2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Selam arkadaşlar
Benim bel ağrılarım başladı, uzun süreli olmuyor, kramp giriyor gibi oluyor, eğildiğim zaman zor doğruluyorum, geceleri çok terliyorum, üst değiştirmek zorunda kalıyorum, o ağır uykumun arasında. Sizlerde var mı böyle şikayetler? bide eşimle görüşemez olduk, yemeğini hazırlıyorum, uzanıyorum 5 dak. içinde uyumuş oluyorum, akşam 9 sabah 9, 12 saat uyuyorum.
Bu arada 12+3 üm ve 7 kilo aldım, hızla kilo aldığım için hamileliğimin başından itibaren duşdayken ıslak tenime bebe yağı sürüyorum, çatlak falan olmadı, bebe yağı da badem yağı içeriyor ama kıllanma falan da olmadı, yumuşacık, güzel bir tenim oldu, tavsiye ederim.
Hayırlı kandiller, dualarınızda bizleri ve bebişlerimizi unutmayın...

canım ben de aynı akşam yemekten sonra bir yatıyorum 11 e kadar sonra kalkıp biraz duruyorum tekrar sabaha kadar ben de eşimi göremiyorum valla bir de işe gidiyorum sabahları anla işte halimi..bu arada 3. ayın dolunca şikayetlerin biraz azalabilir benim öyle oldu

Kizlar Ozaman Bir Hafta Sonu Ayarlayip Buluşalimmmm
Ortak Bir Noktada Buluşuruz Ben Cumartesi çalişiyirum Paza Size Uyarsa Süper Olur Valla

Selam arkadaşlar
Benim bel ağrılarım başladı, uzun süreli olmuyor, kramp giriyor gibi oluyor, eğildiğim zaman zor doğruluyorum, geceleri çok terliyorum, üst değiştirmek zorunda kalıyorum, o ağır uykumun arasında. Sizlerde var mı böyle şikayetler? bide eşimle görüşemez olduk, yemeğini hazırlıyorum, uzanıyorum 5 dak. içinde uyumuş oluyorum, akşam 9 sabah 9, 12 saat uyuyorum.
Bu arada 12+3 üm ve 7 kilo aldım, hızla kilo aldığım için hamileliğimin başından itibaren duşdayken ıslak tenime bebe yağı sürüyorum, çatlak falan olmadı, bebe yağı da badem yağı içeriyor ama kıllanma falan da olmadı, yumuşacık, güzel bir tenim oldu, tavsiye ederim.
Hayırlı kandiller, dualarınızda bizleri ve bebişlerimizi unutmayın...

Slm.canım seninle aynıyız bende 12+3 üm,dr.um banada bu aralar kasık ve bel ağrıları görülebilir dedi,belkide terlemeden dolayı üşütüyorsundur,kendini üşütmemeye çalış,bu arada bende çok hızlı kilo alıyorum sanki yakmıyorum yediklerimi,bebe yağını bende uygulicam sağol.
Bu gece inşallah bütün dualarınız kabul olur,tekrar hayırlı kandiller dilerim

Kizlar Ozaman Bir Hafta Sonu Ayarlayip Buluşalimmmm
Ortak Bir Noktada Buluşuruz Ben Cumartesi çalişiyirum Paza Size Uyarsa Süper Olur Valla[/QUOTE

bence de süper olur ben gelirim...taksim falan gibi bir yerde buluşuruz.ortak nokta olarak diye düşündüm ayrıca herkes birbirini kullanıcı adıyla tanıyacak çok komik olur tüm istanbullular okur inşallah bu akşam yazdıklarımızı

Merhaba kızlar
Eşimin iş arkadaşı 1 ay önce doğum yaptı, bize bir tavsiyesi olmuş. Bebişine bez yetişmiyormuş, şimdiden her ay alın bi paket atın kenara demiş, alıp atsak mı ki? Cinsiyet belli olmadığından gönlümüzce doya doya kılık kıyafet falan alamıyoruz, egomuzu bezlerle mi tatmin etsek acaba? Hangi marka alsak ki?

