2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm hanımlar
isim konusunda karar vermek gerçekten ne kadar zormuş
bende kızıma zeynep sultan koymak istiyorum sultanı eşim koydu annesinin ismi ,zeynep ben beğendim. Aslında sude naz ismide çok güzel ama görümcem kızına bu ismi koydu duru ismide güzel ama sultan ismiyle pek yakıştıramadım. Kararım değişmezse zeynep sultan olacak

merhaba kizlarrrrrrrrrrrrrr
nasilsiniz bayadair yazamiyorummm işlerim yoğun malum yaz ayi
ben de 10 ağustos gibi işi birakayim diyorum geçen hafta dokora gittik herşeyimiz iyiymiş :nazar:kizim da 1750 g. Olmuş :nazar:
Ben de adini naz koyacağim daha önce de yazmiştim zaten buraya
sizlerin isimlerini de çok beğendim...
Bişey sorucam şimdi ben büyük ihtimal sezaryen olacağim yani 38.haftada doğum olacak peki 35 de ayrilirsam işten doğum sonrasina eklenecek dimi 3 hafta çalişmam yani 11 hafta mi izinli olacağim benneyaptımki

hoşgeldin canim...evet eklenecek..ama 40 hafta gibi değil de 38 hafta üzerinden yani dediğingibi 3 hafta eklenecek doğum sonrasina....sezeryani doktormu söyledi sana....bu arada maşallah bebişinin kilosu ne kadar iyi...

asliii senle aramızda 3 -4 gün var sanırım ben de 32 hafta 5 günlük hamişim.sen şimdi doğum öncesi iznini kesin olarak doğum sonrasına aktardın mı?bana idare olmaz dedi.eger oluyorsa yarın gidip yaptırmam gerek.lütfen bana yardımcı olur musun?kafamçokkarıştı

cyıldız bana idare ve sendika kesinliklekullanamazsın dedi tatil olduğu için kaynıyor dediler ama ne olur ne olmaz rapor alacam daha sonra neden almadın demesinler

slm hanımlar
isim konusunda karar vermek gerçekten ne kadar zormuş
bende kızıma zeynep sultan koymak istiyorum sultanı eşim koydu annesinin ismi ,zeynep ben beğendim. Aslında sude naz ismide çok güzel ama görümcem kızına bu ismi koydu duru ismide güzel ama sultan ismiyle pek yakıştıramadım. Kararım değişmezse zeynep sultan olacak

slm....ben ce sultan isminin başina tüm isimler güzel olur...sultan ismi gibi olur...

tesekkurler arkadaslar..
emre arın bıraz tuhaf olmuyor mu ''arın emre'' mi daha ıyı ''emre arın'' mı?... kafamçokkarıştı
eşime dedım boyle boyle ruya gordum adı buydu dıye..
aa cok guzel ben cok begendım ağır fıyakalı bı ısım gıbı duruyor tamam tamam böyle koyalım dıyo.. :roflol:
bu arada arın ın manası arınmak temızlenmek saf demekmiş..
emre de hak dostu, aşık arkadas demek.. yunus emreden gelıyor sanırım..

Kızlar günaydın:teytey::dance::dance::dance:
Benim bugün doğum günüm.. Bi sene daha büyüdük... (Yaşlandık demiyorum :teytey:)
28'i alıyoruz. Ama hala çocuk gibiyim :dance:
8.ayımıza da girdik, Allah hayırlısı ile tamamlamamızı ve hayırlı doğumlar yapmamızı ,sağlıklı, sıhhatli olmamızı nasip etsin.

Bazı listelerde bende varım, bazısında yokum.
Nunuu Nuray 1981 17 Eylül KIZ- DURU

doğumgünün kutku olsunn nunuu bebişinle eşinle nice mutlu sağlıklı seneleree inşallahh:nazar:

bizim de yarın evlilik yıldönümümüz 4 sene olcak aşkımla evlendiğimizcoksekeriremsu

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ - DURU
10 EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ - BURÇAK
11 BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ - SERRA
13 SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ................FATMA.................. 1983...........14 Eylül ERKEK - ONUR
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
20 GÜLEN06................................................................15 EYLÜL
21 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
22 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
23 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
24 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
25 CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
26 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
27 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
28 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
29 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
30 BETULYGT............BETUL....................1988.........21 EYLÜL ERKEK - EMRE
31 İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
32 FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
33 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
34 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
35 MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
36 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
37 SİYAH-BEYAZ ................................................. .....24 Eylül CİNSİYET
38 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ - ŞEVVAL
39 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
40 HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
41 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
42 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
43 ANESSA ............SADİYE ..................1984.............26 Eylül KIZ
44 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
45 SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
46 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
47 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
48 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
49 SEDA67............................................ .................... 28 Eylül CİNSİYET
50 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
51 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
52 MEHTAPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK - TANER
53 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
54 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

kızlar en yenı hali buydu son duzenlemeleri yapmıstık..
burdan devam edelım olur mu sureklı karısıyor yoksa..

