2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

selam hanımlar nabersiniz ?
bu güzelim pazar gününde evde oturup temizlik yapmak pekte hoş değil.
ama ne yapalım babacık gitti biz kaldık.
sizler neler yapıyosunuz .
hamişlikler nasıl gidiyor inş. bir sorun yoktur.
öpt. hepinizi ... :)))

selam kızlar kimsecikler kalmamış hava güzel herkes biryerlere gitmiş heralde bende dinlendim bugün cuma kalabalık misafirim vardı tabi öncesi temizlik yordu beni çıkmadım bende dinlendim kızlar benim merak ettiğim şeyler var cinsiyeti belli olanlar hani diyorlar ya kız olunca şöyle olur erkek olunca şöyle olur doğrumu diye merak ettim cinsiyet takviminide çoktan beri görmediğim için iyi pazarlar herkese

slm kizlar nasilsiniz? Hamislikten bu yana kac kilo aldiniz meral ediyorum.Ben anlamadim 54 kilo ile hamile kaldim simdi 58,5 olmusum bana cok geldi daha 21.haftama yeni gircem insallah.Neyse bebislerimiz saglikli olsunda onemli olan o.

günaydın kader arkadaşlarımmmmmmmmmm
iyi haftalar,hoş sohbetler ve güzel haberler dileğiyle
öpüldünüz mucuk mucuk:)

Ayy Dünn çok Güzel Bi Pazar Geçirdik Eşimle.. Sabah 12 Kalktik Dusumuzu Aldikk Kocişim Dustan çikana Kadar Bende Kahvalti Hazirladimm Hava Güzeldi Balkonda Güzel Bi Kahvalti Yaptikk Sonra Saat 2 Gibi Dişari Ciktik Pazara Falan Gittik.. Sonrada Güllük Işiklar Lara Gezdikk Ayy Dün Kocişim Ne Istersemm Aldii Valla Allah Razii Olsunn çanta Ayakkabi Tunik Toka 50 Faktör Sebamedten Güneş Koruyucu Falann Herşeyi Aldirdimm ............. Sağolsun Aşkimmm Benim..... Saat 23,00 Eve Geldik Meyve Yedikk Ve Uyudukkkkkkk.........

günayydınnnnn günayydıınnnnn:teytey::teytey:

kızlar bişey sorucam ben iki gecedir neredeyse hiç uyuyamıyorum dönmekten sürekli 15dkkada bir ya sagıma donuyorum ya soluma bu gece sağıma dönüp yattım soldan acayip bir agrı geldi sanki zonkluyo gibi ara ara agrı , o bebeğimin tekmelerimi sizcee:uhm: çünkü soluma dönünce o agrılar geçti , birde yatakta cok donmek sakıncalımıdır:uhm: hani allah korusun kordon falan dolanır dıyorlar yaa öle bir risk varmıdır dönmekten :uhm:

ayşe gıııııııııııııı burdayız bacım pazartesi işer var onu hallediyom ahaytım bennnnn.başkada
kimse yoktur bağırma bacımmmmmm

seren günaydın tatlummmmmmmm
ayy sorma bende rahat rahat uyuyamıyorum sağıma yatsam solum soluma yatsam
sağım ağrıyooo.deiğin gibi çok dönmek istemiyorum ama napcez bilmiyorummmmm
daha şimdikten böylese ooooooooooo.dur biz bu işi ehline soralımmmm

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeee varmı bir fikrin canummmmmmmmmmm

Valla Kizlar Sizee Anlatayim Nasil Yattigimi
şimdik Benim Heriff Arkasini Döner Bende Sağ Bacagimi Onun üzerine Atarimm Kolumlada Sarilirimm Tabi Göbek Boşta Oluyoo Rahat Oluyomm Yani Bi Nevi Yüz üstü Yatiom Ama Göbeğimin Boşta Olunca Sorun Olmuyo..
::)))))))))))))))))))))))

günaydınnn fıstıkkka.s.
valla sorma yaa cok agrım oluyor gecelerı artık rahatta kalkamıyorum agırlastıkmı ne:uhm:
tek korkum cok donuyorum dıye bebişe zarar verme korkusu allah korusun yaa c.tesi kontolum var cok şükür göricem bebeğimi valla panikatak olduk yawwwkafamçokkarıştı

:roflol: allah senii alemsin yaww:roflol: arada bende ole yatıyorum cnm yada eşim eliyle göbişi destekliyor arada ama yinede bunalıyorum 15dkda bir sag sol donuyorum bebişe zarar gelmez dimi yaa:uhm:

kızlarrrrrrrrrrrrr korkmayın bişeycik olmaz allahın izniyleeeeeeeee
ay anam ben böle hayyat yatamam darl gelir valla en fazla 15 dk oda
kocişin
gönlü olsun diye.zaten genelde o sarılır ban ,şimdide sarılıyo
oyyyyyyyy daral geliyo bişeyde diyemiyommmmmm menepoza girmiş gibiyim
valla

kızlarrrrrrrrrr sizdede oluyomu benim nefes almalarım falan biraz zorlaştıııı
biaz yürüyeyim hrmrn nefesim kesiliiyooo geceleride burnum tıkanıyo
normalmi acepppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…