2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ne guzel ınsallah bende tamamen bırakırım ben ara sıra krız gelıyor 1 tane ıcıyorum aslında hıc ıcmemem lazım bılıyorum ama dayanamıyorum

ahh ahhh canımm yaaa benim en büyük sıkıntım bu
öncesinde feci tiryakiydim, yani ramazan ayında orucumu bile sigarayla açtığım olurdu,berbattı durum yani, benim gibilere fizyolojik bağımlı diyorlar, bir süre içmediğimde başım zonklamaya, başım dönmeye falan başlıyor,o derece yanii
hamileliği planlamaya başladığımda azaltmaya gayret ettim önce, günde 1-1,5 paketten günde 10-15 e indim ve inan bu benim için rekordu canımm
hamile olduğumu öğrendiğimde ilk aklımdaki sıkıntıda bu oldu
sonra doktorlarla konuştum,benim canım istemesinden öte birşey
benim gibi olanlarda birden tamamen bırakmanın bebek üzerinde olumsuz etkisi olabileceğini söylediler, 10-15 den ilk haftalarda 7-8 e düşürdüm,ama onlarıda yarısına kadar içmek şartıyla
sonra 5 e şimdi ise sadece yemeklerden sonra ilaç niyetine yarımşar içiyorum, benim bağırsaklarımı bile sigara çalıştırıyo kızlarrr, ne zıkkım şeymiş bu yaaaa
emzirirken daha zararlıymış meleğime o yüzden günde 1 yarıma düşürücem Allah izin verirse

sorma canımm uykuya doyamıyorumm ben okuldan çıkınca eve gidip uyuyorumm sonraaakşamlarıda 10,30-11 gibi yatıyorumm sabah 6,30da kalkıyorumm senin gibi kendim kahvaltımı yapıyorum sonra eşime ve kendime ekmek arası birşeyler yapıp 7,10da evden çıkıyıoruz uykumu alıyorum ama yinede uykuya doyamıyorumm.

CANIMMM GÖZÜNAYDINNN TEST İÇİNNN Şeniz
Bİ ARA PATRON GİDİNCE ARAAAAAAA KISSSSS

saol aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz valla bende cok sevındım testımın sonucuna allah herkese temıs temıs testler nasıpetsın:)))))))))))
tmm cnm bi gitse ayşeyıde arıcam valla dun butun gun tepemdeydı Kötü Kazen bugun gıderse hemen ararım seniii:)))))))))))

ne guzel ınsallah bende tamamen bırakırım ben ara sıra krız gelıyor 1 tane ıcıyorum aslında hıc ıcmemem lazım bılıyorum ama dayanamıyorum

canım tabii ki içmemek en güzeli ama madem dayanamıyorsun kendini de bu konuya takıp üzme takıldıkça daha çok aklına düşer.1-2 çek bırak çok aklına vurunca.ben hiç içmediğim için akıl vermek kolay oluyor ama herşey bebiş için

gözün aydın canımm benimmm
Herşey iii ne güzell.. Tabi bekleme bencede 24 ünde git...
Bende buakşam 6 da gidicem bakalım.. Oğluşum ne kadar büyümüş...

serencimm gözün aydınn testlerinn güzel çıkmış çok sevindimm canımm ben ayşeyi aradım ama cevap vermedi müsait degildi sanırım. sonraa ebrucugumuzu aradımmm güzel sesini duydumm eger sakıncası yoksa seninde tlf numaranı mümkünse alabilirmiyimm.

Ya Dün Gece Başim çok Ağriyordu Kizlarrr Laç Içtim Ama şimdi De Ağriyor Yaaa Napicam Bir Tane Daha Mi Içicemmm((

aaaaaaaaaaaaa sakın haa içmeyin bakın bıraz kendınıze bebişlerinizeeeklava:
kendınıze zararı yetmıyormus gıbı bırde ufacık daha dunya nefesı cekmemıs bebıslerınızımı zehırlıceksınız sakın sakın lutfen bayanlar sakın içmeyin ben normaldede içmiyordum ve hamılelıktede dogal olarak içmiyorum
SİGARASIZ HAYAT EN GÜZEL HAYAATTT

ayy ne güzel canımm bu akşam oğluşunla randevun var demekki
az kalmış,iyişallah güzel haberlerle geleceksin canımm,kocaman olmuştur oğluşun valla..

