2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya var ya şu hamile oldugumu öğrendiğim ilk gunden beri ve burda senı gordugumden beri hep aynısın hep evhamlı hep korkak hep endişeli ve hep aklına kötü şeyler getirıyorsun
yeter allah askına yeter yawww:mymeka: kıs dogumune gelecem sonunda heee ben cıkartacam cocunu al işte bak bosuna pinpiriklendin dıcem coksekeriremsu lütfen artık karamsar düşünme lütfeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:1hug:a.s.:enbuyukkk:

Bu mesaja cevap vermek istemiyorum..Kırıcı olabilriim çünkü...

Son düzenleme:
derya gecmis olsun insallah ilaclarini kullaninca iyilesiceksin ..6128 meraklanma gunduleri heleki sicakta pek hareket etmiyorlar sende endiselenme bebisin dinleniyordur ...
bridenin dedigi gibi hepimizin bebeklerinin yasayacak omurleri varsa yasayacaklar insallah..
benim bugun cok rahmimde kasilma var ,ayaga kalkinca dayanilacak gibi degil uzaniyorum yada oturuyorum ..doguma hazirlik sancilari diye avutuyorum kendimi insallah oyledir..esimide arayip telaslandirmak istemiyorum insallah daha da cogalmaz ..

Benim yaşadıklarımın 10 da birini yaşasaydın acaba sen nasıl olurdun??

1-İlk 2 ay kanamam oldu,

2-Rahmim kalp şeklinde ve doktorum erken doğum riskim olduğunu taa 6. hafta söyledi...

3-Bir çoğunuz bunu yaşamazken (yada yeni yeni yaşarken) ben 4. aydan beri kasılma yaşıyorum...

senın yasadıklarını gun gun takıp ettım cnm ınan yasadıkların kolay seyler degıl allah sana sabır versın ama her seferınde kotu dusunursen korkarsan dahada cok basına gelır hep pozıtıf dusunmeye calıs bak cogu gttı azı kaldı ınan bana bebegın cok saglıklı sekılde dunyaya gelecek onu kollarına alacaksın seveceksın ama hep pozıtıf dusun ınan bana kotu dusunmek bıle hamılelık problemlerını arttırıyormus sana yankım ondan artık kotu dusunme demek ıstıyorum az kaldı bu ayda dogsalar bıle yasıyorlar hem bak kendın de dedın bebeklerımızın yıyecek yemegı gorecek gunu varsa yasar ama bunlar yoksa allahtan dıyecegız baskada bısı gelmıcek elımızden kendın yazdın bunu o yuzden artık kendınıde uzme nolursun herzaman halıne sukret beterın beterı vardır bunu unutma cnm:1hug:
ben senın ıyılıgın ıcın yazdım amacım kotulemek yada kızdırmak diil az cok tanıyorsun beni ben ınsanları kırmayı sevmem heleki hamişken aslaa:eek: o yuzden allahın ıznıyle bebegım saglıklı dunyaya gelecek de ve huzurla onu bekle annesiiiiii:icecream:

derya gecmis olsun insallah ilaclarini kullaninca iyilesiceksin ..6128 meraklanma gunduleri heleki sicakta pek hareket etmiyorlar sende endiselenme bebisin dinleniyordur ...
bridenin dedigi gibi hepimizin bebeklerinin yasayacak omurleri varsa yasayacaklar insallah..
benim bugun cok rahmimde kasilma var ,ayaga kalkinca dayanilacak gibi degil uzaniyorum yada oturuyorum ..doguma hazirlik sancilari diye avutuyorum kendimi insallah oyledir..esimide arayip telaslandirmak istemiyorum insallah daha da cogalmaz ..

cnm bol bol dınlenmeye calıs cok iş yaptıysan onunda etkısı olabılır aman dıkakt et agrılarında artarsa doktorunu ara bence ınslalah tez zamanda gecer bıtanemm:asigim:

seren hoşgeldin..nerelerdeydin ya?gerçi ben de yoktum uzun süredir....

sorma cnm ogretmenlık yapıyorum resmenkafamçokkarıştı
işten cıkıcam ya eylulde o yuzden işyerı stajer kız aldı hıc bi işide bılmıyo ona butun işlerı goretıyorum cnm
yası bıraz kucuk ve anlamata zorluk cekıyo ama napalım sabır sabır ya sabır işte:icecream:

bide bebişin kıyafetı altın yastıgı mevlut elbısesı temızlık falan onlarla ugrasıyorum
bebişime mevlut elbısesı dıkecem :teytey: hazırlara baktım hep papyonlu onlarda cok cici ama bızımkı degısık olsun dıye burda dergısınde bebek tulumu begendım tam mevlutluk onun dıkımıylede ugrasıyorum işte:))) sen napıyorsun bacımm bebişin nasılll:1hug:

Bu hamilelik bana yaramadi herşeye ağliyorum...psikopat oldum ya....kaç aydir her gece sanki annemle babama birşey olacakmiş gibi geliyor sabah onlara ulaşamayacakmişim gibi geliyor...bugün çok yakin bir tanidik vefat etmiş annemle konuşurken sesi kötü gelince babama birşey oldu sandim yine...baş sağliği için aradim şimdiş telefonu kapattiğimdan beri ağliyorum...allahim annemle babama sağlik ve uzun ömürler ver diye...

