo takımı,kendime çanta bunların hepsini e-bebek mağazasından aldık bu arada

canim banyo takimi derken...havlu takimimi yoksa küvet gibi şey mi?

deryacım banyo seti sevi bebenin küvet+maşrapa+kova biz biraz acele edip sırf takım olsun diye lazımlığını da aldık

deryacım banyo seti sevi bebenin küvet+maşrapa+kova biz biraz acele edip sırf takım olsun diye lazımlığını da aldık lülülülülülü

nunuu dogum günü kutlu olsun güzelima.s..daha nice yıllara bebişinle birlikte kutlarsın inşalah.

Hastane çantasi için ayri bir çanta aldiniz mi?küçük bir çantaya koysak olur mu?bebiş içinde çanta alan var mi?ben chicco nun içinde ürünleri olan çantasini almayi düşünüyorum...

hastane için kendime küçük bir valizim vardı onu hazırladık,bebiş için pusetinin takımı olan çantası vardı onu hazırladık.chicconun içinde ürünleri olan çantasından bende aldım yandan olanından.
hicrancım hoşgeldin canımm nasılsınn bebiş nasıl.

hastane için kendime küçük bir valizim vardı onu hazırladık,bebiş için pusetinin takımı olan çantası vardı onu hazırladık.chicconun içinde ürünleri olan çantasından bende aldım yandan olanından.
hicrancım hoşgeldin canımm nasılsınn bebiş nasıl.

canım haftaya göre ilk önde giden sensin.sanırım ilk senin müjdeli haberini alacaz gibi geliyo bana hadi hayırlısı artık

X