2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aysecım canım cok tesekkur ederım destek oldugun ıcın...allah hepımızın bebısını korusun ınsallah

kızlar biz geldik ogluiumla bi bakalım ne var ne yok millet gelin güvey olmuş haberimiz yok:dilcikar:
ayşe hoş geldin nereye gidiyon hemen ördüklerini göstercenmi CADIARZU

duygu inşallah bişey yoktur canım benimde oldu çok üzüldüğüm olaylar hatta çok korktuğum şeyler kötü şeyler düşünme bişeycik olmaz Allahın izniylea.s.

kız triplerini yerim senin bak iyiakşamlar diliyorum bu sefer erken çıkıcam sereeeeeen
ayşecim iyiyim napım kıs seni özledim valla ben de yarın gene gelicekmişin görüşürüzz
hepinizi öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
yeğenlerime ii bakınnnnnnnnnnnnnnnn

aysecım canım cok tesekkur ederım destek oldugun ıcın...allah hepımızın bebısını korusun ınsallah

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn cumlemiziii

ayşemmm yine gel okişşş ojenide sur hem ayaklara hem elleree:icecream:
kucene guzel gozuk kısss:asigim:

ŞenizŞeniz öptümm seniiiiiiiiii janummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yarın gorusurukkk mucuksssssssssss:asigim::1hug:

gülden canımm evet göstercegimm hele hepsi bi bitsinnnnnnn.... yarın patik modeli alacagızz annemin bi arkadaşından oda bitince toplu koyacamm ,tabi allah izin ederse ilerleyen zamanlarda aldıklarımıda koayacam canlarımmmmmmmm

valla bekleriz demi kızlar tüm eylül anneleri aldıklarınızın resimlerini koyun hem birbirimize fikir vermiş oluruz seren ne güzel konu açmış a.s.

evet canımm iyi konu açmışş bizimm eli sopalı serenimizzz..,kızz esraa gülümm sen bişeycik almadınmı oğlusuna canımmmmmmmm

valla bekleriz demi kızlar tüm eylül anneleri aldıklarınızın resimlerini koyun hem birbirimize fikir vermiş oluruz seren ne güzel konu açmış a.s.

efett konu açtım kıslarr aldıklarınısı orda sergıleyelımkı herkese fıkır olsunnn
cansummm guldenımm saolsun koydularrr:1hug: digerleri yokkkk:dilcikar:
klava:

seren canım daha erken dur hem ben koymaya devam edcem sen merak etme:1hug:
ayrıca reklamını yaparız açtığın konunun herkes görür biz bi nevi reklamcıyız demi
fark edilince emin ol herkesin çok hoşuna gitcekti

bize tekrar müsade kızlar babamız gelcek ehh yemek yapmamız lazım ne güzel çalışırken ben ondan sonra geliyordum yemeği o hazırlıyordu offf neyse yaptığımız bi yemek napalım kocalarımızıda ihmal etmeyelim demi
hepinizi öpüyorum a.s.

Ayşecimmmmm

Ooooooo Aldim Da Koyamiyorum Hayatimmmm
Uğraşmak Lazimmmm Burdada Olmuyo Valla
Eve Pc Gelsin Ozaman Inş.canimmmm

ayy bende koyacam ama ilk önce annemlerin pc benim telefonun cd yüklemem gerekkk.............
onuda yarın hallederim........
aldıkça koyarımmm

esra gülümmm bekliomm canımmmmm......
bizz çıkıozz canımm annemii bekliomm geldimi gidecegiz........... artık yarın görürüşürüzz.. inşallah.

kızlar bizde komşumla yürüyüşe gidiyoruzzz görüşürzzz...

Bitanelerimm Allaha Emanet Olunnn Hepinizz çok özlemişimm Yarin Görüşmek üzere........ Yiğenlerimede Iyi Bakinn Iyi Akşamlarr Ben çikiomm Annemle Tuafiyeye Gidecegizzz... Ip Falan Bakmayaa

ben çıkıorum kıslarrr.hepinize iyi akşamlar.gece rüyanızda bebişlerinizi görürsünüz inşallah.allah hepimize eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde hayırlı evlat versin.öpüyom sizi ve kuzucuklarınızı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…