2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

keşke bende evimde oturuyor olabilseydimmm :KK43:
ama neyseki yarın işe gelmicem
yarın çoook sıcak olacakmış, hafta sonu birgün çalıştığım için bir gün izin hakkım vardı hemen onu aldım,yarın başımı dışarı çıkartmıcam iyişallahhh:)

hoşbulduk arkadaşlar
aslıcım sevindim artık son ay sayılır bol bol dinlenirsin
elif nasılsın kızın nasıl iyimi
bu arada çalışan arkadaşlara gerçektende sabır diliyorum

Selam kızlar biraz önce doktordan geldim.Oğlum 1.600 olmuş.Son adet tarihime göre 2 hafta geriden gidiyor.Muhtemelen yumurtlamam geç olmuş.Takvimimi düzeltmem gerekiyor sanırım.Hiç kilo almamışım,bebişin suyu felan normalmiş.Ayağımın altındaki ağrı içinde cuma günü ortopediye yönlendirecek doktorum.a.s.

emelciğim yoksun ama biliyorum ki sen geçmişi okursun geçen gün yazmışsın bende tesadüfen çıkmıitım cvp veremedim dr gitcektin bugün umarım iyi haberle gelirsin

Selam kızlar biraz önce doktordan geldim.Oğlum 1.600 olmuş.Son adet tarihime göre 2 hafta geriden gidiyor.Muhtemelen yumurtlamam geç olmuş.Takvimimi düzeltmem gerekiyor sanırım.Hiç kilo almamışım,bebişin suyu felan normalmiş.Ayağımın altındaki ağrı içinde cuma günü ortopediye yönlendirecek doktorum.a.s.

hoşgeldin kalp kalbe karşıymış derler olsun bebişin iyi sağlıklı olsunda canım merak etme normal kiloda dogar o üzülüpte kafana takma:1hug: hem kilo almamanda iyi bence

hoşgeldin kalp kalbe karşıymış derler olsun bebişin iyi sağlıklı olsunda canım merak etme normal kiloda dogar o üzülüpte kafana takma:1hug: hem kilo almamanda iyi bence

Yok takmıyorum kafama zaten.Kilo almadığımada sevindim.Zaten 13 kilo aldım,doktor fazla diyordu.

hoşbulduk arkadaşlar
aslıcım sevindim artık son ay sayılır bol bol dinlenirsin
elif nasılsın kızın nasıl iyimi
bu arada çalışan arkadaşlara gerçektende sabır diliyorum

teşekkürler güzelim
kızım iyi sanırım, içerden vurup duruyor:)
bende iyiyim işte klasik hamile sıkıntıları canım,hepimiz yaşıyoruz:)son birkaç gündür yürümem değişti,resmen hamile gibi yürüyorum:)))) ama sol bacağım kalçadan ağrı yapıyor üzerine basarken topallıyorum
ama bunada şükür, meleklerimiz sağlıklı olsunlarda..
sende iyisindir iyişallahh, senin işinde çok zor canımcım,Allahım hepimize güç kuvvet versin iyişallahh

hoşgeldin canımm
bebişinin ve senin iyi olmana çok sevindimm:teytey::sm_cool:

kocaman olmuş annesinin güzeli:))
ayy valla sizdede oluyormu kızlar bilmiyorum ama daha yüzünü bile görmedim ama kızım aklıma gelince ondan konuşurken resmen burnumun direği sızlıyor:nazar:

teşekkürler güzelim
kızım iyi sanırım, içerden vurup duruyor:)
bende iyiyim işte klasik hamile sıkıntıları canım,hepimiz yaşıyoruz:)son birkaç gündür yürümem değişti,resmen hamile gibi yürüyorum:)))) ama sol bacağım kalçadan ağrı yapıyor üzerine basarken topallıyorum
ama bunada şükür, meleklerimiz sağlıklı olsunlarda..
sende iyisindir iyişallahh, senin işinde çok zor canımcım,Allahım hepimize güç kuvvet versin iyişallahh

amin canım valla ben evdeyim çok sıkılıyorum bol bol gezmeye çalışıyorum ama çok şiliyorum dogru söylüyosun bebişler ii olsunda artık şurda ne kaldı hamileler niye böle yürür derdim ama şimdi bende iyi anlıyorum bende öle yürüyorum:roflol:

evet de aman sende boyda var eminim belli etmiyosundur bide beni bilsen dr diyor 9,5 kg almışsın ama ben damacana gibi duruyorum