slm kızlar ben geldım :)))
evımı tasıdım cumartesı gunu ama öldüm bittim hersey ters gıttı ve ust uste geldı:1no2:
evde bır suru aksılıkler hep bızı buldu...sıfır ev oldugu ıcın bır suru eksık gedık:KK43:yanı anlıyacagınız mahfolduk...yok elektrık saatı baglat su saatı baglat dogalgaz baglat telefon baglat..saka gıbı...evde ılk gunden tesısat tam calısmadıgı ıcın tesısatcı geldı...mutahıt gondermıs..o kadar ısın gucun arasında adam elınden klozetı dusurup kırmasınmı!!!dusunsenıze sıfır ev ve klzet kırık neysekı gıttı degıstırdı yenısını taktı ama tam 3 saat surdu ya ıste daha neler neler...
bu halımle bu evı tasıdım ya.bu kadar strese sınıre bırsey olmadı ya artık olmaz dıyorum..ınanırmısınız cumartesıden salıya kadar sabah 7.30 da kalktım gece 12 ye kadar bır fııl ev yerlestırdım..yardım edenler oldu tabıkı ama benım kendı pımpırıklıgım yuzunden en cok ben yoruldum..neysekı carsamba hersey bıttı ve ben dınlenmeye gectım...
ıste boyle kızlar..bu arada daha evıme ınternet baglanmadı,ben bugun hem sıze bakmak hemde maıllerıme bakmak ıcın gırdım...
dolayısıyla cok okuyamadım gecmısı...
hıcrancım ve nuraycım ılgınız ıcın tesekkur ederım...a.s.
bu hafta sonu kısmetse kusadasına gıdıcem ıkı gunlugune tatıle..artık cok bunaldım cunku.
onumuzdekı hafta yıne gırmeye calısıcam...sızlerle konusmayı cok ozluyorum valla kızlar..umarım herkes ıyıdır.hepınızı opuyoruma.s.

sorma cnm ogretmenlık yapıyorum resmenkafamçokkarıştı
işten cıkıcam ya eylulde o yuzden işyerı stajer kız aldı hıc bi işide bılmıyo ona butun işlerı goretıyorum cnm
yası bıraz kucuk ve anlamata zorluk cekıyo ama napalım sabır sabır ya sabır işte:icecream:

bide bebişin kıyafetı altın yastıgı mevlut elbısesı temızlık falan onlarla ugrasıyorum
bebişime mevlut elbısesı dıkecem :teytey: hazırlara baktım hep papyonlu onlarda cok cici ama bızımkı degısık olsun dıye burda dergısınde bebek tulumu begendım tam mevlutluk onun dıkımıylede ugrasıyorum işte:))) sen napıyorsun bacımm bebişin nasılll:1hug:

valla ne yapayım herşeye ağlıyorum..bebğime birşey olacak diye ödüm patlıyor...salı günü gittim doktora maşallah 2066 gr olmuş...ben de kıyafetlerini yıkayıp ütülüyorum kızımın...mevlüt kıyafetini ablam ak,lmış hoşuma gitti onu giydireceğim canım ben de...yastığı düşünmemiştim ama bak...

Bu hamilelik bana yaramadi herşeye ağliyorum...psikopat oldum ya....kaç aydir her gece sanki annemle babama birşey olacakmiş gibi geliyor sabah onlara ulaşamayacakmişim gibi geliyor...bugün çok yakin bir tanidik vefat etmiş annemle konuşurken sesi kötü gelince babama birşey oldu sandim yine...baş sağliği için aradim şimdiş telefonu kapattiğimdan beri ağliyorum...allahim annemle babama sağlik ve uzun ömürler ver diye...

oyyyyyyyyyyyy kıyamam cnmm sanaaaa
bende ılk aylarda hep aglıyordum ara ara yıne sulu gozlulugum tutmuyo degıl yanii
aıleyı bırak kocama bısı olacak yada ben dogururken olecem dıye abuk subuk seyler dusunurolmustum
aman dusunme kendı kendımızın psıkolojısını bozuyoruz resmen
hamıslıgın tadını cıkart cnm allah aılelerımızıe bızlere ve bebıslerımıze saglıklı huzurlu omur versın ınsallah:nazar:

