2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aşk olsun tatlım yaaaaaaasenağlama niye sildin yazdıklarını yapma böleklava:

cansucum hoşgeldin
gülşah benim arkadaşımda geçtiğimiz kurban bayramında doğum yaptı ama dr mutlaka çalışan var merak etme canım benim bebişlerimizle beraber hepimizi sağlıklı bi şekilde rabbim kurtarsın

Neden böyle bişi yaptı ki???? :uhm:
Arada hepimizin yazdıklarından kaynayan oluyor... Ama hiç kimse silmiyor.. fisfisfis
Ben anlamadım valla

Canlarım biz oğluşumlan bi pazarı gezip gelelim ok.öptüm hepinizden sonra geliriz görüşürüüüzzzz

mavili yani emel yazdıklarının yerine çizgi çekmiş onu diyorum canım ya

iide niye öle bişii yaptı onu anlayamadık:uhm:
herkes yazıyo herkesın yazdıgına cvp verılmıyor bazen cansusunda dedıgı gıbı arada kaynayanda oluyo ama kımse sılmıyor:uhm:
neyse hamişlik pisikolojisi diyelim barimmm kafamçokkarıştı

bu aylarda alınganlıklar çoğalır valla yandıkkk:roflol:

Noluyoo yaa yine...

Kim alınmış,neye alınmış???
Ben de yazıyom yazıyom kimse takmıyor,bazen yazıp çıkıyorum bile
bakıyorum kimse cevap yazmamış..olur böyle şeyler emeeel alınmaa...
Herkes her yazılana cevap yazamıyor ki..

hamiş ya bide dişi ağrıyodu hassas biraz sanırsam neyse geldiğinde konuşuruz artık

ya bu öğle yemeklerine gıcık oluyorum 2 haftadarı eski çalıştığım iş yerinde çalışıyorum 1 yemek 3 gün yeni sinir oldum valla hamişken işte çalışanları şimdi daha iyi anlıyorum yemiycem valla burdan yemek

anlamadım ben 3 gün aynı çeşit yemek mi veriyorlar???

valla cnm cok dogru hergun aynı yemekten bıktım heryerede guvenemıyorum o yuzden bende önce sabah kahvaltısı için ya peynirli dometesli salatalık falan ekmek arası yapıyorum yada ayrı kaplarda peynır zeydın koyuyorum oglen yemegımıde evden getırıyorum hem evdekıler atılmamış oluyor hemde kendı ellerımle yaptıgım daha sağlıklı oluyorrr:teytey: yani bi sefertasım eksik:roflol: allahtan cantam buyukte kapaklı kaselerım sıgıyor ıcınee ben böle idare edıyorum kızlar , arada oda canım çooookk ısterse degısık bişii öle dışardan yıyorum ama genelde evden getırıyorum valla napiimm:asigim:

hoş geldin gül

sorma seren ben çok kötü bazen hıçkıra hıçkıra ağlıyorum hiç bu kadar alıngan ve sulu göz olmamıştım bu sıralar sanırım böle :)))

hoş geldin gül

sorma seren ben çok kötü bazen hıçkıra hıçkıra ağlıyorum hiç bu kadar alıngan ve sulu göz olmamıştım bu sıralar sanırım böle :)))

aynen valla benden 7 yaş küçük kardeşim var bikere bana terör estiriyorsun evde dedi diye başladım ağlamayaa sonra kendime cok guldum:roflol: hem bazen huysus oldum hemde alıngan valla napacam bilmiiimmm:icecream:

anlamadım ben 3 gün aynı çeşit yemek mi veriyorlar???

yemek bitmeyince aynı yemeği bitene kadar koyor mutfakçı ablamız çalışmayı pek sevmiyor da çok açımmm kafamçokkarıştı ama neyse az kaldı 3 gün sonra yine veimde olcam :sm_cool:

ayy canım ya...
Sende seren gibi yapsan daha iyi olacak herhalde...
Havalar da ısınıyor...
O yemekler o kadar bekler mi yaaa klava:

evettt kızlaarr alcıkta rastırma yapalım dimi amaaa

bebişler için alt açma minderleriii çok şık yaaa,

Hoş buldum canım...
Kızlar yemeyin yemekleriniz kötüyse,valla zehirlenirsiniz falan allah koruya
Ben de evde kahvaltı edip çıkmaya çalışıyorum,erkense dersim ben de peynir ,salatalık domates,zeytin götürüyorum okula valla...
Bir de öğrenci yollayıp sıcak pide aldırıyorum,ohhh,okulda rezillik içinde yiyince daha mı tatlı oluyor ne,evde olsam yemem belki o kadar...

en iyisini yapıyosun valla bizde güya burda mutfakta herşey var diye güveniyoruz bide iş yeri eltimin ya bide tabi itiraz edemiyosun karışık bişey işte:sm_confused:

Seren bunlar çok güzel
ben hiç görmemiştim böyle minder tarzı..
Nerdenmiş canısı bunlar?

en iyisini yapıyosun valla bizde güya burda mutfakta herşey var diye güveniyoruz bide iş yeri eltimin ya bide tabi itiraz edemiyosun karışık bişey işte:sm_confused:

e eltini olsun daha ii işte yakının sayılır halınden anlamasıda gerek valla benım eltım hamiş olacak ve ben iş sahıbı olacam ona ozel yiyecek getirtirdim ama herkes benim gibi düşünmüyor işte jeyyar sende benım gıbı evden getır kıs valla cok daha güzel oluyor hemde daha saglıklı kendınden baskası güzel saglıklı yapabılırmii düşün bi:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…