2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

BAYANLAR EYLÜL ANNELERİNE YENİ BİR KONU AÇTIM VALLA TEMMUZ ANNELERİ, AĞUSTOS ANNELERİ HEP BOLE KONU AÇMIŞ BİZ NİYE AÇMAYALIM şakkıdı
"Güzell Eylül Annişleri Bebişlerimize Neler Aldik :)))" DİYE KONUMUZ VAR ARTIKsırnaşık şey BEBİŞLERE NELER ALDIĞIMIZI,ÖRDÜĞÜMÜZÜ KOYALIMMI ORAYA NEDERSİNİZkafamçokkarıştı

http://www.kadinlarkulubu.com/eylul-anneleri-f323/index.html

BEN 10 MAYISTA 4 boyutlu ultrasona gireceğim ve drum dvd verecek çok heyecanlıyım
GELLLLLLLLLLL 10 MAYISSSSSSSSS GELLLLLLLLLLLLL :)))

Kızlar sizde de oldu mu bişey soracağım,kendimi çok suçlu hissediyorum,
bana hep seninki erkek olacak dedikleri için olsa gerek,biraz da erkek çocuklarını daha çok sevdiğimden,doktor kızınız olacak dediği zaman çok bozuldum,aslında eşim de hep kız istiyordu ama ben hala o bozgunu üstümden atamadım,bebeğimi çok seviyorum ve istiyorum ama işte yine de erkek mi olsaydı diyorum şimdiden 2. erkek diye düşünmeye başladım,bebeğim hissediyor mudur sizce??

gül bende de erkek çocuk saplantısı vardı ve aynı senin gibi doktorda öğrendiğimde yüzümün bozulduğunu söylüyorlar.Ama o dakikadan sonra attım o duyguyu üstümden ve şimdi kızım olacağına daha çok seviniyorum diyebilirim...bence sen de aşmalısın o duyguları canm

Canım ne bilim işte yaa,
alışamadım hala,keşke hiç kimse bir yorumda bulunmasaydı,insan etkileniyormuş
bundan sonra hiçbir hamileye,cinsiyet konusunda tahminde bulunup,fikrimi söylemicem
benim gibi hissetmesinler..

Ben kaçıyorum şekerler sonra yine uğrarım..
Öpüldünüz.

bana hep seninki erkek olacak dedikleri için olsa gerek,biraz da erkek çocuklarını daha çok sevdiğimden,doktor kızınız olacak dediği zaman çok bozuldum,aslında eşim de hep kız istiyordu ama ben hala o bozgunu üstümden atamadım,bebeğimi çok seviyorum ve istiyorum ama işte yine de erkek mi olsaydı diyorum şimdiden 2. erkek diye düşünmeye başladım,bebeğim hissediyor mudur sizce??

Canım benim bende şuanda seninle aynı duyguları hissetmekteyim herkes bana kız kız diyodu bende kız çok istiyodum eşimde erkek istiyodu doktora gittik perşembe günü yüzde yüz erkek deyince çok fena oldum, sonuçta evlat farketmez tabi sağlıklı olsunda ne bilim ya çok hayal kırıklığına uğradım allahın gücüne gitmesin yarabbim şimdiden dua ediyorum ikinci bebişim kız olsun diye allahım sen büyüksün duy sesimizi nolur.İnşallah bebişimiz darılmaz bize

AYNISI BENDEDE OLDU CNM, KIZIN OLACAK DEDILER BENDE KIZ ISTERDIM HEP AMA OGLUM OLACAGINI DUYUNCA ŞAŞIRMADIM CUNKU RUYAMDA GÖRMÜŞTÜM kendını gostermıstı banasırnaşık şey ama kızdada hevesım kalmadı dgl bende ınsallah ıkıncısı kız olur dıyorum:))))) olsun kıs farketmez oda evlat dogsun bak nasılda sevecen hem erkekler anaya duskundur yaaa:)))

CNM BENDE nedense kendimi erkeğe çok inandırmıştım. sebepsiz ama kız yada erkeği daha çok sevdiğimden yada istediğimden değil ama drum kız dediğinde hıçkırarak ağladım sevinçten. hep gülüp hem ağlıyordum drum çok mu kız istiyordu demiş eşime.

henüz seni hissetmiyor canım ama 22.haftadan itibaren hissedecek ve sende artık onunla prensesim diye konuş aklındanda çıkar diğer düşünceleri prensesine ozaman haksızlık etmiş olursun allah sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin herkese cnm

gül canım bende hep erkek diye hissettim erkek olsun istedim
doktor kız deyince bozuldum tabi biraz sonra vicdan azabı çektim ikiside evlat ne farkeder
ikinci erkek olur inşlh :)
sende biran önce o duygulardan kurtulmaya bak bebeğin hissetmeden

