2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaslar hamılelgınden once sıgara kullananlar varmı ve sımdı napıyorsunuz alıstınızmı?ben hamılelıgımden once kullanıyordum sımdı bazen o kadar canım ıstıyorkı sınır oluyorum

Bu resmi sen nerde gördün???? msn e falan koymamıştım bunu....
başka resmimle karıştırdın

Başka resimlerim space e ekleyince adresi veririm.. Ordan görürsünüz..

YOK TATLIMMM BEN SENİ GÖRDÜM DEDİM RESMİ DEĞİL HANİ BAŞKA RESİMLERDE YÜZÜNÜ GÖRMÜŞTÜM YA ONDANNN şakkıdı

merhabalaaaar canlarımm
birsüredir işlerin yoğunluğundan gelemedim yanınıza ama aklım hep sizdeydi
ayyy ne tatlı olmuş göbişleriniz öyle fıstıklarr
maşşallahhh maşşallahhh

bir dönem ben de öyleydim 3 kez bile kalkıyorum gece wc ye...şmdi düzeldi duygucum sabaha kadar durabiliyorum çıkmadan...gece rahat uyuyamaığımız için doyamıyoruz aslında...

ben hala 2 kere kesın kalkıyorum kesınlıkle uyuyamıyorum yoksa bu da cok sınırımı bozuyor herkes esas 7.aydan sonra daha berbat olcak dıyor...
ben naparım o zaman bılmıyorum

arkadaslar hamılelgınden once sıgara kullananlar varmı ve sımdı napıyorsunuz alıstınızmı?ben hamılelıgımden once kullanıyordum sımdı bazen o kadar canım ıstıyorkı sınır oluyorum

CANIM VALLA BEN KULAANIYDUMMMMM
AMA TESTİ YAPTIM ÖĞRENDİĞİM GÜNDEN BERİ İÇMİYORUMMMM
ZOR AMA NAPARSIN BAŞKA CARE YOKKKK
BOL BOL KURUYEMİŞ ŞEKER VE SAKIZ TÜKETİYORUMMMM
ÇOK CANIM İSTERSEDE EŞİMDEN 1 2 FIRT İÇİYORUMMMMMlülülülülülü

ne guzel ınsallah bende tamamen bırakırım ben ara sıra krız gelıyor 1 tane ıcıyorum aslında hıc ıcmemem lazım bılıyorum ama dayanamıyorum

ne guzel canım ya senın adına cok sevındım benım hala ara sıra canım cok ıstıyor

bende tam tersı gece wc ye kalkmaktan ve tedırgınlıkten uyku uyuyamayanlardanım

evtt kızlarrr bende gördümm takvimlerimizz gelmişş oleyyy :sm_cool:

serennn kız nerelerdesinnn sesin hiç çıkmıyorrr. güzelimm birde kusura bakma dünki yazıları okumuştum ama yazamamıştımm çook geçmiş olsun eşin kaza geçirmişş verilmiş sadakanızz varmışş çok şükürr sagglıgı iyidir inşllah.

aaaaaaa yine gitmiş... noluyo bunlara ya... bi gelip bi gidiyolar anlamadım..

aynen valla ama banada bi gelip bi gidiyolar heeeeeeeeeeeklava: getirin artıkın takvimlerimiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiKötü Kazen

buarada kızlar 3'lü testimin sonucu cıkmıs maşallah herşey tertemiz doktor bir problem yok 1 ay sonra gel dedi 24 mayıs veya 31 mayıs ama ben 24 unde gıderım napım dayanamam valla:)))))))))))))))

CANIMMM GÖZÜNAYDINNN TEST İÇİNNN Şeniz
Bİ ARA PATRON GİDİNCE ARAAAAAAA KISSSSS

bende esra gibi yaptımmm kızlarr bende önceden içiyordum ama çok degildi hamile oldugumu ögrendigim gün bıraktımm şimdi kokusunu bile duymak istemiyorumm.

hani kıs takvim falan ben göreniyorummmmlaelaelaelaelae
saol bitanem cok sukur ole bişey atlattık ama suan bişeyi yok azcık dokununca dızı acıyor okadar bırde araba hala tamırde 1 haftadaha işi varmıs yanii yınede dedogın gıbı verılmıs sadakamız varmıs rabbım bizlere ve evladına bagısladı valla yaa allah kımseye gostermesın bırdaha bızleredee amiiiiiiiiiinnnnna.s.

sen nasılsın uyku problemın var sanırsam ben 6,30 da kalkıyorum eşime ve kendıme ekmek arası bıseyler yapıyorum eşimi kaldırıyorum ve 7,15 te yola cıkıyoruz 8,30da işyerındeyım eh ben napım yaaa arabamızda yatıyordum arkada ama sımdı onuda yapamıyoruzz halinize şükredin valla ben ölim ozamansenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…