2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar dün cok kötü oldum tansiyonum 8-4 de düşmüş sizin tansiyon durumlarınız nasıl.hamilelikte genelde yüksek tansiyon olurmuş bende niye böyle oldu sizlerde de ben gibi sorun yaşayan varmı

kızlar dün cok kötü oldum tansiyonum 8-4 de düşmüş sizin tansiyon durumlarınız nasıl.hamilelikte genelde yüksek tansiyon olurmuş bende niye böyle oldu sizlerde de ben gibi sorun yaşayan varmı

canım benımde ara sıra gozlerım kararıyor ve bırseyler ucusmaya baslıyor bu durumda hemen ayakların havaya kaldırılması ıse yarıyor...

canım benımde ara sıra gozlerım kararıyor ve bırseyler ucusmaya baslıyor bu durumda hemen ayakların havaya kaldırılması ıse yarıyor...

benim o kadar hafifi degildi güzelim kötü oldum baya tuzlu ayran içtim yavas yavas geldim kendime

benim o kadar hafifi degildi güzelim kötü oldum baya tuzlu ayran içtim yavas yavas geldim kendime

hadı yaaa gecmıs olsun canım:KK43: calısıyormusun bılmıyorum ama acaba yorgunluktanmı doktorunla gorustunmu?ınternette bır sıtede okumustum 19 haftadan ıtıbaren hayatınızda gecırdıgınız en dusuk tansıyonlu gunlerı gecıreceksınız dıyordu.

geçmiş olsun kızlar ben her ölçtürdüğümde normal çıkıyor tansiyonum ama bazen gözüm kararıyor benimde

arkadaslar 19.haftadan ıtıbaren cıltte lekeler olusabılıyormus ben yuzum ıcın normal bır nemlendırıcı kullanıyorum ama farklı tavsıyelerı olan varmı?gunes koruyuculu olmasıda cok onemlıymıs sanırım...

canımm bendee iki hafta önce aynı senin yaşadıgın gibi okulda fenalaştımm sende ögretmensin sanırım.benimde 8-3 mi ne düşmüştü. dr 2 gün rapor verdi evde dinlendim eve hemen bir tansiyon aleti aldımm o gün bugündür tansiyonum düşük ama genelde 10-5 yada 6 oluyor. bir yerde okuduguma göre yüksek tansiyona iyi degil diyorlar düşük tansiyon da dinleneceksin dedi dr çok yorulmuşsundur ondandır dedi.

canımm bendee iki hafta önce aynı senin yaşadıgın gibi okulda fenalaştımm sende ögretmensin sanırım.benimde 8-3 mi ne düşmüştü. dr 2 gün rapor verdi evde dinlendim eve hemen bir tansiyon aleti aldımm o gün bugündür tansiyonum düşük ama genelde 10-5 yada 6 oluyor. bir yerde okuduguma göre yüksek tansiyona iyi degil diyorlar düşük tansiyon da dinleneceksin dedi dr çok yorulmuşsundur ondandır dedi.

hiç sorma idarecilerimiz bu konuda hiç duyarlı degil 23 nisan filan derken cok yoruldum.bide okula kaymakam gelecegi için koşturdu bizi yorgunluktan oldu belkide dedigin dogrudur.cumartesi kontrolüm var doktoruma söyleyecegim rapor filan yazar sanırım artıkk.sanada geçmiş olsun bu arada

arkadaşlar kimse var mı az önce domates doğrarken parmağım kesildi biraz, birşey olur mu sizce tetanoz alan

saol canım; derin değil canım ama çok kanadı ufacık yerin kanı zor durdu, eşim sağlıkçı zaten öyle uyduruk tedavi yöntemlerini kesinikle yapmayız ama kan geç durunce korktum biraz

saol canım; derin değil canım ama çok kanadı ufacık yerin kanı zor durdu, eşim sağlıkçı zaten öyle uyduruk tedavi yöntemlerini kesinikle yapmayız ama kan geç durunce korktum biraz

takma kafana güzelim bak eşinde saglıkçıymış ilgilenir seninle.bizimkide saglıkçı ev eczane deposu gibi herşey bulunuyor sizinde öledir muhakkak.

günaydınnn güzell eylüll annelerii ve onlarınn tatlıı bebişlerii. herkese hayırlı cumalar, çalışanlara hayırlı işlerr, evde olan annelerimizede iyi dinlenmeler diliyorumm. benide en yogun günüm bekliyorr. herkesin güzel bir gün geçirmesi dilegiyleee hepinizi çok öpüyorumm.

günaydınnn güzell eylüll annelerii ve onlarınn tatlıı bebişlerii. herkese hayırlı cumalar, çalışanlara hayırlı işlerr, evde olan annelerimizede iyi dinlenmeler diliyorumm. benide en yogun günüm bekliyorr. herkesin güzel bir gün geçirmesi dilegiyleee hepinizi çok öpüyorumm.

günaydın canımmmmmmm
sanada hayırlı işler canım.umarım iyi birşekilde atlatırsın bu yorucu günü.Şeniz

kızlarrrrrrrr huuhuuuuu nerdesiniz yawww:smiley-cool:
günaydınlar olsun herkese:teytey:

:enbuyukkk:

GÜNAYDIN güzel anneler ve baladan tatlı bebişleri....
Herkeslere hayırlı, güzel ve bol neşeli günler diliyoruz

kızlar ya bizim hicran yani papatyam gene rahatsızlanmışşş
hastaneye kaldırmışlar.kasulmaları varmışşşş.dr ereken doğum
olabilir demişşş.ortak bir arkadaşımız varda onla görüştüm haber verdi sağolsunnn
bende size yazayım dedimmmm.
gece aramılş ulaşamamışşş.eşi seyahatte olduğu için annesine gitti hatırlarsanızzz.
bana haber vercek konuşup bende size yazarımmm

allahım bu mubarek günde sen yardım et arkadaşımızaaa

X