2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın meleklerimizin güzel anneleri.umarım iyisinizdir ve herşey yolundadır.yağmur25 daha fazla sıkma canını lütfen.eğer çok kötü bişey olsaydı dr.un acil çağırırdı zaten seni.kendini çok mu yordun acaba ? yat dinlen biraz inşallah kötü bişey çıkmayacak bugün.
arkadaşlar bende yarından itibaren 4 gün yokum.kayseriye düğüne gidiyoruz.ayrıca bizim orada halen inşaatı devameden evimiz var.bahaneyle onuda görücez inşallah.12 saatlikmiş yol.artık dinlene dinlene gitcez napalım.kendinize ve bebeklerinize iyi bakın arkadaşlarım.

günaydın meleklerimizin güzel anneleri.umarım iyisinizdir ve herşey yolundadır.yağmur25 daha fazla sıkma canını lütfen.eğer çok kötü bişey olsaydı dr.un acil çağırırdı zaten seni.kendini çok mu yordun acaba ? yat dinlen biraz inşallah kötü bişey çıkmayacak bugün.
arkadaşlar bende yarından itibaren 4 gün yokum.kayseriye düğüne gidiyoruz.ayrıca bizim orada halen inşaatı devameden evimiz var.bahaneyle onuda görücez inşallah.12 saatlikmiş yol.artık dinlene dinlene gitcez napalım.kendinize ve bebeklerinize iyi bakın arkadaşlarım.

dikkat et kendine yollarda, beni biraz yol tutuyor da son zamanlarda aman fena olma sakın arkadaşım

Kızlar kafayı yiycem benim ikili test sonucum hala çıkmadı...Ense kalınlığım 2.3 çıkmıştı çok endişeliyim diye yazmıştım hala beklemedeyim....Acaba kötü çıktıda o yüzdenmi doktorum beni aramıyor .....Bu arada iki gündür kanla karışık su şeklinde akıntım oldu....bidenbire su gibi akıyo ...Böyle bi durum yaşayan varmı yoksa her türlü aksilik benimi buluyo...Doktorumu aradım bu arada şaşırdı oda yarın gel bakalım dedi ama yarına kadar nasıl beklerim bilmiyorum....Bana dua edin nolur....Oldukça stresli ve sıkıntılıyım hamileliğimden hiçbişey anlamadım....Hergünüm endişe ve korkuyla geçiyor....Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah.....

Canım doktoruna söyle hemen rahim ağzına baksın, 3. aydan sonraki kanamalar bununla alakalı olabiliyor.Doktorlar normalde rahim ağzına bakmıyorlar.Bende cumartesi rica edicem bakarmısınız diye.Eğer kısalık varsa tam bu sırada rahima ağzına dikiş atılıyor.Bu zamanı kaçırmamak lazım. Belki de kanaman herhangi bir yerdendir bebekten değildir.Kanama hamileliğin her döneminde görülebiliyor benim 2 hafta kanamam oldu.Şimdi yok çok şükür.Benimde hamileliğim çok sıkıntılı geçiyor, özellikle son 4 gündür hayatı kendime zehir ettim.Benim rahim ağzı boyunda kısalık olma ihtimali yüksek...senağlama

geçmiş olsun bride,neden hayatı zehir ediyosun dicem aynısını ben de yapıyorum bazen hep ağlıyorum ama gene de yapma daha kötü durumlarda da olabilirdik canm,umarım gönlüne göre olur herşey

günaydınnn kızlarr .)))) cok fena grip oldumm yatıorum ooleee .(( yagmur bişeyin yoktur inş cnm cok panik yapma seenn

Güünayyydııınnnn Güzeelll Haaaamiiişşleerrrr:teytey:

Gecmıs Kandılınızı Kutluyor Sizleri Kucaklaya kucaklaya opuyorum hatta gobişlerimizide tokuşturuyorum:sm_cool:

bu c.tesı doktoruma kontrole gıdıcektım fakat bızım oralarda c.tesı sabahtan ıtıberen elektrık olmıcakmıs:eek:klava: iyice sınırlerım bozuldu anlıcagınız, bebeısımı bu hafta goremıcem offff...
doktorum haftaya c.tesı gel dedı bir hafta daha beklıcem yanı:çok üzgünüm:
ense kalınlıgını daha olcemedıde bu hafta olcucektı fakat 12. haftana gırınce olcmek daha ii dedı hem bebısının buyudugunude goruruz buyudugu ıcınde ense kalınlıgını daha rahat olcerız dedı sızlerındemı 12. haftada olculdu ense kalınlıgı bırde benım karnım cok cok sısmedı yanı farkedılıyo ama ole cok şiş degıl sanırım 4. aydan ıtıbarenmı şişiyor :uhm:bırde hamılelıgım suresınce 2 kılo aldım :uhm: anlayamadım azmı kılo almısım acaba ..
son soru bebıslerımızın cınsıyetı 12. haftada bellı olur dıyolar yanı ben haftaya gıttıgımde cınsıyetı bellı olurmu sızcee:emir_bebek:

