2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ÖZNURCUM INSALLAH BİŞEY OLMAZ BEBİŞEDE ANNESİNEDE CNM BENIM KARDESIMDE 7,5 AYLIK DOGMUSTU SIMDI MASSALLAH BOYU BENDEN UZUN:dilcikar:

AYŞEE COK GUZEL ALDIKLARIN CNM GULE GULE KULLAN
BENDE C.TESI KENDIM ICIN VE BEBIS ICIN ALISVERIS YAPMISTIM.
KENDI ALDIKLARIMI YRN KOYARIM
BEBİŞE TULUM ALDIM COK GUZEL BİRAZ PAHALIYDI AMA NAPIM KUMAŞI COK GUZEL O YUZDEN ALDINyerimseniben

15YTL.

50 YTL AMA ALMADIM ÇOK GELDİ İNDİRİME GİDERİM OLE ALIRIMa.s.

marks ın ürünleri dimi bunlarr?
bende çok beğendim,bakalım ablam almadıysa ben de alıcam minnoşuma

Ayşecim den daha 2 gün önce durumumuz biraz sıkışık demiyormuydun?hayırdır ikramiye mi çıktı :)

Çok güzeller bebişin güle güle kullansın canım..

marks ın ürünleri dimi bunlarr?
bende çok beğendim,bakalım ablam almadıysa ben de alıcam minnoşuma

evet cnm marks'ın urunlerı okadar yumusakki kumaslar harıka ama bıraz tuzlu:çok üzgünüm: yınede kıyamadım mavı tuluma 49ytl etıket koymuslar sonra 15e ınmıs nasıl oluyorsa:uhm: bende aldım hemen ama otekısı 50 ytl ,cok geldı indırıme gırerse alırım artıkın:teytey:

ayşecım cok saol bıtanema.s. seninkilerde cookk şık

kızlar hamiş gıyım bakın
http://www.secen.com.tr/koleksiyon.asp

Ayşecim den daha 2 gün önce durumumuz biraz sıkışık demiyormuydun?hayırdır ikramiye mi çıktı :)

allah allah sende alemsin yanii bacımklava: öle denirmi şaşkın:mymeka:
kocişi kıyamamıs almıs işte bizede güle güle kullan demek düşer dimi amayerimseniben
a.s.
:enbuyukkk:

evet canım sıkışıktı fakat eşim işleri yoluna koyduu bide aylık getirdiği yani topladığı lastik vee gidipte iş bağladı için maaş tan ayrı prim almışş canımmm allahıma şükürler olsunn :teytey: ve hatta bileziğimi bozdurmayacagız bile...:teytey::teytey:

allah koçişim işlerini hep yolunda götürsünn ..........
ilk kez bu kadar sevimli gördüm aşkımıı vee inan ne istersem alıyoduu yanii ama sonunda pes ettii vee limitin doldu dedi..

ama kaliteli kumaş da hemen kendini belli ediyor canımm
öylesine rengi hoşuma gitti diye geçenlerde minik bir pijama takım vardı mağazanın birinde 7,5 ytl ydi aldım ama mothercare chicco yada marks (birde zara da çok tatlı şeyler varrr) dakiler gibi değil penyesi canım
almışken 15-20 verip iyisini almak lazım
birkaç parçada gündelik olsun diye ucuzlarındadn da alınabilir

teyzesi kızıma marksdan kot pantolon polar mont falan almış,akşama resimlerini çekip bede sizlerle paylaşırım,daha ben de görmedim:)))

allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesinallah onlara saglık versin,güç kuvvet versin
amiiiin
güle güle kullan cnma.s.
kıslar ben yemekteyiiimm gorusurus sonraa:teytey:Şeniz

günaydın kızlar hepinize;
küçük balık benim de başım çok ağrır limon iyi geliyor mu gerçekten

canımcım bu limon hamile kalmadan önce benim tek ilacımdı zaten normal ilaç kullanmam pek .neyse beyin ve kalp damarlarına direk etki edip damarların daralmasını dengeleyip kan akışını hızlandırıyor ve kan deveranı daha hızlandığı için oksijen alımı artıyo bu nedenle ağrı kısa sürede azalıp yok oluyo yanlız bu arada tansiyonuda hafif etkiliyo bazı bünyelerde o nedenle bi doktoruna danış ama bana çok ii geliyo..birde eğer tiksinmezsen ve ortamın müsayitse yani evde falansan bir büyük patatesi yıka soy büyük halkalar halinde 4 dilime böl ve bir bez ile 2 adet şakaklarına iki adet alnına yerleştir ve bezi çok aşırı sıkmadan başına bağla uzan 30-40 dakka sonra ağrıdan eser kalmıyo :) şifa olsun inşallal canım süprizzzzza.s.

güle güle kullaaaaaaaaaan ayşecimmm beğendik hepsini kızlar bu çarşamba tatilmiş ben de çarşıya çıkacağımmm:teytey::teytey:

allah allah sende alemsin yanii bacımklava: öle denirmi şaşkın:mymeka:
kocişi kıyamamıs almıs işte bizede güle güle kullan demek düşer dimi amayerimseniben
a.s.
:enbuyukkk:

Tabi öyle denir canım...ben sadece şaka yaptım ya :) bulaşık makinası için dert edip kendini üzüyordu düşünerek...onu da alsaydı keşke emek istedim aslında :) ayşaxim kusura bakma yanlış anladıysan sen de...Güle güle kullan...Allah hep güzel günlerde kullanmak naip etsin canım..

ayşecim yüz için mi kullanıyorsun sadece??

evet canım yüz için ama bunun losyon tarzı olanda var o nu vücut içinde kullana bilirsin...

ebruu kızz ne tatili 23 nisan mıı kii bizde tatilmiyiz acep

seren iyi dileklerin için sağol canımmm..............a.s.

ayyy evett Allahım kocalarımızı başımızdan eksik etmesin iyişallahhh
bebeğim olmadan öncede çok korkardım aşkımı kaybetmekten
şimdi daha da çoook korkar oldum
amannn kapatıyım bu kötü konuyu
biz çarşamba günü alışverişemi gidiyoruz şimdi kızlarrrrr:))

teşekkür ederim canım...Görümcenide Allah kurtarsı inşallah bebeği ile sağ salim kavuşsun sevenlerine hiç olumsuz düşünme bak görüceksin nasılda iyi olucak yerimseniben

kızz deşme yaramıı bulaşık makinası 299 ytl di yaa oo öyle değilmişş onuda alacaktık fakatt siemsenten bi beyaz eşya alana yanında onu 299 ytl veriolarmışş normalde 700 falan canımm bende istemedimm çıktık mağazadan .
senağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…