slm kızlar ben geldım :)))
evımı tasıdım cumartesı gunu ama öldüm bittim hersey ters gıttı ve ust uste geldı:1no2:
evde bır suru aksılıkler hep bızı buldu...sıfır ev oldugu ıcın bır suru eksık gedık:KK43:yanı anlıyacagınız mahfolduk...yok elektrık saatı baglat su saatı baglat dogalgaz baglat telefon baglat..saka gıbı...evde ılk gunden tesısat tam calısmadıgı ıcın tesısatcı geldı...mutahıt gondermıs..o kadar ısın gucun arasında adam elınden klozetı dusurup kırmasınmı!!!dusunsenıze sıfır ev ve klzet kırık neysekı gıttı degıstırdı yenısını taktı ama tam 3 saat surdu ya ıste daha neler neler...
bu halımle bu evı tasıdım ya.bu kadar strese sınıre bırsey olmadı ya artık olmaz dıyorum..ınanırmısınız cumartesıden salıya kadar sabah 7.30 da kalktım gece 12 ye kadar bır fııl ev yerlestırdım..yardım edenler oldu tabıkı ama benım kendı pımpırıklıgım yuzunden en cok ben yoruldum..neysekı carsamba hersey bıttı ve ben dınlenmeye gectım...
ıste boyle kızlar..bu arada daha evıme ınternet baglanmadı,ben bugun hem sıze bakmak hemde maıllerıme bakmak ıcın gırdım...
dolayısıyla cok okuyamadım gecmısı...
hıcrancım ve nuraycım ılgınız ıcın tesekkur ederım...a.s.
bu hafta sonu kısmetse kusadasına gıdıcem ıkı gunlugune tatıle..artık cok bunaldım cunku.
onumuzdekı hafta yıne gırmeye calısıcam...sızlerle konusmayı cok ozluyorum valla kızlar..umarım herkes ıyıdır.hepınızı opuyoruma.s.

gözün aydın kurtulmuşsun ama...doğuma hazır herşeyin artık...mutluluk ve sağlıkla oturun inşalalh..

oyyyyyyyyyyyy kıyamam cnmm sanaaaa
bende ılk aylarda hep aglıyordum ara ara yıne sulu gozlulugum tutmuyo degıl yanii
aıleyı bırak kocama bısı olacak yada ben dogururken olecem dıye abuk subuk seyler dusunurolmustum
aman dusunme kendı kendımızın psıkolojısını bozuyoruz resmen
hamıslıgın tadını cıkart cnm allah aılelerımızıe bızlere ve bebıslerımıze saglıklı huzurlu omur versın ınsallah:nazar:

sağol serencim... çok garip birşey ya...neden böyle olumsuz oluyor insan ...neden bu kadar aşırı duygusal oluyoruz ya..insanın elinde de resmen....hala gözyaşlerım akıyor biliyor musun?

gözün aydın kurtulmuşsun ama...doğuma hazır herşeyin artık...mutluluk ve sağlıkla oturun inşalalh..

sagol canım sanada gecmıs olsun sanırım bır rahatsızlıgın olmus cok okuyamadım gecmıse donup evde olmadıgım ıcın ama umarım en kısa zamanda ıyılesırsın...

duygucum hadi gözün aydın halletmişsin taşınma işini.allah bebğinle güzel günlerde oturmaı nasip etsin.bol bol dinlen artık.

merhabalar kızlarr
duygucum geçmiş olsun canımm,çok yorulmuşsun ama bitmiş işte,şimdi iyice dinlen ama tamammı?

deryacımm o hassasiyet hepimizde var inan, aslında bende o korku öncedende hep vardı,bekarken çok geceler bilirim kalkıp annemlerin nefes sesini dinlediğimi
Allahım vakitsiz almasın onları bizden iyişallahhh

bu aralar bende böyleyim yaaa herşeye üzülüyorum sanki herkes üstüme geliyo mutsuz gibiyim sanki eşim benimle ve bebeğimle hiç ilgilenmiyomuş gibi geliyo böyle olmadığını biliyorum ama sanırım duygusal zamanlarımız zaman daraldıkça sanırım doğum korkuları heyecanlarımız vs değişik duygular içine giriyoruz herşey birbirine karışıyo ama şuna eminim ki bebeklerimizi kucağımıza aldığımız zaman hiçbişey umrumuzda olmucak ve dicezki allahım böyle bir güzellik karşısında ben ne kadar önemsiz ve saçma şeylere kafamı takmışım ve bunun tadını çıkarmamışım

merhabalar kızlarr
duygucum geçmiş olsun canımm,çok yorulmuşsun ama bitmiş işte,şimdi iyice dinlen ama tamammı?

deryacımm o hassasiyet hepimizde var inan, aslında bende o korku öncedende hep vardı,bekarken çok geceler bilirim kalkıp annemlerin nefes sesini dinlediğimi
Allahım vakitsiz almasın onları bizden iyişallahhh

amin canım....ben de bekarken de ..şimdi yanımdalarken hala dinliyoru nefeslerini..3 haftadır yanlarındaydım...döneli 5 gün oldu çok özledim galiba :KK43:(

valla ne yapayım herşeye ağlıyorum..bebğime birşey olacak diye ödüm patlıyor...salı günü gittim doktora maşallah 2066 gr olmuş...ben de kıyafetlerini yıkayıp ütülüyorum kızımın...mevlüt kıyafetini ablam ak,lmış hoşuma gitti onu giydireceğim canım ben de...yastığı düşünmemiştim ama bak...

mevlüt elbisesi mi? altın yastığı mı?!:bbo: oy oy oyy daha onlar var dimiiikafamçokkarıştı

X