1 sweet curse....... Halime ............1981.............1 eylül erkek
2 tusemg............................................ ...................1 eylül erkek
3 asliii ......................asli ..................1976............2 eylül erkek ozan ege
4 mavili_06 ...............emel................ 1981............2 eylül erkek
5 güldenm ..............gülden............. 1980............3 eylül erkek
6 b.tugan .................................................. ............3 eylül erkek
7 emelgüzel......................................... ................ 3 eylül erkek
8 glsm32 .................gülsüm............. 1987 ...........4 eylül erkek
9 özdecan ...............derya ...............1979............5 eylül kiz - duru
10 eylül_annesi .................................................. 10 eylül kiz - burçak
11 bebeğim .................................................. .........11 eylül cinsiyet
12 müjdes ................müjde ..............1983 ...........11 eylül kiz - serra
13 sarikanarya .................................................. .11 eylül kiz
14 yeniyaşam......... Esra ..................1981 ..........12 eylül erkek
15 bires .................................................. ...............13 eylül kiz
16 delikiz................fatma.................. 1983...........14 eylül erkek - onur
17 kumralim.......... Zeliha................. 1983 ...........15 eylül erkek
18 sel-inn.............. Mehtap............... 1980........... 15 eylül erkek
19 sayra .................................................. ..............15 eylül erkek
20 gülen06................................................................15 eylül
21 mommy ..............gül...................... 1981 ...........17 eylül kiz
22 bride ................seda ......................1980.......... 19 eylül kiz
23 6128.................. Hatice.................... 1981.......... 19 eylül kiz
24 ariazoni............ Elif......................................... 19 eylül erkek
25 cüvcüv............................................ .................. 20 eylül erkek
26 öznur83 ..........öznur..................... 1983 ..........20 eylül kiz
27 hilarya........... Cansu..................... 1982.......... 21 eylül erkek
28 minikanniş .......merve...................................... 21 eylül cinsiyet
29 wiski.................. Ebru ......................1979......... 21 eylül kiz
30 betulygt............betul....................1988.........21 eylül erkek - emre
31 izmirgüzeli22..................................... ................ 22 eylül cinsiyet
32 frekans........................................... .................. 23 eylül kiz
33 iletişim............. Naime ......................1980......... 23 eylül kiz
34 gamzeli26 ........kübra ......................................23 eylül erkek
35 mdm34 ................................................. ...............23 eylül kiz
36 ayşe&serkan .....ayşenur.............1985 .........23 eylül kiz
37 siyah-beyaz ................................................. .....24 eylül cinsiyet
38 gundogdus....... Selma............... 1977............. 24 eylül kiz - şevval
39 alin ....................emel.................... 1981............ 24 eylül erkek
40 hetcik83.......................................... .....................24 eylül kiz
41 rabiyasin........ Rabia .........................................24 eylül kiz
42 papatyam ......hicran ..................1975 ..............25 eylül kiz
43 anessa ............sadiye ..................1984.............26 eylül kiz
44 dream81....... Gülşah.................. 1981 ..............27 eylül erkek
45 selin jülyen .................................................. ....27 eylül cinsiyet
46 kivilcim ............nilay ...................1982 ..............27 eylül cinsiyet
47 angelay .......özlem .....................1978 .............28 eylül erkek
48 amonra....... Kübra .....................1982.............. 28 eylül erkek
49 seda67............................................ .................... 28 eylül cinsiyet
50 şebek............ Nevruz ...................1978 ............29 eylül kiz
51 seren .............seren ........................................29 eylül erkek
52 mehtapelif.... Elif......................... 1978 ...........30 eylül erkek - taner
53 küçük balik... Beril...................... 1982
54 aişe ..................ayşe...................... 1988

kızlar en yenı hali buydu son duzenlemeleri yapmıstık..
Burdan devam edelım olur mu sureklı karısıyor yoksa..

betülcüm bu eksik bir liste...ayrcica yeni bir topic açtik buradanher seferinde liste bulmak çok zor...istersen eylül annelerindeki topic e bak senin bilgilerinde yeni ve düzgün ....

merhaba deryacımm
hoşbuldummma.s.
evet naz hanım kilo almış bu ay şişman olacak kızım heralde :roflol:
ben konuştum doktorumla sezaryende hem fikir olduk ben biraz kararsızdım ama bakalım kısmet allah hayırlısını versin...vaktinde ve sağlıklı olsun da...

