2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Karın ağrısı bende de var. Epey endişelendiriyor beni.
Iğıl ığıl ağrıyor regl sızısı gibi.

Günaydinn Arkadaşlarrrr Nasilsinizz Ben Guatir Için Pazartesi Ultrason çektirecemm Bunun Dişinda Bebeğim Gayet Iyi Maşallah Allahim Korusun Onu....bakalimm 13 Veya 14 Martta Da Ikili Test Olacam Alahin Izniyle Bunuda Bi Atlatsak Hayirlisi Ile...kizlar Benim Kalça Agrim çok Fazlaa Sirt üstü Sola Yatamiyorum Sadece Sağ Tarafa Yatiyorumm..oturamiyorum Bilee Yaaaa Ama Zorluyom Kendimii Sola Yatmak Içinn... Bakalimm..

:çok üzgünüm: canım sıkma canını geçicek inşallah düşünmemeye çalış bulantılarını birde kuru ekmek yada peksimet tarzı şeyler çok iyi geliyor bi dene istersen a.s

ah canım ah neler denemedim sabaha karşı kalkıp kraker bile yedim:)) ama olsun diyorum
böyle bir mucizeye insan kolay sahip olamıyor allah bebişlerimize sağlık versin:teytey:

Ay ne mız mız çıktık yaaalülülülülülü
Benim karnım ağrır,
kiminin beli ağrır,
kiminin kalçası
Ben desen zaten emedur almadan duramıyorum.Midem hala düzelmedi.
Birde milleti okuyorum "ben 3 aya kadar 4 aya kadar anlamadım hamile olduğumu" diyor.Nasıl olur anlamam.:tomato:
İmkansız bişey benceeee

selam kızlar,
bende bugün gideceğim kontrole 11 haftamız bitti bugün bakalım çok merak ediyorum.
dün akşam komik bir rüya gördüm kızım olmuş emzirip uyutuyorum ,sonra uyandırmaya çalışıyorum ya git başımdan çok uykum var diyo:)
şimdiden böyleyse çok işimiz var :))))

üzüldüm canım ya allah yardımcın olsun.benimde ikili testim 15 martta zaman geçmiyor .inş hepimiz güzel haberler alır:teytey: burdan paylaşırız

gözde 0120 ara sıar bende öyle rüyalar görüyorum.2 kere kızım olduğunu gördüm bi kerede oğlum olduğunu gördüm.kız bebekler çok güzeldi hemde ikisi de doğduğu andan itibaren konuşmaya başladı :)) ama erkek bebek aynı babasına benziyodu (kocam biraz iride) elleri ve kafası büyüktü.hey allahım bakalım daha ne rüyalar görücez.son zamanlar kabus görülmeye başlanıyormuş.

benim de 2. görüşüm diğeri de kızdı .o rüya daha da komikti .
türban tartışmalarından etkilenmiş olacağım ki bebeğin ilk sözü başörtüsü oluyordu. eltim öğretmiş hem de başörtüsü demeyi ortalığı ayağa kaldırıyordum el kadar çocuğa neler öğretiyosun diye.. hala aklıma geldikçe gülüyorum.
bu arada senin artık cinsiyet belli olmuştur 14 haftalıksın sanırım

Bazı internet siteleri 3. aydan sonra sola yatılmasını öneriyor.Kan akışı daha rahat oluyormuş.Benim dr bişey demedi ama ben zaten hep sola yatardım.

