2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Seren bunlar çok güzel
ben hiç görmemiştim böyle minder tarzı..
Nerdenmiş canısı bunlar?

evet cnm çok guzeller bende inekli olandan almıstım bitanedaha alacam şirin bişi:dance:
kımın evıne gıdersek gıdelım o mınderlerı serıpte acarıs bebişlerın altını ne ev sahıbı huzursuz olur nede biiiizzjeyyar

bak adresını yollım cnm burasıı

Firma Resmi Adı : Veo Baby
Firma Adı : Veo Baby
Telefon 1 : +902126752240
Telefon 2 : +902126752242
Fax : +902126752242
Adres : Mağaza:Masko Mobilyacılar Çarşısı 6A No.:23 İkitelli - Küçükçekmece/İSTANBUL
Email : info@veobaby.com.tr
Vergi No : 7330232809
Vergi Dairesi : HALKALI

kız seren vergi dairesine kadar vermişin...
Allah seni ne yapmaya....:roflol:
kız ben de internetten falan sandııım,ben nasıl gidem küçükçekmeceyeee

Fiyatı nee?

Gülsüm toplamda kaç kilo aldın acaba???

serencim bende ayılılarından beğenmiştim çok şıklar ama daha önce buralarda yoktu şimdi pazarlardada var sen nekadar aldın cnm

kızlar ben bikaç gündür annemlerde kalıyorum... annem sağolsun ne istesem yapıyo... iki günde 3 kilo almışım ya... bi de belim çok ağrıyodu sürekli yattım... inşallah bundan sonra fazla almam...

merhaba cnm hoşgeldin çok geçmiş olsun
allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin birde kızkardeşi olanlar bilir birde onları :teytey:

serencim bende ayılılarından beğenmiştim çok şıklar ama daha önce buralarda yoktu şimdi pazarlardada var sen nekadar aldın cnm

evet cnm gorumcem tekırdahdan pazardan 25 ylt ye almıs cok geldı bana

gül cnm ınternettede var ben ordan buldum kıs hatta ınternet daha ucuz 14-15 ytl ben kazıklanmısım valla

al cnm bak burdan incele ben burdan bulupta yolladım

http://www.veobaby.com.tr/index.php?&tp=2

yürüyüş yapıyor musunuz kızlar?

Ben hergün 45dk -1 saat kadar yürüyorum...
Zaten iştahıma engel olamıyorum bari biraz hareket olsun
kilo almam yavaşlar diye,çıkıyorum bir de doğumu kolaylaştırıyormuş

şu hamişlikte en cok yurumeye hasret kaldım valla yaa:çok üzgünüm:
evden arabaya bın oturarak gel işe iştede aksama kadar otur sonra iş cıkısı yıne arabaya bın eve sıkıntı bastı valla havalar guzel olsada aksamları eşimle sahıle cıksak yaa arada işyerımde 5dk volta atar gıbı yuruyorum okadarlaelaelaelaelae

olsun canım,yavaş yavaş alırsın..
çıplak kalacak değil ya bebişiiin..
anneler güzel,hevesle örüyor..valla benimki bir akşamda bir yelek çıkarıveriyor

yapar seninkide

seren çok tatlılar ya... ben de bi tane sipariş vereyim bari...daha benim oğluşumun bi yeleği bi tane de badisi var başka hiç bişeyi yok...:çok üzgünüm:

ver valla superler belkıde daha araştırsak dahada değişik ve guzellerı bulunur herhalde cnmm
ınan benım oğluşumunda bişeyi yok gibi daha alınacak çooooooooooooook şeyi var valla
eltim ve kayınvalıdemle cıkım dedım haftasonu anam onlar erkek kıyafetlerını bıraktılar kız kıyafetlerıne bakıyorlar siniroldum valla
o yuzden bende bitane bady alıp geldım eve kendim gezicem bakıcam arada eşimide alıp doldururuz kıyafetlerı artıkın napalımmm:asigim:

kızlar çok yoğunum ve yorgunum sohbetinize eşlik edemiyorummmm
ama yazılarınızı okuyorummm canlarımmm

serennnnnnnnnn aldıklarımın hepsini eklicem tatlım şu evdeki
adsl bağlatayımmmmmm
burdan bu yoğunlukta birde bunla uğraşamam talım yaaaaaaa
çok üzgünümmmmm

canım bende hergün yürüyüş yapmaya özen gösteriyorum..
Çok da iyi geliyor...
İştah olayını hiç sorma canım.. Karnım hiç doymuyor sanki.. Sürekli aç gibiyim.. O yüzden elimde hep ceviz fındık var..

valla seren 25 bana da çok geldi..
Hele dün salı pazarında sordum bir alt açma seti.. 35 ytl dedi adam.. Çok fazla bence...
Haftaya anneciğim geliyor... Onunla eminönüde gideceğiz... Biraz para ayırmışlar babamla saolsunlar bebiş için park yatak ve puseti alalım dediler... O zaman bende ufak tefek şeylere bakarım ordan sizlere de fiyat bilgisi veririm..

Kızlar slm nasılsınız biz oğlumla yemekten geldik şimdi çay içiyoruz ama acayip uykumuz geldi ayakta uyuyorum diyebilirim.Öğleden sonrada güzellik merkezine gitçez özel bakim için öptüm sizleri

Seren cim verdiğin link deki ürünler çok uygun fiyattalar...
Mağazası olsa da bir de oraya gidip gözümüzle görsek ürünleri ne güzel olurdu..

Kızlar slm nasılsınız biz oğlumla yemekten geldik şimdi çay içiyoruz ama acayip uykumuz geldi ayakta uyuyorum diyebilirim.Öğleden sonrada güzellik merkezine gitçez özel bakim için öptüm sizleri

ohh oğluşunla gidin de güzelleşin...
Ne güzelll
:teytey:

valla dogru cok pahalı ama verdık işte bıkere

tmm cnm sen gezınde bak bakalım neler var bızlerede haber ver janummmmmmmmmmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…