2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

herkese günaydın.nasılsımız bakalım.biz iyiyiz oğluşumla.kahvaltı yapıcaz şimdi.

nefise hoşgeldin canım aramıza.bende 23.haftamdayım.aynıyız yaniçinş.bebeğini sağsalim kucağına alırsın.

hosgeldin aramıza nefise tanıtıgıma memnun oldum cnm a.s.
ayyy cnm benim demek seninde kızın olacak cok seker oluyor kızlar yaa kacıncı haftadasın cnm sen ben 20.haftadayım :dance:
teyzesi benimkide kız adını ebru ecrin düsünüyorum inşallah hayırlısı ile a.s.

ayyy evet kızlar pek şirin oluyo çok şükrediyorum gerçekten bende 23.haftamdayım. onu hissediyorum artık çok güzel bir duygu değil mi :) Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş.

günydaı halimecigim nasılsın oglusunu ac bırakma fazla kahvaltınızı yapın siz :dance:
bebişler acıkınca cok hareketli oluyor :teytey:

Günaydın herkezesengözlerimebaksanabBugün densiz komşumun biri yüzünden zilime zırıl zırıl basılarak erkenden uyandırıldım birine bişey oldu sandım nasıl ağladım.Eşimde şehir dışında aklıma o geldi hemen.Afalladım uyku sersemi.Doğum konusunda normal doğum düşünüyorum canım.Epidurali çok düşündüm fakat riskleri olduğunu biliyorum bu risklere girmenin gereksiz olduğunu düşündüm hatta epidurali onaylamayan doktorlar bile var.Bebeğimi ve kendimi bile bile riske atmaya gerek yok bence.Sonuçta normal doğum Allahın verdiği doğal bir olay.Sonra pişman olacağım şeyleri yapmak istemiyorum.Dediğin gibi biz ne istesekte ne olacağı belli olmuyo.Ama epidural ayrı bi olay tabi.

Yan komşumu kahvaltıya çağırdım kızlar.Oğlumla sizi öpüyoruz kocaman.Öğleden sonra görüşürüz :1hug:

bende kızımla yeni yaptım kahvaltımı melegim acıkınca nasılda hareketleniyor kıpır kıpır sizinde bebişler öylemi arkadaslar:dance:

bu arada ismim nefise

günaydınn güzell annelerrr. nefise aramıza hoşgeldin canımm bende aslı. bende 23+5 günlük hamişim bizimde dogum 2 eylül gibi görünüyor allah nasip ederse.
digerr annelerimm nasılsınızzz daha kimse uyanamamış galibaa. bizde bebişimle kahvaltıyı hazırladık kahvaltı yapacagızz.buyrun birlikte yapalımmm.

walla sabah yağmurla uyandım ama ben yağmuru çok severim bana huzur verir hep. Bİr de dua ederim yağmur yağarken melekler duanı duyar derler.

kızımın adını yerlestirdim bende inşallah saglıkla getiririz dünyaya meleklerimizi arkadaslar :dance:

walla sabah yağmurla uyandım ama ben yağmuru çok severim bana huzur verir hep. Bİr de dua ederim yağmur yağarken melekler duanı duyar derler.

cnm hoş geldin aramızaaa ben esraaaaaaaaaa
21+6 günlük hamişimmm eylül 12 doğum zamanımda
hehe bir oluşum olacakkkkkyerimseniben

burdaki sohbet ve paylaşımlar çok güzel aramıza katılmakla çok mutlu olucannnŞeniz

aslımmmmmmmmmmmmmmmm günaydın canımmmmm
hoş geldinnnnnnn.bana gel diğcem ama işn vardır seninnnnn:dilcikar:

güldenm´isimli üyeden Alıntı
SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
..NAZLIBEBİSİM........BURCU.............1989...... .......1 Eylül ERKEK
ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK MERT YAĞIZ
BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
SEKRETERYA...........AYŞEGÜL........1985.......... .15 Eylül ERKEK EGE
TANGOO............................................ 1986...................15 Eylül ERKEK
MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
NUNUU............................................. ........................17 Eylül KIZ
BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
ARİZONİ........................................... .......................19 Eylül ERKEK EFE
CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
TRUEBLUE.......................................... ...................20 Eylül ERKEK
HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
YAGMUR25.......................................... .....................21 Eylül ERKEK
İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
RELAX............................................. ...1975............22 Eylül ERKEK MUSTAFA KEMAL
"NAZ"......................................... .... ..........................22 Eylül ERKEK
FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK
MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ........ELİF.........................1981.... .....24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
RABİYASIN........ RABİA .....................1984..............24 Eylül KIZ-EBRU ECRİN
PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .....GOZDE....................1981................ .26 Eylül ERKEK -DENİZ
DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
SEDA67............................................ .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK
NİLDAN............................................ ......................30 Eylül CİNSİYET
KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

HEHE BENDE EKLEDİM OĞLUŞUMU

arkadaslar bebişlerimizin isimlerini yazalım Allahım isimleriyle dünyaya hayırlı gelmeyi nasip etsin meleklerimizi AMİN :dance:a.s.

arkadaslar ben bebişime su anda hiç birseyini almayı düsünmüyorum inşallah haziranda kırıkkalaye gidecegim annemin yanına nasip olursa o zaman alacagım herseyini inşallah hayırlısı ile zaten su anda örülmüs yelegi hırkası battaniyesi ve patigi felan hazır kızımın 7.ayda da eksik olan herseyini almayı düsünüyoruma.s.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…