hımm görmemişim canım bakayım..
tesekkur ederım daha ıyı oldu.. afiyet olsun bu arada... :1rolleyes:

slm kızlar nasılsınız bakalım .ben bugün cok mutluyum:dance:.....bebişimin kıyafetlerini yıkadım :emir_bebek: oğluşumla konuşa konuşa serdik cicilerimizi misler gibi kokuyo cicilerimz.
sizler ne yaptınız yıkayıp ütülediniz mi bebişlerinizin çeyizlerini.yoksa ben cok mu erkekn davrandım.ne yapayım bi hevestir çöktü işte içime

ohh ne guzel valla bende önümüzdeki hafta yıkıcam cicislerini..
bu hafta sonu oda takımımız gelıyor onları yerlestırıp temızledıkten sonra kıyafetlerı yıkayıp utuleyıp yerlestırıcem yerlerıne..
ooyy oğluumm annen senı cok ozlediii..... senağlama

günaydın arkadaşlar
bizde kahvaltımızı yaptık geldik şimdi;
nunu cum doğum günün kutlu olsuneşin ve bebeğinle nice mutlu yıllara inşallah benim de 9gün sonra doğum günüm ...
aslıcım senin de annenler gitmiş Allah kavuştursun tez zamanda inşallah,
üzülme canım inşallah doğumuna gelirler asıl o zaman çok istersin yanında olmasını...
maalesef benim annem yanımda olamayacak çünkü ablamla aynı zamana geldi hamileliğimiz ikimiz aynı zamanda doğum yapacağız onun için istanbula gidecek annem kayınvalideme kalacağım kızlar bakalım nasıl olacak.....
a.s.

cyıldız bana idare ve sendika kesinliklekullanamazsın dedi tatil olduğu için kaynıyor dediler ama ne olur ne olmaz rapor alacam daha sonra neden almadın demesinler

arkadaşlar size nasıl kullanamazsınız derler anlamıyorum ben ilçe milli egitimle bu işlere bakan bayanla konuştum. dünde ögretmen bir arkadaşla konuştum kendisi agustosun 10 gibi dogum yapacak ben dedim dogum öncesi izniniz yanıyor dedim evt yanıyor birazı ama yinede raporlarımı aldım milli egitim dikkat etmeye biliyormuş dedi. şöyle bir hesapladım ögretmen arkadaşınkinide toplam tatilde oldugu dönemleri çıkarırsak dogum öncesinden dogum sonrasına iki haftasına atabiliyor sadece.bizimki ondanda farklı arkadaşlar benim dogum tam eylül başı dogum öncesi izne agustosun ortasında ayrılıp 3 haftam tatilde gidecek ama sonrasına 5 haftayı eklettigimde toplam 13 hafta dogum sonrası kullanabilecegim allahın izniyle inşllah.

kızlar ya bu arada ruyamda oğlumuzun nufus kagıdını cıkarıcaktık..
adam sordu isim ne diye ''emre arın'' dedik.. emreyı zaten koyucazda arın nerden cıktı anlamadım.. :sm_confused:
nıye emre arın koyuyorduk acaba?.. sizin öyle gordugunuz oldumu ?.. :sm_confused:

betülcüğüm genelde rüyada görülen isimlerin verilmesi gerekir diye biliyorum ben mesela bir yakınımız asrın ismini verecekti oğluna rüyasında hamza ismini verdiğini görünce hamza asrın vermişti....

ebrucumm hoşgeldinn tatlımm. kızlarr annemler bebişin bütün kıyafetlerini yıkadılarr ütülediler hurçlara kaldırdılar. bütün eksiklerinide aldık, benim ve bebişin hastane çantalarınıda hazırladılar. benim pek bir işim kalmadı odasınıda sipariş verdik 15 gün sonra gelecek allah nasip ederse hepsinin resimlerini çekip çekip eklerim artık.

slm kızlar nasılsınız bakalım .ben bugün cok mutluyum:dance:.....bebişimin kıyafetlerini yıkadım :emir_bebek: oğluşumla konuşa konuşa serdik cicilerimizi misler gibi kokuyo cicilerimz.
sizler ne yaptınız yıkayıp ütülediniz mi bebişlerinizin çeyizlerini.yoksa ben cok mu erkekn davrandım.ne yapayım bi hevestir çöktü işte içime

bence erken değil bende 3 - 4 gün önce yıkayı ütüledim hazır alınan eşyalarımızı,örgüleri de elimde yıkayacağım birkaç güne kadar

X