2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

geçmiş olsun canım dikkatli ol meyveleri mutlaka kabukluysa soyarak ye kiraz erik gibi şeyleri suda beklet 2--3 saat mutlaka tansiyona gelince ben eve alet aldım hergün ölçüyorum send eöle yapp

allah kolaylık versin kendine dikkat et bizi de merakta bırakma çabuk gel olurmu yanımıza öptüm seni byyy

kızlar kimsecikler yok bu saate kadar.. :bbo:
ilk gunaydını daha doğrusu tunaydın ben yazıyorum ala ala.. :1shok:

[QUOTE=
günaydın kızlarrrr offff yine çok sıcak bir gün azcık yağmur yağsa keşkeeee

kızlar az önce doktorumla konuştum şeker testim biraz yüksek çıkmış 100 yükleme yapılacak pazartesi ayrıca karnımda ağrılar olmaya başladı normalmi dedim kramp ta oluyormu dedi evet dedimm magnezyum tablet al günde 3 tane emiceksin dedi adamın günahını almıştım akıl etmemş diyeee

Son düzenleme:
Tünaydın herkese,nerelerdesiniz kimsecikler uğramaz oldu valla,hicrancım iyi çıkar inşallah şeker sonucun canım,bende buay bahsedicem dr.uma mg.tabletinden kullanayımmı diye geceleri benim karnımada kramplar giriyo çünkü.. b ugün kuaföre gidip saçlarımı kestiricem belki bi moral olur bana tabi daha kötü olmasında iyi hafta sonları hepinize...

ANAAAAAAAAAAAAAAAAA kimsecikler gelmemişşş noluyor yawwwwwwwwww kalkın bre miskinlerrrrrrrrrrrrrrrrr

Hicarancım merak etme hepimiz yani ben kendi adıma konuşayım şiştim bende naparsın hamilelik işte,çok tatlı çıkmışsın,bebişleri hele alalım bi kucağımıza ondan sonra veririz kilolarıda onun dışında önemli olan bebişlerin iyi olmaları zaten

hoşgeldiniz kızlar...
bende bugun doktoruma gıdıcem 3 gıbı..
oğlumu gorucem 1 ay oldu özledim bakim tombişlemişmi kaç kılo olmuş cok merak edıyorum.. :1rolleyes:
bırde yuzune bakıcaktık kıme benzıyor dıye bakalım gösterırse..:dance:

Rüyamda seni gördüm kız.Dün resimlerine bakmıştım ne güzel kız demiştim.Pek etkilendim herhalde rüyama girdin valla.:roflol:

Sende h.g.betülcüm inşallah iyi haberle gelirsin mutlaka dönüşte yaz okiş,benim görmeme daha 2 haftaya yakın bi süre var keşke hergün görsek kuzularımızı ben çok özlüyom valla

Sende h.g.betülcüm inşallah iyi haberle gelirsin mutlaka dönüşte yaz okiş,benim görmeme daha 2 haftaya yakın bi süre var keşke hergün görsek kuzularımızı ben çok özlüyom valla

inşallah canım..
tombiş tombiş olmuştur umarım.. :1rolleyes:
vallahı özledim he ben zaten sabırsız bırıyım cıkarıp alıcam artık kucagıma.. :roflol:

slm arkadaşlar.... bende sitenize bugün üye oldum.... 6 aylık hamileyim.... bebeğim ve ben çok şükür çok sağlıklıyız... sadece 4,5 aylıkken eşim ve ben bebeğimizin cinsiyetini öğrenmeye gittiğmizde dr. kız olacağını söyledi... kesin kız mı dedik ? evet kesin kız dedi....eşimde çok istiyordu kız olmasını... eşim 4 kardeş hepside erkek... yiğenler desen onarda erkek.. halasıda yok.. yani sülalaede hiç bayan yok... eşim kızı olacağını öğrenince sevinçten ağladı... ve bizde tüm sülaleyle paylaştık bebeğimzin kız olacağını....6 aylıkken yani geçen hafta sonu tekrar muayeneye gittiğimizde dr. erkek dedi... şok olduk... yine kesin mi diye sorduk ? evet dedi :))) aynı gün renkli dopplere girdim; dopplerdeki dr. başka bir doktordu... oda erkek dedi... renkli dopplerde yanılma payı varmıdır ?
erkek denilip yanılanı çok duydum...kız denilipte erkek deniilince şok olduk wallaa...
şimdi benim neyim olacak )))
Eylül sonu nasipse doğum olacak... yorumlarınızı bekliyorum

