2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

GÜNAYDINLAR HERKESE:dance::dance:a.s.

TEKRAR ACİL ŞİFALAR ÖZNURCUĞUM :1hug:

SEREN BENİM GÖBÜŞ BELLİ AMA 1 SAATLİK YOL GELİYORUM NE YER VEREN VAR NEDE GEÇİŞLERDE MÜSADE EDEN ODUN OLMUŞ HERKES ÇOK SİNİRLENDİM SABAH SORMAKötü Kazen

günaydın

gülden valla herkes çok saygısız. 8 aylık hamile arkadaşım otobüste genç kızlardan yer istemiş fenayım oturayım biraz 2 durak sonra inicem demiş yer vermemişler bir tanesi bende hamileyim demiş.çok odunlar nasıl sinir oldum.Kötü Kazen

SEREN BENİM GÖBÜŞ BELLİ AMA 1 SAATLİK YOL GELİYORUM NE YER VEREN VAR NEDE GEÇİŞLERDE MÜSADE EDEN ODUN OLMUŞ HERKES ÇOK SİNİRLENDİM SABAH SORMAKötü Kazen

hadi yaa ben daha hiç bu haldeyken mınubus yadda otobuse bınmedım aa pardon sadece pazar gunu kayınvalıdemle cıkmıstık zaten hemen o gel otur dedınaniknanik dedıgın gıbı kımsenın kımseye saygısı kalmamıs bu memlekette valla
sende yer iste kıs boşver onlar arsızsa sen onlardanda arsız ol hamıleyım musade edersenız oturabılırmıyım de otur valla:dilcikar: ölelerine böle yapmak lazımKötü Kazen
ya ben sizden baya gerideyim valla:çok üzgünüm: 19. haftam bitiyo daha yeni 20. haftaya girecem valla siz hatunlar 24lerden bahsediyorsunuz negüzell:1hug:

gülden sorma canım bende sinir oluyorum sabahları ögrenciler oluyor ama yer veren yok.geçen hafta kadıköye indik kimse yer vermedi eşime dedim ben çatlamak üzereyimm çok kötüyümm bi daha hiçbir yere gitmeyecegimm uzak yerlere dedimm.

güzel anneler günaydınn benim dersim boştu bir ugrayayım dedimm. ama kimseler yok yine anlaşılan bride canım bugünlerde kendini fazlasıyla dinliyorsun sanırımm hiçbirşeyi takma aklına birşeyleri taktıkca kendini hep kötü hissedersin hep pozitif olki bebişte etkilenmesin canımm. bazen bebişler sabahları hareketli oluyor bazen akşamlarıı canım endişelenme.
herkese iyi çalışmalarr. esraacımm güle güle kullanın eşyalarıı.

Günaydın herkeseee,bugün iyi maşallah yazın arkadaşlar sayfamız boş kalmasın,benim şu aralar acaip iştahım var ne gelirse gidiyo valla,sanki devamlı midemde gurultu kendimi mutfağa zor atıyorum,bebişin hareketleri bazen çok belli,bazense pek hissetmiyorum zaten bu haftaki kontrol işide yattı bizim dr.yokmuş haftaya kaldı sinir oldum biraz,güldencim sorma insanlar aşırı saygısız arkadaşım yanımdan atlı kovalıyo gibi geçiyolar bazen heryerime çarpıyolar kimsenin kimseye saygısı yok duyarsızlık diz boyu,inşallah hepinize burdan güzel bi gün dilerim...

esraa kısss hani aldıkların nerdeee cabuk benım yaptıgım topic e koy yada burada sergilee cabıııkkkk çabıkkkk:eek:klava:

Serencik Bizim özel Aracimiz Yok naimenin dediği gibi yer isteyincede kalkmıyorlar :kızgın:yine ben utanıyorum valla arsız insan 10 yaşındaki çocuk kalkmıyor ya ne olcak ki inşallah benim ogluşum böle olmaz olmaması için elimden geleni yapcam

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Boşuna yazmışım böylesi daha iyi.Sesimi duyan arkadaşlar olduğu zaman gelirim muhabbete.Bol laflamalar.

Son düzenleme:
gülşahcığım napcaz valla öle dr üzülme haftaya gidersin

ben sürekli tepicik yiyorum dışardan bile belli oluyor:sm_cool:

Serencik Bizim özel Aracimiz Yok naimenin dediği gibi yer isteyincede kalkmıyorlar :kızgın:yine ben utanıyorum valla arsız insan 10 yaşındaki çocuk kalkmıyor ya ne olcak ki inşallah benim ogluşum böle olmaz olmaması için elimden geleni yapcam

boşver cnm o saygısızları onlar bole yaparlarsa ılerde kendılerınede saygı duyulmaz:dilcikar: aman sakın sen oğluşunu öle yetiştirme dediğin gibi saygılı efendı bır cocuk yetiştireceğine ınanaıyorum cnm
insallah cocuklarımızda verdıgı degerı alırlar ilerki yaşlarında:emir_bebek:

gülşahcığım napcaz valla öle dr üzülme haftaya gidersin

ben sürekli tepicik yiyorum dışardan bile belli oluyor:sm_cool:

Ne güzel kız Allah artırsın senin oğlan hareketli olcak desene artık peşinden koşar durursun:roflol:,amaaann valla şu dr.lara güven olmuyo benim doğum bayrama falan gelcek Allah kısmet ederse diyorum bayram günü ya kimseyi bulamazsam filan diye şimdiden onu düşünmeye başladım ay çokmu evhamlıyım neyim Allah hayırlısını versin inşallah..a.s.

