2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yok be gülümmmm
kader arkadaşı derken ben bundan bahsediyorummmsırnaşık şey
yani şuan hepimiz aynı dertten muzaribiz kızzzzzzzzzzjeyyar
ilaçlardan hayatımmmmmm ben dr aradım 1 hafta önceeee
afedersiniz tık yokkkk nasılda ağrım varrrrrrr
demir ilacı ve kan ilaçları yaparmış tatlımmmmmmm ban gün içinde kuru kayısı ve siyah üzüm yiyorum faydasınıda gördümmmmmm
tavsiye ederimmmmmmmnaniknanik

iiii hadi öle olsun bakalımmm hoşgeldiiinnnsırnaşık şey

kızlar bişi sorucam afedersiniz ama ben kabızlık çekmiyorum ya normalim yada azcık cırcır:eek: sorun olmaz dimiiiCADIARZU

ikiside sorun canım ya.kabızlıkta hemoroid oluşabilirmiş allah korusun.ishalde pek iyi değilmiş.ama kuru kayısı ye bol bol ve çok su iç canım iyi gelir.ben kuru kayısı yemiyorum ama çok su içmek iyi geliyor şimdilik.

günaydınnn güzell annelerrr ve tatlı bebişlerii nasılsınızzz bugünnn evdeyimmm yaşasınnn.

ikiside sorun canım ya.kabızlıkta hemoroid oluşabilirmiş allah korusun.ishalde pek iyi değilmiş.ama kuru kayısı ye bol bol ve çok su iç canım iyi gelir.ben kuru kayısı yemiyorum ama çok su içmek iyi geliyor şimdilik.

kuru kayısı yıyemıyorum cok kuru geliyo:))) ama gunde 2lt su içiyorum
cırcır derken ole su gıbı degiill yımışak yımışaksırnaşık şey
off kımısı tatıl bugun biz niye calısıyossstatlicadiarzu

asliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii günaydınn canumm ohh evdesin negüsel keyfini çıkartŞeniz

kız seren ben kabız değilim demiştin yoksam ben mi yanlış anladım herkes başka tavsiyelerde bulunmuşCADIARZU

günaydınnn güzell annelerrr ve tatlı bebişlerii nasılsınızzz bugünnn evdeyimmm yaşasınnn.

oooooooooo aslı hanımlarda gelmişlerrrrrrrrrrrrrrr
nasısın bitanemmmmmmmmmmmmmm
evdesin heee.ama sen kesin biryerlere gidersin gene:1closedeyes:
ama bana gelmessinnnnnnnnnnnnnnnsenağlama
hadi gel öğle yemeği ısmarlıyayım sana

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr haydeeeeeeeeeeeeeeeeee
öğle yemeğine bana gelinnnnnnn

ay hayli bile güzel valla keşkem keşkem

kızlarrr takvimiziz gelmişşş sizlerinde varmı acaba yoksa yine hayalmi görüyoruzzz.

kız seren ben kabız değilim demiştin yoksam ben mi yanlış anladım herkes başka tavsiyelerde bulunmuşCADIARZU

yok hanı hamişlıkte kabız sorunu oluyo yaa bende ole sorun yok ama su gıbıde cırcır degılım bi normal cıkıyorum vcye bazende cırcırlı ama su gıbı dglll yani ille kabızlık olacak dıye bişey yok dımı demek istiyorum su gıbı olsam halsız duserım hemen doktoruma gıderım zatiiiŞeniz

ya kızlar offfffffff iki gündür işyerinde hopörlorum yoktu bugün patrona sordum sattım dedi neden sattınız dedim adamın birinin ihtiyacı var o yüzden satmış ya burda zevk alarak dinlediğimiz bi müzikti o da yok şimdi:1no2::1no2::1no2:

ebrucummmmmm
ilaçlar hem kabız hemde isla yapıyooooooo
benimde değişiyo vallabi öle bi böle
ama dr kayısı ve su iç dedi bol boll.
hatta kan ilacı isal demir ilacı kabız
oratayada karışıkkkk
serenin deeiği gibi yumaşak bi kıvammmmm
ayyyyyyyyyyy.konu çok dağıldı

ayy yazılanlar hep geriye gidiyooooooooooooo
takvimler yooooooooooooookkk
TAKVİMLERİ GERİ SİTERİS
TAKVİMLERİ GERİ İSTERİSS