canım hoşgeldin aramıza.. :1hug:
sizin için bu yanılma kotu olmustur tabı kı ama sonucta sanırım ılk cocugunuz ve öyle dusunmeyın..
Allah korusun bebeğinize birşey olsa cok pişmanlık duyarsınız sonra.. ikinicisi kız olur inş Allah gönlünüze göre versın..
böyle yanılmalar olabılıyor ama doktorun kesın deyıp ınsanı yanıltması cok yanlıs..
benım de oğlum olucak kızıda ikinciye ınsallah...:1rolleyes:
onu kollarınıza aldıgınız zaman kız erkek ayırt etmeyeceksınız bıle o kadar seveceksınız kı erkek oldugunu ogrendıgınızde uzuldugunuz ıcın pişman olucaksınız.. :1no2:
Allahın zoruna gıder canım evlat evlattır tabıkı anlıyorum bır kız sızın ıcın farklılık olucaktı ama demekkı sızın ıcın hayırlısı erkek olması allaha sukur edın.. :1rolleyes:

elbette sağlıklı olduğunu bilmek en büyük arzumuzdu..Allaha çok şükür ki bebeğim sağlıklı.. ben ve eşim cinsiyet ayırt etmiyoruz.. yanlış anlaşılmasın... sadece doktor önce kız deyip sonra erkek dediği için şaşkınlık içerisindeyiz... aynı şeyi önce erkek sonra kız deseydi de yaşardık :))
kucağıma alacağım günü iple çekiyorum...
önce kızım kızım diye seviyordum şimdi oğlum oğlum diye seviyorum )))
ama hala doğmadan cinsiyetinden emin değilim .... sağlıklı olsun başka bir şey istemem

canım ılk bakmalarında (4,5 ayda) karıstırmaları olası aslında ıyı bır doktorun karıstırmaması yada emın degılse soylememesı gerek ama işte..
ama detaylı ultrasonda erkek denıldıyse kız olucagını sanmıyorum artık.. :))
kaç haftalık hamilesin?...

aramıza hoşgeldin güzel paylaşımlar dilerim sana .bebeğinin cinsiyeti için dopler erkek dediyse doğrudur bence dopler ayrıntılı bakıyor onda yanılma olmaz doktorun yanlışlığı olur ancak allahtamamına erdirsin kolaylıklar dilerim.bu arada benim eltimde kız diye biliyordu 4 aylıkken öğrendi ama 7 aylık olduğu hafta erkek dediler onada şuan kesin erkek diye biliniyor 5 ağustosta bizde doğrumu yanlışmı öğrencez artıkkksırnaşık şey

Kızlar merhaba, benim tansyonum yükseliyor, sabah 14 oldu sonra 13 lerdeydi şimdi 12 lerde....Ne yapmalıyım dün doktora söyledim ama stres yapmışındır ondan olmuştur dedi, bu sabah hiçde stresli değildim...

saolun arkadaşlar...walla kız erkek farketmiyo ...sağlıklı olsun yeter
25 + 4 hamileyim...

bride istersen bi eczaneye danış...umarım önemli birşeyin yoktur. havalar sıcak zor bir dönem atlatıyoruz... haliyle bu tür sıkıntılarımızda oluyor... dün gece ben hiç uyuyamadım sürekli nefes alırken zorlandım.. 65 kilo olarak hamile kaldım şuan 72,5 kilodayım.. en son kontrolümde doktorum kilomun çok normal olduğunu söyledi... nefes darlığı neden çekiyorum onu anlayamadım )) ... bu rahatsızlığım devam ederse bende dr.a gideceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…