İlahi Gülden:roflol: damacana ha güldürdün beni.Bende arkadan kamyon kasası gibi duruyorum.Bugün doktora gittiğimde kadın a hamilemiydin sen anlayamadım dedi.Göbeğim felan yok ama arka tarafım 2 katı büyüdü,zaten basenliydim.

oo bende 12 kilo aldım şimdiye kadar ama çoğunu ilk aylar almıştım, bakalım 26 sında gittiğimizde doktor teyzemiz ne diyecek

kafamçokkarıştıarkadaşlar geçen hafta ablamlara gittik oturuyoruz babsm var kardeşim var ablam yigenlerim ablamın görümcesi kocası derken baya bi kalabalık bi ortak ablamın kocasıda alem adadır baktı baktı bana ne kadar gözüne büyük gözüktüysem baldız bu göbekle 2 kg bişey dogurmazsın umarım dedi eşimde demezmi abi şimdi iki kg millet gülmekten yıkıldı gittiğim yerde anlıycanız göbegim konuşulur oldu

kafamçokkarıştıarkadaşlar geçen hafta ablamlara gittik oturuyoruz babsm var kardeşim var ablam yigenlerim ablamın görümcesi kocası derken baya bi kalabalık bi ortak ablamın kocasıda alem adadır baktı baktı bana ne kadar gözüne büyük gözüktüysem baldız bu göbekle 2 kg bişey dogurmazsın umarım dedi eşimde demezmi abi şimdi iki kg millet gülmekten yıkıldı gittiğim yerde anlıycanız göbegim konuşulur oldu

:nazar:
valla damacana demişken benimde boyum 160 falan,55 le hamile kaldım şimdi 67 kiloyum,birde kız bebek olunca nedense annenin poposu kamyon damperi gibi oluyor:roflol:
hayatımın hiçbir döneminde ne bukadar büyük popom olmuştu ne göğüslerim bukadar dolgundu nede bir gram göbeğim vardı
AMANNNNN NE YAPALIM BİZ ANNE OLUYORUZZZ:teytey:
elbet veririz kiloları dimi kızlarr
sakın zor mor diyip moral bozmayın buarada:roflol:

amin canım valla ben evdeyim çok sıkılıyorum bol bol gezmeye çalışıyorum ama çok şiliyorum dogru söylüyosun bebişler ii olsunda artık şurda ne kaldı hamileler niye böle yürür derdim ama şimdi bende iyi anlıyorum bende öle yürüyorum:roflol:

yürüyüşümüz değişti demekki hepimizin
valla utanmasam elim belimde yürücemm:))
ben kendime HÜSMEN diyorum
hani beyaz showda bir şişko karakter vardı biliyormusunuz onun gibi oldum valla:dance::asigim:

yürüyüşümüz değişti demekki hepimizin
valla utanmasam elim belimde yürücemm:))
ben kendime HÜSMEN diyorum
hani beyaz showda bir şişko karakter vardı biliyormusunuz onun gibi oldum valla:dance::asigim:

bilmezmiyim elinde kocaman ekmekle gezen :roflol: inan farkımız yok demekki takmıyorum degil açıkcası takımıyorum dersem yalan sölemiş olurum ama ogluşum bi gelsin sonra bakcaz artık bi çaresine böle kalmaktan korkuyorum:çok üzgünüm:

X