2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhaba arkadaşlarım..

Serencim çok geçmiş olsun anneciğine ve sana canım..
Allahın izniyle tam vaktinde gelecek inşAllah bebişin, kendine çook iyi bak..

Arkadaşlar bu fiyatlar ne kadar uçuk yaww.50 ytlye yarım saat incelediler.Hatta doktor oğlun güzel pozlar vermedi 15 gün sonra ücretsiz gel 2 cd kaydını birleştirip veririm dedi.Önce ayrıntılıda organları incelendi sonrada 4 boyutluda gördük bebişimizi.Araştırın arkadaşlar uygun yerler mutlaka vardır.

çok iyiymiş senin gittiğin yerin fiyatı ve muamelesi canım
ben de haftaya yaptıracağım ayrıntılıyı fiyatlar 150- 200 arası kime sorsam yaklaşık olarak aynı fiyatı söylüyor..

güzel annelerim kız kardeşimle konuştumm benden 3 yaş küçük ama erken evlendi 9 yaşında bir kızımız,3,5 yaşında bir oglumuz varmış bir sürü kullanmadıgı abla bugün bebişin eşyalarını hazırladım bir valiz almadı dedi ayy ne kadar çok mutlu oldumm merak ettim neler hazırladı acaba. temmuzda buraya gelecekler yegenlerimide çok özledimm zaman hem geçsinn gelsinler.

güle güle kullanırsınız inşAllah canım ne kadar şanslısın ben de bi kız kardeşim olmasını çok isterdim ama yok maalesef senağlama

yaa kızlar bu 3 boyut 4 boyut olayını ne kadar abarttınız...
Ben her zamanki doktoruma gidip ayrıntılı ultrason muayenesi oldum
25-30dk kadar bebeğimi inceledi,her yerine baktı,damarlarına kadar...
Normal ultrason cihazının biraz daha gelişmişini kullanıyor benim doktorum ama şu kahverengi gibi gösterenlerden de değil yani 4 boyutlu değil sanırım,ama gayet net içtiği suyu bile midesinde görebildik bebeğin.CD istedik ama vakit alan bişey ben size yine fotoğraf çıktı vereyim dedi,biz de ısrar etmedik,ne olacak ki belli belirsiz o görüntüler,boş verin Allah aşkına yaa,bebişinizin sağlığı yerindeyse zaten hastaneden yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle ayrılıyorsunuz .Rutin her ay gidiyorum özel hastane,emekli sandığı çalışanına 50ytl ücret ödedim ben..Aynı ay içinde gidersen vermiyorsun bir daha..

güle güle kullanırsınız inşAllah canım ne kadar şanslısın ben de bi kız kardeşim olmasını çok isterdim ama yok maalesef senağlama
teşekkürler canımm kardeşimin benden önce evlenmiş olması benim için çok güzel herşeyimde onu arayıp soruyorum nede olsa tecrübeli.
evet canım aynen öyle istanbul da yaşamak zor :a015:

evt istda yaşamak her yönden zor tatlım.

kızlar merhaba ben adapazarındayım haftasonu geçicem istanbula annem cok rahatsızlandı onun yanında kalıyorum herşey üst üste geliyor yaa sıkıntı bastı artık abimlerin yanındayım çok giremiyorum ama bazı yazıları okudum meraklanmıssınız saolun canlarım yaa :1hug: şuan annem biraz düzelldi ama uzuntüden bana kramplar girmeye başladı ,birde çantamı çaldırdım herşey gitti doktoruma gidemedim burdaki bir doktora yonlendırdıler beni erken dogumdan korkuluyor insallah zamanında dogum yaparım biraz istirahat ediyorum istanbula dediğim gibi haftasonu gelicem şimdi yollarda harap olmim
napalım herşey bizim için
sizlerde iisiniz inşallah

