2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

üffffffffff Yaaaaa Canim Dasikkin Uykumda Varrrrrrrrrrr
Sebamed Aldim Ben Güneş Koruyu Olarak 25,00 Ytl Verdim

üffffffffff Yaaaaa Canim Dasikkin Uykumda Varrrrrrrrrrr
Sebamed Aldim Ben Güneş Koruyu Olarak 25,00 Ytl Verdim

güle güle kullan canımm,iyi yapmışsın benimde almam lazım artık,ama cildim esmer olduğu için acele etmedim şimdiye kadar

bu arada dün kızıma ceylandan çok tatlı bir takım aldım,kadife kumaştan ceket pantolon ve şapka,çoook şirinn:)))
ablamda Marks&Spencer dan 6-9 aylık için kot pantolon, polar mont,birde içli dışlı giyilecek bir mont almışş:))ama deha ben görmedim
resimlerini çekip koyucam en kısa zamanda

Ayşeeeeeeeeee Uyuşuk Oldun Başimiza Heeee
Eskiden Bişeyler Bulup Netten Gösterirdin Anaaaa Sen 2 Ay Sonra Uyuklarsin Heee:1closedeyes:

herkezler nereye gitti kimseler yok artık bebişim kımıldamaya başladı çok tuhaf bir duygu 18 ci haftaya girdik başladı bende geceleri bir sağa bir sola dönmekten uyuyamıyorum yeni başladı heralde normaldir birde bişey soracaktım sağ kasığımda şişme oldu ve bacakta varis acaba o mu yaptı herkese selam

meraba kızlar
baş ağrısı çekiyorum sabahtan beri beynim acıyo resmen
ayyy kızlar izmir yanıyo resmen yaa daha nisan ayındayız nolcak benim halim böyle devam ederse sıcaklar..
normalde inanılmaz pozitif biriyimdir herşeyi olumlu yanından görmeye çalışırım ama bu baş ağrısı bugün musallat oldu resmen bana ilaç içmiyorum tabiki limon sıktım 2 tane onu içiyorum yudum yudum miğdem yanmasın diye dikkat ediyorum .ay evde olsam bağlıycam patatesi kafam 20 dakkada kesiyo mucize gibi ama bürodada olmazki yaaa :)))))))))))))) düşünsenize tipi kafada yemeniiçinde patates puhahahhahahahha :)))

günaydın kızlar hepinize;
küçük balık benim de başım çok ağrır limon iyi geliyor mu gerçekten

collagexb9.jpg
bu dün kocişimin bana aldıgı çanta sade ama kullanışlı
collage1hc4.jpg
bunu dün aldı kocişim babet çok hoşuma gitti..... kıymet bilin bakınn ayaklarımı çıkarıpta çektimm :))))))))))))))))))))
collage2xj7.jpg
buda güneş kremim 34,200 ytl ben 25,00 ytl aldımm yani bunu dün koçisim aldı.
collagepu0.jpg
saç tokam arkası uzunn :)))))
collage1am8.jpg
bulgarı yüzüğümmm
collage2lg9.jpg
bu tek tasımmmm
collage3sw4.jpg
bu da pırlantammm hihih kocişi soydumm azcıkk .........
allah daha çok versim kocacığımaa... versinki oda bana ciciler alsın..

geçmiş olsun küçükbalık cnm ya benimde ara ara oluyor bir geldimi 2 gün geçmiyorr inş çabuk geçer
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ya görümcem 7,5 aylık hamile suyu gelmiş hastaneye götürüyorlar dua ewdin bebeşimize bişi olmasın :KK43:((((

kızlar bana doktorum yüzüm için mutlaka güneş kremi kullanmamı söyledi yoksa lekeler oluşurmuş aranızda kullanan varmı ne almamı öneririsiniz???

ebru al kız bak herşeyimi paylaşıomm sizleeeeeeeeeee
ama sizz anam uyusuklarrr bişeycik koymuonuzz vallaaa

bire ben dün aldım sabah sürdüm bunu tavsiye ettile bebk içinde kullanılıyormuş..
öznur umarım bişecik olmazz sağ salim gider gelir görümcen canım.

X