günaydınnn kızlarr .)))) cok fena grip oldumm yatıorum ooleee .(( yagmur bişeyin yoktur inş cnm cok panik yapma seenn

canım sanda gecmıs olsun dıkkat et bol bol c vıtamını tuket kendıne nanelımon yap portakal suyu sık ıc ve bol bol dınlen ok aman kendıne ve bebısımıze ii bak a.s.

serenncim ben daha hiç kilo almadım valla üzülme hatta kızıyorlar bana bunun için ama doktor bişey demedi ..cinsiyetin görünmesi 3,5 ayda daha yüksek ihtimal fazla heves yapma ama belli de olmuyor erken öğrenenler de oluyor
müjdes sana da geçmiş olsun canm

yağmur25 geçmiş olsun, inşallah bi sorun yoktur, tüm aksilikler seni bulmuyor, bende geçen hafta el blendırıyla parmağımı parçaladım, ilk aklıma gelen çektiğim acıyı bebeğim hissediyormudur oldu.Olacağı varmış, Allah beterinden saklasın. Neler var acillerde. Benim arkadaşımın hamileliği boyunca kanaması oldu. Şimdi maşallah tosun gibi oğlu var. Stres yapma, rahat ol bebeğin hissederse üzülür.
bride geçmiş olsun bende çok ağır bir grip geçirmiştim. Doktorum ateşin yoksa ilaç almana gerek yok dedi, ateşlendim aradım parol önerdi, 1 günde ateş grip kayboldu gitti.
seren 2 kilo alman normal bence, hiç almamak ta normal, hatta vermek bile normalmiş, benimki anormal oldu biraz. Şimden sonra alıcaz kiloları ben şimdiden 7 kilo aldım. Ama kiloyu hiç takmıyorum. Sigarayı bıraktım, biraz da ondan bu kadar hızlı alıyorum galiba.

Günaydınnn kızlarr

Umarım herkes iyidir...

Ben de 2.5 kilo kaybetmiştim..ama dün tartıldığımda hamileliğin başlangıcındaki kiloma dönmüşüm.. Verdiğim kiloları almışım

serenncim ben daha hiç kilo almadım valla üzülme hatta kızıyorlar bana bunun için ama doktor bişey demedi ..cinsiyetin görünmesi 3,5 ayda daha yüksek ihtimal fazla heves yapma ama belli de olmuyor erken öğrenenler de oluyor
müjdes sana da geçmiş olsun canm

ben doktoruma 29unda gıdıcem ozaman 3. ayım bıtmıs oluyor ınsallah ogrenırım yaa
buarada muthıs bır vıdeo buldum arkadaslar
mutlaka ızleyın allahın mucızesını gorun ben saskınlıkla hala ızlıyorum

http://video.google.com/videoplay?d...=59&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=3

Slm.kızlar öncelikle hepinize güzel bir gün diliyorum,hepimizin bebişlerininde gayet sağlıklı olmasını dilerim.Öncelikle yağmur geçmiş olsun canım,inan her tuvalete gittiğimde bende ilk önce afedersin çamaşırıma bakıyorum bişey varmı diye çünkü bende telaşlıyım o konuda ilk bebeğim düşük olduğu için bebişimin sağlıklı olması için dua ediyorum sürekli,inşallah test sonucundada bişey yoktur sakın telaşlanma içini ferah tut
Bride canım sende telaşlanma eğer rahminde böyle bi sorun varsa çareside var sakın telaş yapıp kendini üzme
Müjdes sanada geçmiş olsun canım balla zencefili karıştırıp ye göğsünü yumuşatır ve bolca yatıp dinlen
Arkadaşlar inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alıcaz ve o zaman bütün sıkıntılarımız son bulacaka.s.

Serencim ben gittiğimde 12 haftalıktım ama cinsiyetini öğrenemedim dr.um gelecek ay dedi yani 16.haftada öğrenicem,genelde erkek olunca 3.ayda falan çıkıyo galiba yani ablamda öyle olmuştu ve bazı arkadaşlarımda hayırlısı olsun,ne güzel fazla kilo almamışsın bence şanslısın bunu sorun etme doğumdan sonra kolay verirsin canım

Videoyu izledim, mükemmel birşey...Allahım bu ne büyük mucize...Hele ilk başlarda bizden habersiz ne büyük mucizeler oluyormuş içimizde...

