2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

slm arkadaslar benımde bugun tam 19 haftalık oldu ama bırseyden cok korkuyorum dun ve bugun cok buyuk bır uzuntu yasadım ve korkuyorum sızce doktora gıtmem lazımmı

duygu neden korkuyosuuun??

ayşem hoş geldin canımcııım....
Biz iyiyiz benim de kızım olacakmış....
Sen nasılsın??Nasıl geçiyor günlerin?

serenn yok kızz kendim örüyomm yelek bitirdim yarında patık başlayacagımm bide sapkasını yapacagımm hayırlısı ile canımm..

gül canımmm hadi gözün aydınn arkadaşımmmmmm
iyiz şükürr gezioz uyuyoz bizde bol bol canımm..

kızlar yarın sabah annemlere gidiyozz inşallah girecem yarında .................

tmm beklerıss
valla evde olalı baya orguye merak sarmışızz eferın valla
bende kapişonlu hırka yapiyom oglusaa:)))))))))))))))))
kız ev ev dedın sonunda istedıgın oldu nasıl alıstınmı rahatmı ev:icecream:

Ayşecim özletme gel tabii
hep seni anıyoruz burda valla kızlarla...
dinlen keyfine bak canım,
ama kilolara da dikkat et bu arada

ayşecimm özledikk seni valla iyi olmana sevindimm ohh bebişine ne güzel kıyafetler örüyorsunn desene.

duygu neden korkuyosuuun??

ayşem hoş geldin canımcııım....
Biz iyiyiz benim de kızım olacakmış....
Sen nasılsın??Nasıl geçiyor günlerin?

ıkı gundur aılevı bır sorundan dolayı ınanılmaz streslı saatler gecırdık cok uzuldum bundan dolayı bebege zarar vermekten korkuyorum ınanılmaz sınırlendıgım seylerde oldu

valla eve alıştım sağolsunn komsular bırakmıyooo sürekli uyuyomm bide annemlere giip geliomm..
evet kendimi örgülere adadımm :))))))))))))
bende sizi çok özledimm kslarrrrrrrr...... anıyomm vallaa çınlatıomm kulaklarınızı :))))))))))))))
bende patik ve şapka modeli bakıomm ......................

duygu canım sıkma canını sorma bendede olmuyo değilll hatta elim ayagfım titriyoo sinirdenn hemen sakinleşmeye calışıomm canımmm merak etme bişeycik olmazz... sıkma canını

Ayşeeeeeeeeeeeeeem Hoşgeldinnnnnnnn
Ay Internet Koptu Yaaaaaaaa şimdi Girebildim
Kizlarrrrrrrrr Serenim,gülcüm,esram,asliiim Kusura Bakmayin Bağlantim Koptuuu

duygu canım sıkma canını sorma bendede olmuyo değilll hatta elim ayagfım titriyoo sinirdenn hemen sakinleşmeye calışıomm canımmm merak etme bişeycik olmazz... sıkma canını

sagol canım ya aynı benımde senın gıbı elım ayagım zangır zangır tıtredı delıler gıbı agladım bagırdım cagırdımve suan cok pısmanlık duyuyorum...

Ayşemmmmmmmm Ayyşemmmmmmmm
Benim Güzel Ayşemmmmmmmmmmmmmmmmm

Kiz özledik Valla Senii
Ben Eve Bilg.aldim Kizlarr
1 Hafta Sonra Gelecek
Kiz Sende Kocşi Ikna Ette Al Bi Pc
Valla çok Süper Olur Yawwww

duygu canımm bişeycik olmazz hamişliğin verdiğii bişey buu korkma canımm
serenn kıss hemen sürücem eve gidince
ebruucum canımm sağoll nasılsınn kıssss
esraa ohhh tamam artıkk gece kuşlarıı sizii :))))))) bakalım su sıralar zor ama zaman bu belli olmazz canım.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…