2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aynen, cumartesi söylemesi ayıp börek yapıyım dedim, bir saat ayakta kalınca belim kopuyor sandım:KK43:
melekler iyice ağırlaşıyorlar galiba bizimde vücudun ağırlık merkezi değişiyor..
ama az kaldı az:)

yemek hazırlıorum belim kopuyoır..................makineden çamaşırları alıp asıyorum belim kopuyor........elimde birkaç bulaşık yıkıyorum belim kopuyor.......sırtımı belimi yaslayıp dinlenmezsem belim sanki ayrılacak gibi geliyor......bebekler bizi öne çekjiyor galiba :)))

yemek hazırlıorum belim kopuyoır..................makineden çamaşırları alıp asıyorum belim kopuyor........elimde birkaç bulaşık yıkıyorum belim kopuyor.......sırtımı belimi yaslayıp dinlenmezsem belim sanki ayrılacak gibi geliyor......bebekler bizi öne çekjiyor galiba :)))

evet aynen dediğin gibi oluyor canımm
birde doktorum bana bu içinde bulunduğumuz birkaç hafta bebişlerin en hızlı kilo aldıkları haftalar olduğunu söylemişti
haftada 300 gr falan alıyorlarmış:)))
koca birer göbek olduk valla:))

o zaman senin tarihini değiştirelim....herkesin sat tarihi onlar sanırım...ben d ekendim sezeryan istiyorum...hatta bazı doktorlar 2 hafta bazıları 1 hafta önce alıyor belli olmuyor o yani...

benim doktor 1 hafta önceden alırız dedi, hatta 3-4 yada 5 eylül dedi,ama ben 5 eylül isteyeceğim, bende cuma günü doğmuşum ,eşimde, kızımızda cuma günü doğsun dimi:)

o zaman senin tarihini değiştirelim....herkesin sat tarihi onlar sanırım...ben d ekendim sezeryan istiyorum...hatta bazı doktorlar 2 hafta bazıları 1 hafta önce alıyor belli olmuyor o yani...

bak o zaman sende sezeryanle doğum yaparsan aynı gün doğuramayız :) sen önden gidersin sonra ben senden tecrübelerini dinlerim canımmm:)
ayyy valla o gün yaklaştıkça feci oluyorum ben:teytey:

bak o zaman sende sezeryanle doğum yaparsan aynı gün doğuramayız :) sen önden gidersin sonra ben senden tecrübelerini dinlerim canımmm:)
ayyy valla o gün yaklaştıkça feci oluyorum ben:teytey:

inşallahg canım....doğumdan sonra iyioluruz da buraya girip tecrübe anlatırız valla...çok korkuyorum ben doğumdan....nasıl olacak nasıl bitecek kafayı yiyeceğim ya.......

benim işyerinden arkadaşlarım hep epidural sezeryanla doğum yaptılar ve hepside çok memnunlar, hatta birinin ziyaretine gitmiştik hastaneye, sezeryanden çıktıktan 2-3 saat sonrasıydı ve o kalkmış koltukta oturuyordu:)
iyişallah hepimizin iyi geçecek ve meleklerimiz kucağımızda klavye başında birbirimize anlatıcaz canımcımm

NASIL YAAAA sezeryanda 38 haftada mı alıyorlar bebeği benim dr henüz bişii sölemedi ama sezeryan olcak ya benimkide o zaman benim 8 haftammı kaldı ayyyyyyyyyyy ayyyyyyy ayyyyyyy

hicrancım benim bildigim kadarıyla drlar öyle yapıyorlar diye biliyorum 40.haftayı beklemiyorlar sanırım. 38.haftada alıyorlar çevremdekiler hep öyle olduda. canım birde canını sıkma tatlım bak bana birşey gelmemiş hem gelmiş bile olsa diger arkadaşlarına izah edersin durumu başkasından virüs bulaştı diye ileti yaz msnye kendi üzme yeterki.

benim işyerinden arkadaşlarım hep epidural sezeryanla doğum yaptılar ve hepside çok memnunlar, hatta birinin ziyaretine gitmiştik hastaneye, sezeryanden çıktıktan 2-3 saat sonrasıydı ve o kalkmış koltukta oturuyordu:)
iyişallah hepimizin iyi geçecek ve meleklerimiz kucağımızda klavye başında birbirimize anlatıcaz canımcımm

sen epidural mi istiyorsun canım?ben de epidural istiyorum ama ondan daha çok korkuyorum...belden iğne nasıl yappılacak ya acırsa...ya hareket edersem yanlış yere girerse iğne falan filan...ama en güzeli epidural aslında...bebişini de görüyorsun....ayık oluyorsun...

hicrancım benim bildigim kadarıyla drlar öyle yapıyorlar diye biliyorum 40.haftayı beklemiyorlar sanırım. 38.haftada alıyorlar çevremdekiler hep öyle olduda. canım birde canını sıkma tatlım bak bana birşey gelmemiş hem gelmiş bile olsa diger arkadaşlarına izah edersin durumu başkasından virüs bulaştı diye ileti yaz msnye kendi üzme yeterki.

hicrancım, zaten öyle bir mail gelince anlarlar bence....ama yine de benden gelen mailleri açmayın diye bir not düşebilirsin msn ne....

sen epidural mi istiyorsun canım?ben de epidural istiyorum ama ondan daha çok korkuyorum...belden iğne nasıl yappılacak ya acırsa...ya hareket edersem yanlış yere girerse iğne falan filan...ama en güzeli epidural aslında...bebişini de görüyorsun....ayık oluyorsun...

korkma canımm yaaa, hastanen iyiyse doktoruna güveniyorsan korkma, çünkü önemli olan güvenmek, ve bu yöntem artık çok sık kullanıldığı için uzmanlaşmışlardır artık
hayırlısıyla kurtulucaz hepimiz iyişallah
hem düşünsene meleğinin ilk nefesini duyabileceksin, ve hemen sana veriyorlar öp annesi diye:)

merhabalar iyi akşamlar güzel anneler
gül uzun zamandır yoktu hoş gelmiş hoşgeldin gül
aslıda zaman zaman giriyordu oda gelmiş kaynatmışsınız ohh
rahatsızlıkları olan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum

deryacım bende dogum sancısına dayanamazsam diye epidural yaptırayım diyorum ama korkuyorum drumda karşıymış gerçi yaptırmıyormuş sanırım. allahım hepimize kolay dogumlar nasip etsin.

merhabalar iyi akşamlar güzel anneler
gül uzun zamandır yoktu hoş gelmiş hoşgeldin gül
aslıda zaman zaman giriyordu oda gelmiş kaynatmışsınız ohh
rahatsızlıkları olan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum

evt canım hoşgeldin sende önceleri okul vardı,sonrasında annemler geldi derken pek fazla giremiyordum ama artık evdeyim boşum her daim buralardayımm anlayacagın. yerimseniben

X