Serencim ben gittiğimde 12 haftalıktım ama cinsiyetini öğrenemedim dr.um gelecek ay dedi yani 16.haftada öğrenicem,genelde erkek olunca 3.ayda falan çıkıyo galiba yani ablamda öyle olmuştu ve bazı arkadaşlarımda hayırlısı olsun,ne güzel fazla kilo almamışsın bence şanslısın bunu sorun etme doğumdan sonra kolay verirsin canım

ayy saol tatlım ınsallah dedıgın gıbı dogumdan sonrada kolay verırım ii ya eger kılomda problem yoksa sorun yok demektır. cınsıyetını cok merakedıyorum ogrensemde hemen gıdıp cıcılı bıcılı seyler aslam yaww:teytey: buarada ustte bı lınk yolladım onu mutlaka ızleyın sıkılırsanız anneyle babayı atlayın bebısın goruntusunden devam edın super bısey yaa ızleyınce cok heycanlandım allahıma sukurlerolsun yaa mucıze resmen lınkı tekrar yolluyorum mutlaka ızleyın arkadaslar bebıslerımızın bu hayata gecmek ıcın nekadar mucadele verdıklerını ne yollardan gectıgını ızleyına.s.

ayy saol tatlım ınsallah dedıgın gıbı dogumdan sonrada kolay verırım ii ya eger kılomda problem yoksa sorun yok demektır. cınsıyetını cok merakedıyorum ogrensemde hemen gıdıp cıcılı bıcılı seyler aslam yaww:teytey: buarada ustte bı lınk yolladım onu mutlaka ızleyın sıkılırsanız anneyle babayı atlayın bebısın goruntusunden devam edın super bısey yaa ızleyınce cok heycanlandım allahıma sukurlerolsun yaa mucıze resmen lınkı tekrar yolluyorum mutlaka ızleyın arkadaslar bebıslerımızın bu hayata gecmek ıcın nekadar mucadele verdıklerını ne yollardan gectıgını ızleyına.s.

assagıdakını tıklayın....

http://video.google.com/videoplay?d...=59&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=3

Videoyu izledim, mükemmel birşey...Allahım bu ne büyük mucize...Hele ilk başlarda bizden habersiz ne büyük mucizeler oluyormuş içimizde...

dımı yaa ben gorunce ızleyınce cok etkılendım super bırsey bebıslerımız ne yollardan gecıyor yaa normal dogumda sanıldıgı kadar zor degılmıs baksana:teytey: allahım hepımıze saglıklı bebısler versın ınsallah hepımız guzel rahat dogum yasayalım ınsallaha.s.

Günaydinnnnnnnnnnnn Arkadaşlar 2 Gündür Gelemedimmm Bağlantilardsa Sorun Vardi şükürr Geldimmmmmmm özledimm Sizi Yawwwwwwwwwwww

Valla bendede aynı bende cinsiyetini merekla bekliyorum öğrenmeyi aslında önemli olan sağlıklı olması ama işte insan merak ediyo,zaten ben zor tutuyorum kendimi bişeyler almamak için sürekli elime alıp alıp geri koyuyorum inşallah artık gelecek ay dedi dr.umuz bakalım o zaman artık almaya başlarız,bide bebekler çok çabuk büyüdüğü için çok fazla kıyafet konusunu abartmayıda düşünmüyorum açıkçası,mesela ablam kızına hamişken hırsa bindi aldı aldı sonrada hepsini giydiremedi bile çümkü hızlı büyüyo bebişler,bu arada videoyu izledim canım anne baba kımını atladım ama bebiş müthiş bişey ya onu içimde taşımak Allah ın bize verdiği en müthiş şey ve bunun için şükrediyorum,paylaşımın için sağol canıma.s.

Selam Kislar Bende Inşallah 22 Eylülde Bebişi Kucağima Alacağim. Bende Dr.ilk Gittiğimde Adet Tarihine Göre Hesap Yapti önce Elindeki Cetvelle Dediki şuan 5+2 Olmalisin Sonra Muayene Yapti Hiç 5 Haftalik Gibi Durmuyor 4 Haftalik Dedi, 3 Hafta Sonra Gelin Kalp Atişlarina Bakalim Dedi, Muayenede Bebeğin 8+2 Haftalik Olduğunu Söyledi,bu Tip Hafta Oynamalari Ilk 3 Ay Içinde Oluyormuş Bence Kafana Takacak Birşey Yok. 22 Martta Ikili Test Yapilacak Daha önce Yaptiran Var Mi Korkulacak Bir şeymi Kislar Eylül Gelsin Biran önce :)

X