2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aslıcım dünürün bugün pek yoğun cevap yazamadı sana sırnaşık şey
gelinin iyi iyi napsın yayıp yatıyorrrrrrrrrrrrr:roflol::roflol:

Kizlar Ben çikiyim Biraz Işlerimi Toparlyayim Görüşürüz Sonra öpüyorum şimdilik Sizi

Aslıcım eşim yanımızda hala,daha bir 10 gün bizimle beraber inşallah...
Senin oğlişin nasıl??
İsim düşündünüz mü??Ben oğlan olsaydı DAĞHAN koyacaktım adını,
şimdiyse ELA,EYLÜL,AYÇA,BEGÜM...daha eklenebilir..
bu isimleri düşündük..

canımm bizimm bebişimizin ismii daha hiç yokken belliydi erkek ismi hazırdı ama kız ismi hiç düşünmemiştik allahım hayırlı ile Ozan Ege koymayı düşünüyoruzz bakalım artıkk. ne güzell eşinlee iyi vakit geçirmeler tatlımm.

anası doğum sonrası bilgileri araştırıyor... Oğluşum da mecburen bu konuları öğreniyor anası ile birlikte..

BORA : Seren teyze arkadaşım ne yapıyor??
:roflol: oğlumu şimdiden dillendirdim vallaaa

:roflol: ay koptum yaa delüüüü

TUAN EGE: Boraa oğlum ben iim anama ne soruyon bana sor(azcık kıskanclıgı babasına cekmıste:roflol:)
boraa azdaha büyü az kaldı çıkmamıza birlikte sahaları fethedecez heeee:sm_cool:

TUAN EGE: Boraa oğlum ben iim anama ne soruyon bana sor(azcık kıskanclıgı babasına cekmıste:roflol:)
boraa azdaha büyü az kaldı çıkmamıza birlikte sahaları fethedecez heeee:sm_cool:

Bora : Tamam olumm bir çıkalım zaten şu daracık yerden içim sıkıldı.. Koşacağım hep.. Evde annemi deli edeceğim.. laelaelaelaelae

Kısss seren msn e gelsene

Bora : Tamam olumm bir çıkalım zaten şu daracık yerden içim sıkıldı.. Koşacağım hep.. Evde annemi deli edeceğim.. laelaelaelaelae

Tuan Ege: al bendende okadar olum benide sıkıntı batı of heryerıme agrılar girdi evi darma duman ederiss:dance: sen bize gelirsin tamammı anlastıkmıı:icecream:

cansuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kııııısss bizimkiler yine kudurmuşşşşş:roflol:

H.B CANLARRR İYİM ANNEMİN ARKADAŞINDAYIZZ SİZE Bİ MERHABA DEMEK İSTEDİMM
YAWWWW KK ÇOK YAVAŞŞ YADA BU PC BOZUKK UFFFFFF
EE NELER YAPIONUZZ BAKALIMM....
VALLA BİZZ GEZİYOZZ UYUYOZZ BOL BOL ŞEKERLER........
EE BEBEKLER Nasıll kimin ne kadarlık olduu yaaaa ama baya büyüdük sanırımm

H.B CANLARRR İYİM ANNEMİN ARKADAŞINDAYIZZ SİZE Bİ MERHABA DEMEK İSTEDİMM
YAWWWW KK ÇOK YAVAŞŞ YADA BU PC BOZUKK UFFFFFF
EE NELER YAPIONUZZ BAKALIMM....
VALLA BİZZ GEZİYOZZ UYUYOZZ BOL BOL ŞEKERLER........
EE BEBEKLER Nasıll kimin ne kadarlık olduu yaaaa ama baya büyüdük sanırımm

Büyüdk Allaha şükür canım...
Ben yrn 20. haftayı bitiriyorum.. Salı dr daydım
Bebişim de ii Allaha şükür.. Sende ohh gez dinlen kızınlaa

oyy cansuu canımm maşallah sanırım ben 19+3 veya 19+4 olmam gerekk biz 20 mayısta gidecegiz allaha şükür. bebeğimin tekmelere bana huzur veriyoo valla.... yoksa zaman geçmezz

X