2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım bend enormal doğumdan korkuyorum .sezeryan olacağım büyük ihtimalle ........
o cinstten bizim evdede var çok sakin ben heyecanla bekliyorumm.....
tekmelerini izliyorum oğluşlarımın benimki gayet sakin pek ilgisiz gibi kalıyor sinir oluyorum........
erkeklerin yapısında var bu birde ben 7 yıldan sonra hamile kaldım çok istenen beklenen bebekler benim ailemde şimdiden hazırlık yapıyorlar ama Kötü Kazenkayınvaldede falan hiçççç bir şey yok sinir olmamak elde değil bakalım doğunca ne yapacaklar acaba ........
yani canım anlayacağın herkeste var bu tür problemler.......:1no2:

kızlar ben çıkıyorum.kimse yok sanırım..
benim gibi kasıklarında agrı olan var mı ? varsa yazsın lütfen korkmaya başladım ..
öpüyorum hepinizi yarın akşam grşmek üzere..

canım benim de kasıklarımda ağrı olmaya başladı bu haftalarda.senin dediğin gibi özellikle yataktan kalkarken falan çok oluyor.ani hareketlerden dolayı olduğunu düşünüyordum.doktorun da öyle demiş zaten.yine de hareketlerimize dikkat etmemiz gerek..

Haklısın cnm çoğumuzda böyle problemler var maalesef.bi de bizim bebek kız bizimki diyor ki kızlar babaya düşkün sen ne yaparsan yap o bana düşkün olacak deyip beni çıldırtıyor,Vay benim emeklerime:))))
Emin ol cnm doğunca da çok bişey yapmayacaklar,biz beklemekle kalacağız,aman boşver yapmazlarsa yapmasınlar,Herkes karşılığını görür..
Bir de sen 7yıldan sonra bulmuşsun,ALLAH bağışlasın cnm..

Sağlık Bakanlığı ile özel hastaneler arasında sistem daha önce şöyle işliyordu. Sağlık Bakanlığı, özel hastanenin bir teşhis veya tedavi için belirlediği ücretin bir kısmını ödüyor, özel sağlık kuruluşu da bunun kalan kısmını hastadan tahsil ediyordu. Örneğin muayene için 100 YTL’lik bir fiyat belirleyen bir özel hastane bunun 30 YTL’sini Sağlık Bakanlığı’ndan, 70 YTL’sini de sağlık karnesiyle gelen hastadan alıyordu.

Yeni uygulamada haziranda sözleşmeleri yenilenecek hastanelerde örneğin 100 YTL’lik muayene ücretininin 30 YTL’sini bakanlık ödeyecek. Ancak hastane Bağ-Kur, Emekli Sandığı ya da SSK’lı ayırt etmeden hastadan sadece bu 30 YTL’nin yüzde 20’si olan 6 YTL’yi alabilecek. Böylece özel hastane 100 YTL’lik bir muayeneden toplam 36 YTL tahsil edebilecek. Bu durum özel hastanelerin bakanlıkla sözleşme yapmasının önünü kesebilecek.

Kızlar günaydın nasılsınız? dün gittim diş doktoruna antibiyotik ile ağrı kesici verdi salı günü dişimi çekicek. Hiç hayatımda diş çektirmedim çok korkuyorummmmmmmm

günaydın hanımlar ve minişleri.
Ben size bebek hareketlerinizi danışmak istiyorum ..
Benim oğluşum ben bişeyler atıştırırken başlıyo tepiklenmeye :) ama bugün ya ben fark edemiyorum yada sabahtan beri kafaya taktım diye oda durdu uyuyo falan olabilirmi acaba ???
sizede böyle şeyler oluyomu ?
ben yapı olarak aniden panikleyen bir tipim şimdi aklıma kötü kötü şeyler getirmek istemiyorum ama sizde bu konuda bişeyler yazarsanız çok rahatlıyacağım şimdiden teşekkür ederim :)