Merhaba ben de bugün doktora gittim bebeğimi gördüm herşey yolunda ikili test için kan alındı ense kalınlığı ilk ölçtüğünde 2,4 ikinci ölçtüğünde 1,4 çıktı doktor bir şey demedi heralde sorun yoktur.Cinsiyeti daha görülemedi bir ay sonra öğrenebileceğiz.Çok şükür iyi şimdilik herşey.
Hepinizi Mübarek kandil gecesini kutluyor ve dualarınızın kabul olmasını diliyorum. a.s.

merhaba kizlar ...ne guzel bulusmaya karar vermissiniz bende cumartesi turkiyeye geliyorum ama bulusmaya gelicek firsatim olmaz heralde ..yinede takip edeyim sizi ..ne guzel dusunmussunuz valla..

hanifee nereye koyucan o kadar bezi ...ya belki birkac paket alinir ama cok fazla bosu bosuna yer kaplar ..birde simdi iyi marka diye alirsin sonra kullaninca memnun kalmazsan napican ..sen bilirsin ama ben almam heralde ..

cüvcüv herseyin yolunda olmasina sevindim canim ..seninde kandilin mubarek olsun ..butun arkadaslarimin kandilini bende kutluyorum

İyi akşamlar, hayırlı kandilleri arkadaşlar.Buluşmaya karar verilmiş, çok güzel olur fakat benim hamileliğim biraz riskli herhalde ben gelemem.3 vesait değiştirmek zorunda kalıcam. Acıbademde oturuyorum.Neyse siz bir tarihe karra verinde belki gelirim belliolmaz.

Kızlar kafayı yiycem benim ikili test sonucum hala çıkmadı...Ense kalınlığım 2.3 çıkmıştı çok endişeliyim diye yazmıştım hala beklemedeyim....Acaba kötü çıktıda o yüzdenmi doktorum beni aramıyor .....Bu arada iki gündür kanla karışık su şeklinde akıntım oldu....bidenbire su gibi akıyo ...Böyle bi durum yaşayan varmı yoksa her türlü aksilik benimi buluyo...Doktorumu aradım bu arada şaşırdı oda yarın gel bakalım dedi ama yarına kadar nasıl beklerim bilmiyorum....Bana dua edin nolur....Oldukça stresli ve sıkıntılıyım hamileliğimden hiçbişey anlamadım....Hergünüm endişe ve korkuyla geçiyor....Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah.....

gunaydin arkadaslar..yagmur25 gecmis olsun canim ..o kadar evham yapma ..ne derler iyi düsün iyi olsun..hepimiz endiseliyiz..ama kan gelmesi neden acaba eminmisin kanmiydi ..bende her tuvalete gidiste kanla karsilasacakmis gibi oluyorum ..endiseleniyorum hep..belkide bisey yoktur canim..ben ilk cocuguma hamileyken turkiyeye gitmistim ,butun gun arabalarda gezdim aksam kan gelmisti ..cokagladim hem sulu falan degildi bildigin kan ..doktora gittik ,yorgunluktan olmus ..bebegin iyi dedi ..bir daha hic o kadar yormamistim kendini ..seninde bisey yoktur belki yorgunluktan dir insallah ..tekrar gecmisolsun canim

Kızlar kafayı yiycem benim ikili test sonucum hala çıkmadı...Ense kalınlığım 2.3 çıkmıştı çok endişeliyim diye yazmıştım hala beklemedeyim....Acaba kötü çıktıda o yüzdenmi doktorum beni aramıyor .....Bu arada iki gündür kanla karışık su şeklinde akıntım oldu....bidenbire su gibi akıyo ...Böyle bi durum yaşayan varmı yoksa her türlü aksilik benimi buluyo...Doktorumu aradım bu arada şaşırdı oda yarın gel bakalım dedi ama yarına kadar nasıl beklerim bilmiyorum....Bana dua edin nolur....Oldukça stresli ve sıkıntılıyım hamileliğimden hiçbişey anlamadım....Hergünüm endişe ve korkuyla geçiyor....Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah.....

canım sıkma kendini kafaya takarsan dahada kötü etkiler bu yaşadığın şeyler seni hem bak doktorun eğer çok acil bişey olsaydı hemen acilen gel derdi o bile yarın gelmeni istemiş.Bide doktorun kötü bişeyle karşılaşmış olsa test sonuçlarıyla ilgili gelin konuşalım riskli bir hamilelik falan derdi neden dahada uzatsın bişey olsa süreyi sen sakin ol canım yüreğini ferah tut dışarı çık biraz gezin yada bi arkadaşınla sinemaya falan gidin kafanı dağıt biraz evde isen daha zor olur senin için ..süprizzzzz güçlüol annesi bebişi üzme

evet yağmurcum kendini ve bebeğini peşin peşin üzme belki düşündüğün gibi kötü şeyler yoktur ben de 2 aylıkken zehirlendim hastanede yattım ama bebeğe bişey olmamış tüm aksilikler seni buluyor diye düşünme sakın..

X