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev284pr___.png

Çok çok geçmiş olsun canım.Lütfen bebişin için sakin olmaya çalış.Dert veren Allah dermanınıda verir.İstirahatına devam et.Annenin daha iyi olduğuna sevindim.Kramplarda magnezyum ve kalsiyum eksikliğinden olabiliyormuş.Bizler burdayız hiç canını sıkma sen.Herşey yoluna girecek göreceksin.Bebişinide zamanında doğuracaksın inşallaha.s.:nazar:

günaydın kızlar;

evet bu detaylı ultrason fiyatları bayağı yüksek, aynı zamanda mommy aynı ay içinde gidilse ücret verilmiyo yazmış .Benim hastanemde bir hafta içinde diye biliyorum.Doktor da her ay çağırdığı için yada 2-3 haftada bi maelesef 45 YTL SSK'lı muayene ödüyorum.2'liyi benim SSK karşılamadı, 3'lünün yarısını karşıladı diye hatırlıyorum.
Bir da Sezaryen 3600, normal 1600 YTL imiş.Paket fiyat diyolar, içinde doktor parası, doğum sonrasında kadın doğum ve çocuğun muayenesi, 2 serum zeka testi de dedi sanırımiçindeymiş.Bilmiyorum inşallah bundan başka fiyat çıkarmazlar. SSK'lı olarak bu fiyatlar 1800,800 oluyo.
Bide ben epidural'i merak ediyom onun içinde 350 YTL fark alıyolarmış. Epidural için biraz riskli diyolar ama bilmiyorum sorucam doktora..
Siz hangi doğumu istiyosunuz.Tabiiki biz ne kadar istesek de son vakitlerde ne olacağı belli olmuyo. Allah hepimize hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin.
Kolay gele..:teytey:

günaydın kızlar;

evet bu detaylı ultrason fiyatları bayağı yüksek, aynı zamanda mommy aynı ay içinde gidilse ücret verilmiyo yazmış .Benim hastanemde bir hafta içinde diye biliyorum.Doktor da her ay çağırdığı için yada 2-3 haftada bi maelesef 45 YTL SSK'lı muayene ödüyorum.2'liyi benim SSK karşılamadı, 3'lünün yarısını karşıladı diye hatırlıyorum.
Bir da Sezaryen 3600, normal 1600 YTL imiş.Paket fiyat diyolar, içinde doktor parası, doğum sonrasında kadın doğum ve çocuğun muayenesi, 2 serum zeka testi de dedi sanırımiçindeymiş.Bilmiyorum inşallah bundan başka fiyat çıkarmazlar. SSK'lı olarak bu fiyatlar 1800,800 oluyo.
Bide ben epidural'i merak ediyom onun içinde 350 YTL fark alıyolarmış. Epidural için biraz riskli diyolar ama bilmiyorum sorucam doktora..
Siz hangi doğumu istiyosunuz.Tabiiki biz ne kadar istesek de son vakitlerde ne olacağı belli olmuyo. Allah hepimize hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin.
Kolay gele..:teytey:

gunaydın canım:)ben dun ayrıntılı ultrasonla ılgılı dokturumla konustum doktor bunun cok gereklı olmadıgı soyledı ıstek uzerıne yaptırıldıgını soyledı.2 lı ve 3 lu testı ıyı olunca gerek duymuyormus.ben ızmırden yazıyorum zaten ızmırlı bır kac arkadasımdanda doktor ıstememıs.dogum fıatlarına gelınce yıne ızmır ıstanbul cok degısıyor sanırım burda ozel de sezeryan dogumu 1500 cıvarında yapabılıyorsun normal dogumda 1200 cıvar yerimseniben

bende yeni katıldım aranıza çok heyecanlıyım 23. hafta içerisindeyim şu anda. 3 eylülde inşallah doğacak kızım :) çok hareketli maşallah geç hissettim ama şimdi çok iyi :) hepinizle tanışmak isterim. Hamilelik çok güzel bişey:1hug:

bende yeni katıldım aranıza çok heyecanlıyım 23. hafta içerisindeyim şu anda. 3 eylülde inşallah doğacak kızım :) çok hareketli maşallah geç hissettim ama şimdi çok iyi :) hepinizle tanışmak isterim. Hamilelik çok güzel bişey:1hug:

as arkadasım nasılsın bebişin nasıl iyisinirdir inşallah benim adım rabiya senin adın ne cnm :dance:
bebişinin cinsiyeti belli mi cnm a.s.

X