Canım sildim senin bebişin ismini... Annesi karar versin öyle yazarız... Karışıklık olmuş herhaldee

olsun aslında ıyı olmus yazdgınız deniz bana hoş gelıyor ama esım pek taraftar degılyerimseniben kız ısmı gıbı dıyor :1closedeyes:umarım bır an once ogluma ısım bulurmda artık adıyla seslenırm :1no2:

kızlar sabah tartıldım ac karnına haftada 1 kere fılan tartılıyorum bugun 19+2 yım yanı tam 4,5 aylık oldum ve su ana kadar aldıgım kilo tam 1 kilo 100 gr :dance: çok mutluyum yaa zaten bıraz fazlalıklarla hamıle kaldıgım ıcın sıkılıyrdum çok kılo alıcam dıye ama bundan sonra ay basına 2 kılo alsam yıne 10 kilo olmuyor hadı 2 kusur alsam yıne 10 kıloyu gecmıyor umarım boyle devam eder bakalım bebıste saglıklıysa her sey harıka demektır bırazdan cıkıcam doktora gıdıcem..yerimseniben

kızlar sabah tartıldım ac karnına haftada 1 kere fılan tartılıyorum bugun 19+2 yım yanı tam 4,5 aylık oldum ve su ana kadar aldıgım kilo tam 1 kilo 100 gr :dance: çok mutluyum yaa zaten bıraz fazlalıklarla hamıle kaldıgım ıcın sıkılıyrdum çok kılo alıcam dıye ama bundan sonra ay basına 2 kılo alsam yıne 10 kilo olmuyor hadı 2 kusur alsam yıne 10 kıloyu gecmıyor umarım boyle devam eder bakalım bebıste saglıklıysa her sey harıka demektır bırazdan cıkıcam doktora gıdıcem..yerimseniben

inş canım haberlerini bekliyoruz. ama az kilo almışsın ne güzel gerçi bende çok almadım ama bundan sonraki aylardan korkuyorum gerçi kilo takıntım yok hamilelik süresince. ama çok kilo almak bebeği çok iyi beslemek demek değil o yüzden dikkat etmekte fayda var diye düşünüyorum

KIZ NASIL BECERDIN YEMEK YEMIYORMUSUN HIC KILO ALMAMISSIN RESMEN ALLAH ALLAH BEN BILE ALMAM DIYORDUM CUNKU COK ZAYIFTIM KARNIM DUM DUZDU AMA MASALLAH KALCALAR BILE DOLDU KARNIM BELIRGIN VE 3,5 KILO ALMISIM 4 AYDA:bbo:

18. haftamı bitirdim bende şimdiye kadar 3 kilo almışım. çok fazla gibi durmuyo ama ilk üçay almadım sonradan 1.5 ayda aldım hepsini ama

KIZ NASIL BECERDIN YEMEK YEMIYORMUSUN HIC KILO ALMAMISSIN RESMEN ALLAH ALLAH BEN BILE ALMAM DIYORDUM CUNKU COK ZAYIFTIM KARNIM DUM DUZDU AMA MASALLAH KALCALAR BILE DOLDU KARNIM BELIRGIN VE 3,5 KILO ALMISIM 4 AYDA:bbo:

serencim ya sende çok almamışsınki hatta drunun neden öyle dediğini ben anlamadım sitelerde fln hep ilk 4 ay 4 kilo normal diyorlar kafamçokkarıştı

serencim ya sende çok almamışsınki hatta drunun neden öyle dediğini ben anlamadım sitelerde fln hep ilk 4 ay 4 kilo normal diyorlar kafamçokkarıştı

OLE DIYORLARDA BENIM DOKTORUM NEDENSE DIKKAT ET DEDI BIDE BEN ILK AYLARDA HIC ALMADIM SON IKI AY BIRDEN ALDIM MAKARNAYI PILAVI BIRAZ KES DEDI PATATESTE COK YEME DEDI İİDE BEN NE YIYECEM OZAMAN AAAAAAAA
RESMIMI CEKMEYE CALISIMDE BI BAKIN BAKALIM COKMU ALMISIM YAW ANLAYAMADIMtatlicadiarzu

OLE DIYORLARDA BENIM DOKTORUM NEDENSE DIKKAT ET DEDI BIDE BEN ILK AYLARDA HIC ALMADIM SON IKI AY BIRDEN ALDIM MAKARNAYI PILAVI BIRAZ KES DEDI PATATESTE COK YEME DEDI İİDE BEN NE YIYECEM OZAMAN AAAAAAAA
RESMIMI CEKMEYE CALISIMDE BI BAKIN BAKALIM COKMU ALMISIM YAW ANLAYAMADIMtatlicadiarzu

kızlar bende 19 haftamı doldurdum 4 kilo almışım
seren seninde kilon çok normal fazla değil yani
doktorun birden kilo aldıysan ondan mı öyle dedi acaba

X