2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım benim kayınvalidem aldı bile bebek bezini.. ikili paket almış.. Bu ay bir tane daha alalım diyor
:roflol:allahım yaa sizinkiler sabırsız anacımm cocuguda erkrn getirecekler vallananiknanik
markası ne en kucugunden aldınız dımı:))

inşallah bende bebişimin esyalarını ve bezini felan 7-8 aylıkken almayı düsünüyorum arkadaslar hayırlısı ile cok heyecanlıyım simdiden cok sevimli oluyor bebiş elbiseleri :emir_bebek:

Serencim çok geçmiş olsun, cansucum sende hoşgeldin
Diğer tüm arkadaşlarada Hayırlı günler diliyorum.
Anneler ve bebişleri hepiniz iyisinizdir umarım
Ben ve bebeğimde iyiyiz Allaha şükür

:roflol:allahım yaa sizinkiler sabırsız anacımm cocuguda erkrn getirecekler vallananiknanik

canım bizim aile gerçekten sabırsız... Şimdiden örülmüş örgüleri bir görsen çocuğun kaç tane yeleği kaç tane hırkası oldu.. Daha da öreceklermiş.. Sanki hepsini kullanabileceğim...

Bebek bezini prima nın yeni doağn paketinden almış... ikili paket 56 tane var içinde.. aynından bir tane daha alcakmış.. Bende hevesli ya alma demiyorum.. Zaten haziran da odası da hazır olacak inş... sonra ben evde olmayacağım yazlığa gideceğim.. bir terslik olmazsa tabi.... O yüzden şimdiden azar azar ucuz da bulduysam kaçırmıyorum alıyorum..

benim kızım biraz bana biraz esime benzer insallah sarısın ela gözlü beyaz tenli cok sevimli bir bebiş olacak tahminen Allahım herkes için hayırlısını ver yarabbim inşallah şimdiden cok merak ediyorum melegimi :emir_bebek:

cnm yenidoğan bezleri varmış ilk 3 ay kadar kullanıyormuşsun tahminen.tabi bebişin kilosuna bağlı. prima çok iyi diyorlar ama benim dayımın kızına böyle kaliteliler yaramadı. pişikten altı perişandı çok daha kalitesiz aldılar o iyi geldi bende bunu görünce almaya korkuyorum ama eltimde bebek bezi çok lazım oluyor tükendiğini anlamıyorsun bile al at kenara diyor netsek aceppp yawww

2 gündür bende bebeğimi hissetmeye başladım çok değişik bişey
İnsan şimdi gerçekten anlıyo içinde minik bir bebeğin olduğunu yavaş yavaş büyüdüğünü
çok güzel bir duygu, Allahım herkesin bebeklerinide ailelerine bağışlasın.Amin

rabiyasin canım 3 lü testi 16,-20, hafta arasında yapıyorlar.ben 2 liyi yaptırdım 3 lü teste gerek duymadı drum ama yinede alfa protein testi yapıp bebeğin bel açıklığı ve omuriliğine baktı.seninde belki bu gidişinde yapar yada sadece 4 boyutlu ultrasonu yeterli buluyordur her drun tedavi şekli farklı cnm

hayırlısı ile meleklerimiz dünyaya gelsin onların bereketini Allahım verir arkadaslar ben inanıyorum :emir_bebek:

cnm yenidoğan bezleri varmış ilk 3 ay kadar kullanıyormuşsun tahminen.tabi bebişin kilosuna bağlı. prima çok iyi diyorlar ama benim dayımın kızına böyle kaliteliler yaramadı. pişikten altı perişandı çok daha kalitesiz aldılar o iyi geldi bende bunu görünce almaya korkuyorum ama eltimde bebek bezi çok lazım oluyor tükendiğini anlamıyorsun bile al at kenara diyor netsek aceppp yawww

e yanii anacım bebişlerde haklı biz bile kendımıze kaliteli marka alalım dedik bende kalite kaşıntı ve resmen pişik yaptı bide kokulusu cıkmış peeehh:roflol:anlayanlar anlamıştır burda reklam yapmim şimdi:roflol:
cansummm annecin alıyosa napıcan işte heves ediyolar,olsus sesini çıkartmananiknanik
ben beklerim doğumdan sonra alırım cildi bana çekmiştir belki çuuçuumun:roflol:

haklısın öznurcum inşallah yarın gittigimde dr herseyi konusacagım inşallah oda olumlu seyler söyler cnm :emir_bebek:

haziranda bende memlekete annemin yanına gidecegim arkadaslar canım annecigim sen gel ben burdan alırım diyor elbiselerini ve gereken seyleri anneminde daha ikinci torunu olacak onun için heves ediyor cnm a.s.
1,5 ay önce hala oldum ben iremim geldi dünyaya inşallah sıra benimkide hayırlısı ile arkadaslar ebrusum gelecek:emir_bebek:

kızlar merhaba bende nasipse eylül annesi olacağım 20 haftalık hamileyim :)bi oğlum olacak çok mutluyum allah olmayan herkese nasip etsin inşallah hamilelerede kucaklarına almayı nasip etsin tabikiii

Kızlar benim çocuk odam lila renginde perdesi,halısı, boyası, kanepesi e bebişimde erkek olacak beğendiğimiz beşikte beyaz üzerine lila erkeğe lila olurmu ya yada lilaya hangi renkler olur yardımcı olun nolurrrrrr

kızlar merhaba bende nasipse eylül annesi olacağım 20 haftalık hamileyim :)bi oğlum olacak çok mutluyum allah olmayan herkese nasip etsin inşallah hamilelerede kucaklarına almayı nasip etsin tabikiii

Hoşgeldin canım, Hayırlı olsun bebişin
sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah, ilk bebeğinmi olacak

kübracım lila rengine krem bence güzel olur ama senin zevkin nasıl ise öyle yap cnm

Sağol tatlım bende aslında istiyorum kremin üzerine lilada aman işte hep millet neder ne düşünür düşüncesi yokmu bizde sanki elalem için yaşıyoruz ya üfffff bi kızıyorum kendime .Rabiyacım berat güzel demiştin dimi cnm isim olarak

Kızlar benim çocuk odam lila renginde perdesi,halısı, boyası, kanepesi e bebişimde erkek olacak beğendiğimiz beşikte beyaz üzerine lila erkeğe lila olurmu ya yada lilaya hangi renkler olur yardımcı olun nolurrrrrr

Olur canım niye olmasın bende çok severim lilayı
bende oğluşum için lila bişeyler düşünüyom illa mavi olacak diye şart yokki
hem belki oğlandan sonra bir kızımız olursa oda kullanabilir rahatlıkla

arkadaslar ben cıkıyorum kib bebişlerede Allaha emanet olun hepiniz dua ile size iyi muhabbetler gününüzün güzel gecmesi dilegi ile byy:)

X