Kızlar günaydın nasılsınız? dün gittim diş doktoruna antibiyotik ile ağrı kesici verdi salı günü dişimi çekicek. Hiç hayatımda diş çektirmedim çok korkuyorummmmmmmm

Çok geçmiş olsun diş meseleside hamilelikte daha bir zorrdur. umarım hiç acı çekmeden kurtulursun canım:teselli:

ya aslında benim ki de bazen hareket etmiyor ya da çok çok az hareket ediyor ama ertsi günü bir bakıyorum sürekli hareket halinde yani benimde oluyor. ama gün içinde hiç ama hiç kıpırdamadığı olmuyor. bende senin gibi tedirgin oluyorum hareket etmdği zaman. şekerli bişiler yee soluna doğru sessiz bir ortamda uzan dinle bakalım kendini o zaman hareket etmesi lazım.

canım az önce bi fincan şekerli su içtim bunu bulabildim en kolay ofiste şimdi ufak ufak bıdırdanmaya başladı :) biraz sola kaykıttım kendimi dinleniyorum şimdi masanın başında ufaktan hareketlendi gibi allaha şükür Bakalım inşallah kuvvetli bi tekme bekkliyorum heyecanla yerimseniben:sm_cool:

gunaydın arkadaslar..............
ya bu aralar bu topic cok donuk ya sessız sakın nereye gıttı herkes anlamadım.. :sm_confused:
sanıyede sayfa atlayan bı yerdı burası yetısemıyorduk okumaya sımdı ohooooooo.... :uhm:

yerim ben onun tepiklerinii onlar hareket edince nasıl mutlu oluyoruz dimi bende hemen evham yaparım senin gibi canım. ama sanırım erkek bebekler daha az hareketli anne karnında kız bebeklere nazarn. dışarı çıktıkları zamanda tam tersi erkek ler kızlardan daha hareketli, önemli olan sağlıcakla gelsinlerde inşallahhh gerisi boş.

Merhaba kizlar nasil gidiyor hayat.ben hastanedeyim cepten wifi özellikli oldugu icin bedavadan girebiliyorum nete.bu arada 100 gr yùklemem yapiliyor biraz fenalastim ama s4mdi 4yiyim

sırnaşık şey:teytey: kesinlikle çok doğrusun bu konuda çevremdeki erkek bebeklerin annelerine üzülerek bakıyorum yazık perişan oluyorlar çocukların önünde arkasında kafamçokkarıştı Aman dediğin gibi sağlıklı olsunlarda ben razıyım her türlü perişanlığına küçük balığımın naniknanik

Aynen valla benim siteye girmeyle ilgili sorunum var sitemi beni almiyo benim pc mi sorun yaratiyo bilmem ama aklim burda hep valla

tünaydın hamişler bu sabah keyfim yok sağ kasık üstüm sancı yapıyor biraz korkuyorum batıyor gibi nasıl bişey anlamadım ya inş. bir problem olmaz.......
(oğluşlarım beni üzmeyin sizde üzülmeyin)

Merhaba kizlar nasil gidiyor hayat.ben hastanedeyim cepten wifi özellikli oldugu icin bedavadan girebiliyorum nete.bu arada 100 gr yùklemem yapiliyor biraz fenalastim ama s4mdi 4yiyim

geçen cumartesi 100 gr yükleme banada yapılmıştı herşey bir tarafa saatlerce aç kalmak beni çokderinden yaralamıştı:bbo: saatlerde beklerken geçmek bilmiyor tabiki ama ne yapalım bebişler için herşeye katlanıyoruz, benim değerler sınırın bbiraz latında çıktı. ama benim 50 gr lık yüklemem 1 ay önce yapılmıştı ve 175 çıkmıştı diyetle biraz düzeltmişim. doktor gene dikkat edicez doğuma kadar dedi bana. yani karbonhidratlı yiyecekler yağ şeker pasta börek yasakkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…