Slm.canım.Çok şanslısın inan ben daha önce yüzüstü yatardım hala daha yan yatmaya alışmaya çalışıyorum.Sırt ağrısı problemim var uyurken sırtüstüde yatıyorum galiba sabah enkaz gibi uyanıyorum berbat ya,bebeğimi hayırlısıyla bi doğursam sonra fizik tedaviye gidicem.Bende okudum doğrusu sol yana yatmakmış

Canım msj.ını şimdi gördümde söylemeden geçemedim.Bende aynı sorunları yaşıyorum gerçekten berbat bi durum.Bi gün o kadar kötü oldum o kadar sancım tuttuki çok korktum bebeğime bişey olacak die.O günden beri sürekli yoğurt ve kuru kayısı yiyorum özelliklede kuru kayısı çok faydalı hergün birkaç tane yemeni öneririm.Sağlıcakla kal

Canım geçmiş olsun umarım guatırda önemli bişey çıkmaz,bendede sırt ve kalça ağrısı çok gerçekten berbat bi durum Allah yardımcımız olsun,bebişlerimizi hayırlısıyla kucaklarımıza alırız inşallah

:roflol: ayy bende cok komık ruyalar goruyorum , 2 sefer kız 1 sefer erkek gordum:)) son gordugum ruyamadada bebegım yeenı dogmus mevlut yapacakmısım sepetını ve bebegımı gelın gıbı susluyorum sonra elıme alıyorum oyy melegım dıyorum kafasının sag tarafı hafıf sısmıs ayy noldu sana dıyorum bı bakıyorum konusuyo ""off annee hep sag tarafa yatıyorsun ondan orası şişti bırazda sola yat ""dıyo o anda uyanıyorum kalkıyorum sol tarafa yatıyorum:roflol: eşimde uyanmıs beni arıyo yaptıgımı gorunce koptu gulmekten:roflol::roflol: bakalım cınsıyetı ne olacak herseyın hayırlısı olsun herkes ıcın ınsallaahhhhha.s.

kıss cansuu senmisinn yuksammm:uhm:

Kizlar Merhaba Bende Eylül Ayinda Doğum
Yapicam Allah Kismet Ederse 12.09.2008 +/-10 Gün
Verdiler .bebeğim çok Sağlili çok şükür
Allah Hepimize Sağlilikli Bir şekilde
Bebişlerimizi Ucağimiza Almayi Nasip Etsin

kızlar merhaba
benimde hergün akşamları karnımda ağrı oluyor beş dk falan sürüyor.Doktoruma sordum önemli birşey olmadığını söyledi. Bende hep soluma dönerek yatarım eşim kızardı kalbinin üstüne yatma diye bugün sola yatmanın faydalı olduğunu öğrendim sizden. :)
inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Benim seren hanım.. :teytey:Buralarda takılıyorsun artık ne güzell
kıs allah seniii ne resmi değişiyon çatlakk:roflol:
evett artıkın buralardayım canumcumm eee seni örnek alıyom kendimee:roflol: ünce sen hamiş oldun:teytey:sunrada beeenn:dance: arkandan geliyorum valla,ya aslında ben burdayımda nezaman dogum yapacagımı doktorum soylemedı bana :uhm: yrn kontrolum var valla soracam,okuyorumda herkesin bebişinin dogum tarihi belii anacım benimki neden belli olmasın:dilcikar:
kıs sana msnden yazmıstım işin vardı sanırım kontorle gıdecektın ya en son konusmamızda , nasıl gectı gordunmu meleğimizin ellerini ayaklarınıı

kızlar bişey sorucam sizlere ya ben 9 haftalık hamişim ya benım sağ arka dişetim coook agrıyor yaa, sankı 20lık diş cıkıcakmıs gıbı bi duruyo bi sızlıyuor bu hamişlikte olurmuki anlayamadım

slm kızlar uzun süredir foruma giremiyodum nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir bizde bugün itibariyle 11 haftalık olduk haftaya ikili test için gidicem dra çok merak ediyorum ve çok ösledim minikimia.s

kızlar bişey sorucam sizlere ya ben 9 haftalık hamişim ya benım sağ arka dişetim coook agrıyor yaa, sankı 20lık diş cıkıcakmıs gıbı bi duruyo bi sızlıyuor bu hamişlikte olurmuki anlayamadım
öncelikle tebrik edrim rabbim sağlıkla taammına erdirsin benim pek bilgim yok ama gebelikte diş ağrıları diş eti kanamaları ve ahatta burun kanamaları bile normal algılanıyorfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…