2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

geçmiş olsun aslıcim dikkat et kendine tuzlu ayran iç diye dr un mu dedi tuzun fazlasıda iyi değil diyolar ya drlarr

oyunchncb222yekj0.jpg

BU BEŞİK 114 YTL İMİŞ ÜSTELİK PEŞİN FİYATINA 10 TAKSİT UYGUNMU DERSİNİZ.

BENİMKİ FATMA ŞEVVAL

ohhhh özdecan süperr yaa ne kayınvalideymş öylee maşallah allah nazardan saklasın Aslıcım eşin yapabiliyosa bence yaptır bi kerelik malum agır misafirler annem olsa içim rahat olurdu beni anlardı zaten annecmm ama kayınvalide olunca o kadar rahat olunmuyo yanlış anlaşılırmıyım acaba bi eksiğim olur mu diye diken üstünde oluyo insan bu arada eşim egemen istiyo oğlumuzun ismini soyadımızda kısa değil blimiyorum kızımız olsaydı Elif kesin olacaktı birde yanına inci istiyordum benn

Normalde pek yapmaz kayınvalidem canım..temizliğe gelen kadın yapıyordu ütüyü de..ama onun da cenazesi var 2 hafta gelemeyecek..eşimde giyecek birşey bulamadı kırıştırmış herşeyi :) ben ütüleyecektim annesini aradı gel ütü yap diye ondan valla.....

ben çıkacağım birazdan kızlar..eşim aradı sonunda eve gelmek aklına gelmiş :) kendime yazlık kıyafet almam gerekiyor...kızıma da bakarız belki :)

Normalde pek yapmaz kayınvalidem canım..temizliğe gelen kadın yapıyordu ütüyü de..ama onun da cenazesi var 2 hafta gelemeyecek..eşimde giyecek birşey bulamadı kırıştırmış herşeyi :) ben ütüleyecektim annesini aradı gel ütü yap diye ondan valla.....

olsun cnm o da bişey en azından gelmiş bi yararı dokunuyoo.
kocaelilimisin ben de orada doğduıım büyüdüm şimdi sakaryadayımm

değilim canım..evlenince buralı oldum :) 5 yıldır buradayım...eşim gölcüklü...

hoşgelmişsin cnm o zaman ben de gölcükte doğup büyüdüm depremden donra benim yasamam mümkün olmadı oralarda ama annemler hala ordalarr özledim be şimdi eskiyi

Slm.kızlar nasılsınız,bende kaç gündür hiç uğrayamadım,neler yapıyorsunuz,bebişlerde iyidir inşallah,benim bi sorunum var o da çok gezmem,sürekli ayaktayım sanki yapamıyorum,evde oturamıyorum bi çıktımmıda en az 3 saat ayaktayım,aslında çok yanlış değilmi oof umarım bebişimde çok yorulmuyodur,Allah ım bebişlerimizi korusun,bu arada liste çok güzel olmuş,Allah kısmet ederse oğlumun ismini batuhan düşünüyorum tabi belki değişebilir ama çok hoşuma gidiyo,hayırlısı inşallah...

Kizimlaarrr Cookütüm vardı Tatil Olunca Ben De Bitiriyim Dedim Onlardsabitti Bende Bittimmm
Hee Bu Arada Isim Listesini Görünce Aklima Geldi Bebişlerin Isimleri Için Eşlerinizle Ortak Bi Karara Varabildiniz Mi? Biz Bi Türlü Anlaşamiyoruzzz Ya Bu Konuda Isimsiz Kalacak Benim Oğluşuummm

bizim cinsiyet daha belli diil ama erkek olursa ben hp yiğit olsun derdim eşiminde ailesinde hep eşim büyük erkek olursa mehmeht konulacak denilirmiş evlenmeden önce eşimde hep isterdi benimde rahmetli dedemin adı zaten karşıda çıkmam mehmet ismini seviyorum yani kısmet bakalım erkek olursa mehmet yiğit olacak herhalde ama kız olursa henüz düşünmediğimiz için bilmiyom ama KAYRA olabilir kızımın adı da TUBA bakalım kızımın kardeşi istediği gibi kızmı yoksa erkekmi sırnaşık şey

merhabalar kızlar
Ayşeciğimiz yok yaa nasıl da belli oluyor sessizleşiyor buralar..
nasılsınız iyisinizdir inşAllah..

çikmadim Henüz Buradayim Saat 18.00 De Paydos Bu Gün 23 Nissan Olduğu Içinmi Bu Kadar Sessiz Yoksa Ayşe Yok Diyemi?

Ben de varııım...
çarşıda dolandım biraz bebeğime penye yelek aldım...

Kendime de sütyen,kızlar benim göğüsler 2 katı büyüdüler
şimdiye kadar 2 ayrı sütyen aldım şu uyduruk,ucuz olanlardan ama hiç rahat edemediim,bana ikisi de kaşıntı yaptı..Öldüm yaa,eskiler zaten mümkün değil olmuyor bana.
Aklım başıma geldi almışken biraz fazla para verip iyisini alacaksın aslında,vallahi bunu giyince ohh be dedim.

Ben de varııım...
çarşıda dolandım biraz bebeğime penye yelek aldım...

Kendime de sütyen,kızlar benim göğüsler 2 katı büyüdüler
şimdiye kadar 2 ayrı sütyen aldım şu uyduruk,ucuz olanlardan ama hiç rahat edemediim,bana ikisi de kaşıntı yaptı..Öldüm yaa,eskiler zaten mümkün değil olmuyor bana.
Aklım başıma geldi almışken biraz fazla para verip iyisini alacaksın aslında,vallahi bunu giyince ohh be dedim.

Güle güle giy gülcüm valla banada lazım acilen almam gerekiyo,hiç rahat edemiyorum,zaten 90dı,95 oldu çok acıyo bide Allah yardımcımız olsun

X