güzell annelerr ben gidiyorumm öglen arası olduu gideyimde birşey atıştırayımm sonra 2 saat daha dersim var evdeyim eve gidince görüşürüzzz.

canımm maalesef o iş öyle olmuyor işte, hiç içmemek yada bir nefes çekmemek elbette en güzeli
ama bağımlılık sözkonusu olduğunda fizyolojik olarak vücut istiyor ve olmadığı zaman metabolik bozukluklar çıkıyor vücutta buda bebeği daha çok rahatsız ediyormuş
en güzeli HİİÇÇ BAŞLAMAMAK, başlasanda tiryaki olmamak, ama maalesef benim durumumda da birsürü insan var ve inan günde 2-3 e düşürebilmek bile büyük başarı benim için, doktorum bile hayret etti durumuma düşün artık

SAOL ARKADAŞIMMMŞeniz DOGRU VALLA BEKLEMICEM 24UNDE GIDICEM:)))
VALLA YA CANSU SENINKI BAYA BUYUMUSTUR KIS ELE AVUCA SIGACAK AKADARDIR VALLA BAK GOR:))) AYY 6YI BEKLEMEKTE NE SINIREDER INSANI VALLA NEYSE CNM AZ KALDI SEN ERKENDEN CIK GEZINE GEZINE GIT VALLA :)) YRN SENDENDE HABERLERINI BEKLIYORUZZZ MUCUKSSS

ayy ne güzel canımm bu akşam oğluşunla randevun var demekki
az kalmış,iyişallah güzel haberlerle geleceksin canımm,kocaman olmuştur oğluşun valla..

saoll canımm inşallah tosun gibi olmuştur oğluşum.... :roflol::roflol:

Sağlık haberlerini alayım daaa içim biraz daha rahat olsun... bir de ayrıntılı ultrason için gün alıcam...

ççook acıktık biz teyzelerii
yemek vaktinede yarım saat var ne yesek ne yapsak acaba?
bu haftalarda sizdede oluyormu bilmiyorum ama sanki benim içimde kurt var sürekli açımmm:)))

ççook acıktık biz teyzelerii
yemek vaktinede yarım saat var ne yesek ne yapsak acaba?
bu haftalarda sizdede oluyormu bilmiyorum ama sanki benim içimde kurt var sürekli açımmm:)))

bende oluyor canım.. bazan eşime sanki içimde canavar var diyorum... O da oğluşumuza canavar deme diyor... Ama sürekli açım sanki...

Ya Dün Gece Başim çok Ağriyordu Kizlarrr Laç Içtim Ama şimdi De Ağriyor Yaaa Napicam Bir Tane Daha Mi Içicemmm((

bende ilaç içmemek için çok direniyordum ama drum ağrınında bebeği olumsuz etkileyeceğini söyledi.bende üstelik migren var ve minoset hiç bir işe yaramıyor senağlama
sende istersen bir tane daha al canım eğer çok fazlaysa ağrın.benim içmeme sebebim içsemde kesmemesi

saoll canımm inşallah tosun gibi olmuştur oğluşum.... :roflol::roflol:

Sağlık haberlerini alayım daaa içim biraz daha rahat olsun... bir de ayrıntılı ultrason için gün alıcam...

aminnnn iyişallah güzel haberler alacaksın canımm merak etme, ayrıntılı içinde çok uzak tarihe vermezler sanırım,biz de cumartesi sabahı ayrıntılı ultrasona gireceğiz heyecan bastı şimdiden valla

bende oluyor canım.. bazan eşime sanki içimde canavar var diyorum... O da oğluşumuza canavar deme diyor... Ama sürekli açım sanki...

CANSUMMM HER HAMİŞ AYRINTILI ULTRASONA GIRECEK DIMI BENIM DOKTORUM BİŞEY DEMEDI DAHA ACABA 17. HAFTADAYIM DIYEMI DERSİN:bbo:
YANI BENDE AYRINTILI ULTRASONA GIRECEKMIYIM YADA GIRDIMDE HABERIMMI YOK:1shok:

YANI AYRINTILI ULTRASON NASIL ONCE ONU BILEYIMDE:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…