2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayemmmmm kız negüzl bunlar böleeeee
iii günlerde kullan arkadaşımmmmmmmmmmm

bide yüzünü çekeydin bacım senide göreydik valla çok süper olacaktıııı

kızz deşme yaramıı bulaşık makinası 299 ytl di yaa oo öyle değilmişş onuda alacaktık fakatt siemsenten bi beyaz eşya alana yanında onu 299 ytl veriolarmışş normalde 700 falan canımm bende istemedimm çıktık mağazadan .
senağlamasenağlama

üzüldüm canım ya...taksitle falan alsanız...çok zor oluyor artık iş yapmak...hele bulaşık ayakta dikilip eğilmek lavaboda...bence ihmal etme ne yapıp edip alın ...

panco_7.jpg

eklemeyi beceebildim mi acaba?

bence de bulaşık makinası gibisi yok ya gerçekten hayatı kolaylaştırıyor özellikle çalışırken çok faydalı olurdu bana ayşecim ne yap et al bence çok rahat edersin

bence de bulaşık makinası gibisi yok ya gerçekten hayatı kolaylaştırıyor özellikle çalışırken çok faydalı olurdu bana, ayşecim ne yap et al bence çok rahat edersin

kıs biz cocukmuyuz:roflol: ne tatili bize tatil olmaz sanırım olsada kesin bizim fosil yrm gün yapar gıcıklıgınaKötü Kazen:kızgın:

çocuk değiliz ama çocuğumuz olacak :dance::dance:
ama resmi kurumlara olur yevrumm sen sivil yerde çalışıyosan bilemiyorrruuuuum:smiley-cool:

esraa sağol gülümm
özdecann koçiş dediki istersen arçelikten alalım dedii bende yok istemiyom dedii..........
bakalımm azcık daha zaman geçsinde hele.

hehehe bi bakıyormuşşsunuzz almışım fotosunu bilem koymuşummm heheheheheh

anam yokk sakın heveslenmeyin daha aldırmadım..
:)))))))))))))

çocuk değiliz ama çocuğumuz olacak :dance::dance:
ama resmi kurumlara olur yevrumm sen sivil yerde çalışıyosan bilemiyorrruuuuum:smiley-cool:

ben özel sektörde calsıtıgım için zor gibi ama insallah bızede tatıl yaparlar naniknanik
valla alısverıs yapmam drek evde dınlenırım:teytey: eve hasret kaldım valla yaa

bence de özel sektörde tatil olması zor ben yıllarca çalıştım hiç 23 nisan tatili yapmadık değil 23 nisan 19 mayıs 29 ekim hiçbiri tatil olmazdı valla

Ben gelddiiiiiiiimmmmmmm....
Güzel annişleeerrr,ve bıcırık bebekleriiiiii......

Bu aralar çok keyifliyim kızlar..Benim canavar tekmelerini iyice hissettirmeye başladı,
babası da elini koyunca hissedebilir çünkü elimi koyduğum yere gelip vuruyor eşşolusuuu...
Bu arada cuma günü kocişim de geliyor,mutluluktan uçuyorum yane bu ara...

X