2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cnm olur nıye olmasın ama lılaya beyaz da cok guzel uyuyor acık grıde hanı metalık grı gıbı olur ya ole cok guzel kombın oluyor

Gerçektenmi cnm ya çok sağol valla şimdi odayı değiştirmeye kalksam bir sürü masraf olcak en iyisi lila krem bi beşik almak napim ya ne kadar ince düşünüyoruz dimi kuzum

evet cnm benim benim berat adında yegenlerim var cok sevimliler güzel isim cnm siz begendikten sonra hayırlısı inşallah

cnm olur nıye olmasın ama lılaya beyaz da cok guzel uyuyor acık grıde hanı metalık grı gıbı olur ya ole cok guzel kombın oluyor

Sağol serencim bebişimin ismide hazır nasipse hayırlısıyla bi doğurayım adını Berat koycaz yavrumun kız benimki baya bi iriymiş 250 gr dedi dr bir hafta önden gidiyomuş bende hiç kilo almamışım bebeği beslemişim ne güzel

Eee anne olmak böyle bişey herhalde herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek ( hem bebek için hemde aile ekonomisi için)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
ayşenurun selamı var hepinize öpüyomuş siziiiii çoook kızına yelek örmüş annesine giderse oradan resmini koyacakmış siteye girdiğinde :roflol: gene koyucam resimleri dedi merak etmeyin yaniii
seren sana de geçmiş olsun dedi canmmm

CNM BENCE olur ben bebeklerin her renk giyebileceğini düşünüyorum bebişe herşey yakışır.ben lilayla laciverti birbirine çok yakıştırırım canlı lacivert

berat cok guzel isim cnm , hayırlı olsun... iide sen kac haftalıksınkı senın bebiş 250 gr olmus kıs ben 17 haftadayım ve 158gr hatta doktorumda masallah bebıste kılo almıs dedı ıkı hafta onden gıdıyo dedı bende 57 kıloyum kafamçokkarıştı
sen kaç kilosun? kaç haftalıksın?

Cnm biz 18+1 günlüğüz geçen hafta gittik dr.a bebek bir hafta önden gidiyo 20cm boyunda 250 gr demişti biraz iri bi bebek olcak dedi bacak bacak üstüne atmış bide parmağını emiyodu dr.umuz bide cd verdi bize izleyip duruyoruz.

ayy deliim yaasırnaşık şey ordan bile yetişiyo bizeee:))
saolsun canımmm şu patron bi gitsede işyerinden bi arasan şunu bi konuşim valla ben şimdi git patron git patron duasına başlarım:roflol:
buarada bende kapşonlu hırka oruyorum oğluşumaaa:))) birde sitede hanzade var bılenler vardır onada bır kac bısey ördürüyorum uyguna yapıyor valla ama örülü bişeyi hiç elime gecmedı bakalım guzel örmüşmüsırnaşık şey ama becerıklı masallah kızlar aklınızda bulunsun

ayyyyyyy ben takvimlerimizi geriiiii istiyorum bu ne yaaaaaa offffffffffffffffffffffff

serencim sen gittiğinde 17 haftalıkmıydın canım şimdi kaç haftalıksın

gittigimde 16. haftamı tamamlamıstım cnm ,şimdi 16+3 ama ben 17 haftalıgım dıyorumsırnaşık şey napım ole artılarla falan ugrasmak ıstemıyorum

evet maşallahı varmıs senın bebişin ozaman sende cok zayıf bır bayan degılsın yanı balıketlıysen bebısınınde ole kılo alması normal aman saglıgında bısey olmasında gerısı boş valla gulum

Bayanlaaarrr,ben buralardayım ama giremiyorum bu ara pek,biliyorsunuz benim kociş izine geldi ee akrabalar,işler güçler derken eve bile zor giriyoz valla...Beni mazur görün bu aralar...kafamçokkarıştı
Herkes ne güzel bebeişinin boyunu kilosunu öğrenmiş maşallahh kuzucuklara,tombiş tombiş olurlar inşallah..
Ben geçen cinsiyetini öğrenmek için gittiğim doktordan hiç tatmin olmadım bebeğin ne kilosunu ne boyunu söyledi bir tek cinsiyetini söyledi,yasakkelimesağlıklı,iyi dedi o kadar zaten 5 dk sürdü muayenesi,kendi doktoruma çok kızgınım ama napiim,elim mahkum ona mecbur bu hafta sonu yine gideceğim,doğumu da onda yapmayı planlıyorum inşallah,o yüzden mecburum ona uymaya...
Sizler iyisiniz??Kuzular da iyi demii?????sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…