H.g.cansuuu,nasılsınız oğluşunla bakiyim iyisinizdir inşallah

iyiyiz canımm saolll.. Siz nasılsınız??

Ya kızlar ben artık geceleri hiç rahat uyuyamıyorum..Çok erken başladığını söylüyorlar.ama göbiş büyüdü..Sağıma yatınca sağ tarafım uyuşuyor.sola dönünce sol tarafım uyuşuyor... bir de dönerken bebeğin içimde diğer tarafa kaydığını hissediyorum..
Sırt üstü zaten yatmamay özen gösteriyorum ama arada öyle de yatıyorum..O zamanda belime fazla ağırlık geliyor... Daha şimdiden böyle olursa sonra nasıl uyucam bilmiyorum..
Ama yine de Allah a şükür yeter ki bebişim rahat olsun da...

Ne güzel kız Allah artırsın senin oğlan hareketli olcak desene artık peşinden koşar durursun:roflol:,amaaann valla şu dr.lara güven olmuyo benim doğum bayrama falan gelcek Allah kısmet ederse diyorum bayram günü ya kimseyi bulamazsam filan diye şimdiden onu düşünmeye başladım ay çokmu evhamlıyım neyim Allah hayırlısını versin inşallah..a.s.

KORKMA cnm sürekli gittiğin drun telf numarası vardır sende. görüşürsün önceden drunla .
oda kendini hazırlamaya çalışır eğer müsait değilsede bayramda tatildeyse şehir dışında mesela.
muhakkak seni yönlendireceği bir dr ila tanıştırır benim arkadaşımın dru öyle yapmıştı normal doğum olduğu içinde sorun yaşanmadı çok şükür.ama sezeryan olursa zaten drun
birkaç gün önceye randevu verira.s.

KORKMA cnm sürekli gittiğin drun telf numarası vardır sende. görüşürsün önceden drunla .
oda kendini hazırlamaya çalışır eğer müsait değilsede bayramda tatildeyse şehir dışında mesela.
muhakkak seni yönlendireceği bir dr ila tanıştırır benim arkadaşımın dru öyle yapmıştı normal doğum olduğu içinde sorun yaşanmadı çok şükür.ama sezeryan olursa zaten drun
birkaç gün önceye randevu verira.s.

Haklısın öznurcum zaten dr.la mutlaka görüşürüm sezeryan falan olursa onun olması şart,daha önce gittiğim dr.benim rahmin biraz küçük olduğunu ve büyük ihtimal sezeryan olacağımı söylemişti ama bu daha önceden belirlenebiliyomu bilmiyorum hakkımızda hayırlısı normal istiyorum ama bebeğin şekline bağlı tabi,Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin bi avazda kurtulalım inşallah

Ya kızlar ben artık geceleri hiç rahat uyuyamıyorum..Çok erken başladığını söylüyorlar.ama göbiş büyüdü..Sağıma yatınca sağ tarafım uyuşuyor.sola dönünce sol tarafım uyuşuyor... bir de dönerken bebeğin içimde diğer tarafa kaydığını hissediyorum..
Sırt üstü zaten yatmamay özen gösteriyorum ama arada öyle de yatıyorum..O zamanda belime fazla ağırlık geliyor... Daha şimdiden böyle olursa sonra nasıl uyucam bilmiyorum..

cansum hoşgeldin cnmm

aynı dertler bendede var cnm sola yatsam solum saga yatsam sagıma agrı gırıyor ve her gece done done uyumaya calısıyorum bazen kendımı kaptırıp hızlı donusler yapıyorum eşimde uyanıyor yavas don dıyor:)) sırtustude arada yatıyorum ama bu seferde nefessız kalıyormusum gıbı oluyor, bazen saga yasa sola yatarken yonumu degıseyım dıyorum anaaa bı bakıyorumkı kramplar gırıyo kalkerken bıle zorlanıyorum valla senın erkeknse benımde coook erken ozaman cnm yaa sen benden 2 hafta oncesın cunku bızım hamişlik zormu gececek nee:uhm:

Cansucum benimde çok feci sırt ağrılarım vardı özelliklede sırt üstü yattığımda oluyo bende bikaç gündür yastığımı yükselttim biraz fayda etti sanırım ama geceleri ne zaman uyansam yine kendimi sırt üstü yatar buluyorum inşallah bebişime bi zararı olmuyodur,sağa sola dönüncede bebek kayıyo gibi oluyo bende rahatsız oluyorum ama o kadar yorgunumki hemen uyuyorum napıcan zor valla önemli olan bebişlerin iyi olması umarım onlar iyidirler

cansum hoşgeldin cnmm

aynı dertler bendede var cnm sola yatsam solum saga yatsam sagıma agrı gırıyor ve her gece done done uyumaya calısıyorum bazen kendımı kaptırıp hızlı donusler yapıyorum eşimde uyanıyor yavas don dıyor:)) sırtustude arada yatıyorum ama bu seferde nefessız kalıyormusum gıbı oluyor, bazen saga yasa sola yatarken yonumu degıseyım dıyorum anaaa bı bakıyorumkı kramplar gırıyo kalkerken bıle zorlanıyorum valla senın erkeknse benımde coook erken ozaman cnm yaa sen benden 2 hafta oncesın cunku bızım hamişlik zormu gececek nee:uhm:

canım valla bazen düşünüyorum da inşallah tek zorluğu bu olur..
Allah başka dert vermesin inşallah... Varsın kalitesizi uyuyalım..Yeter ki bebişler iyi olsun...
:teytey:

X