2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

esra gülümmm nasılsınn canımm ben saat üçbuçuk dört gibigelirimm şimdi kahvaltı yapacagızz saat 14,30 görümcemin nikahı var ancak glirimm anam çokk sugarrr olmuşsunuzz canılarımm allahım korusun sizi ve meleklerinizii....................

kızlarrr günaydınnn anneler ve tatlı bebişlerii ben geldimm. okuldayım ama sınav vardı ben hamişim diye ben girmedimmm. bilgisayar odasına çıktımm sizlere bir bakayım dedimm. ayşecikk gelip gitmişşbirde kızlarrr göbişler bebişler harika.

çok acemi işi oldu... Kusura bakmayın.. Resmi tam ayarlayamadım.. Ama önemli olan beni göreceksiniz..

kızlarr bu aradaaa ben hala çok uyumaya devam ediyorumm uykumu alsam bile doyamıyorumm sizlerde öylemisiniz bilmiyorumm. birde esracımm bende de dogum korkusu var acabaa yazı kolaylıkla geçirebilecekmiyizz zaman hemen geçecekmi acaba diyee. bende iznimi kullanabilmek için agustos ortasında ayrılacagım gerçi tatilde olacagız ama dogum öncesini sonrasına aktarabilmek için izne ayrılmam gerekiyormuşş birde ögrendigime göre kızlarr epidural dogum öyle herkese yapılmıyormuşş anestezi dru inceliyormuş uygun görürse öylelikle yapılabiliyormuş. :1shok:

cansucum ruh halindeki aşık bebişine mi kocişine mi?

ikisine de aşığım.... Hayatımda eskiden tek erkek vardı aşık olduğum babam
Sonra eşim geldi iki oldular... şimdi oğluşum geliyor... Aşık olduğum erkekler 3 oldu...
Ama itiraf edeyim eşim ve oğlum babamı 3. sıraya kaydırdılar... ŞenizŞeniz

ALLAH HEPİMİZİ SEVDİKLERİMİZDEN AYIRMASIN GÜZELLERRRRR

Bende çok fazla uyuyorum canım.. Bahar yorgunluğu da oluyordur daha kendimizi tam toparlayamadık...

Ben dr umla konuştum.. Diyabetliler, vücudunda iltihap bulunanlar ve tansiyonu düşük olanlara uygulanamıyormuş... Ben epidural düşünüyorum dr da onaylıyor şimdilik...
Ama tabi ki son anda karar verilecek bir konu bu... Ben şimdiden doğumu düşünmüyorum..
Aklıma gelip telaşlandığımda.. Kadınlar evlerinde tarlada nasıl doğuruyorlar diye düşünüyorum.. Ki bizler bütün kontrollerimizi yaptırıyoruz.. Takipteyiz sürekli dr tarafından..
böyle düşününce içim biraz rahatlıyor.. Bir de tabi ki herşey Allah ın elinde... Ona dua etmekten başka elimizden de pek bişe gelmiyor bence...

Gördük Fistiğimmmmmmmm Ben Görmüştüm Ama Bu Resim Başka Janimmmmmmmm

Bu resmi sen nerde gördün???? msn e falan koymamıştım bunu....
başka resmimle karıştırdın

Başka resimlerim space e ekleyince adresi veririm.. Ordan görürsünüz..

cansucumm bende druma sormadımm ama dahaa desene ben yapamayabilirim ihtimalimi var ne benim tansiyonn hep düşükk seyrediyorr da ondann. haklısın aslında dr olmayanlar kontrollere gidemeyenler daha zor koşullarda olanlar varr Allah hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin.bide ayşeyi aradım ama cevap vermedi sanırım müsait degil.

Son düzenleme:

aslı ben den uykuya doyamıyorum sabahları uyanamıyorum...bence normal...

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
nasılız bakalım bugün bende uykuya doyamayanlardanım sabahları zor kalkıp işe geliyorum ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…