2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar
günaydınnnnnnnnnnnnn ben geldim beeeeeeeeen nasılsınız güzel hamişleeeeeeeeeer
hafta sonu yoktu kimsecikler baktım baktım çıktım hep ,ben de bu sabah biraz sancılıyım ya stres ettiler beni işyerindeeeeeeeeee

Esraa Gülümm Sorma Anefe Darliği Bende Var Geceleri Pencere Kapi Açip Yatiom Valla.......... Bunaliyom Sikintii Basiyoooo

kızlarrrrrrrrrr sizdede oluyomu benim nefes almalarım falan biraz zorlaştıııı
biaz yürüyeyim hrmrn nefesim kesiliiyooo geceleride burnum tıkanıyo
normalmi acepppp

sanırım normal cnm benımde nefeslerım zorlastı c.tesı azcık gezım dedım nefes nefese kaldım hemen tansıyonum dustu aman dıkkat edın yaz geldı sevınıyoruz ama bizim için çok zor bir yaz olacak gibi:çok üzgünüm:

GÜNAYDIN KIZLAAAAAR HAFTA SONU DR. GİTTİK HERŞEY YOLUNCA ÇOK ŞÜKÜR VEEEE KIZIM OLUYORRRR :))))) VE SAĞLIĞIDA YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR ÇOOOOK MUTLUYUM

GÜNAYDIN KIZLAAAAAR HAFTA SONU DR. GİTTİK HERŞEY YOLUNCA ÇOK ŞÜKÜR VEEEE KIZIM OLUYORRRR :))))) VE SAĞLIĞIDA YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR ÇOOOOK MUTLUYUM

gözünaydınnnnnnn cnmmm hayırlı olsun a.s.

ebrumm günaydınn sanadaa napeerr kıs naponnnn:teytey:

günaydınn kızlarrrrr
kızlarr ben iki gecedir kabuslar görüyorum hele dün geceki çok kötüydü
gecenin 5 inde ağlayarak uyandım, bebeğim hastaymış,onu almazlarsa ben ölürmüşüm, suni sancıyla doğurttular kuzumu....
yaa resmen yaşamış gibi oldumm((((((((
uyanınca karnımı yokladım hemen((
sizdede kabuslar oluyormu,ilk defa oldu bende , birde ilk zamanlar hep kanamam oluyordu kabuslarımda
(((((((((
gece wc ye kalktığımda kendi gölgemden korktum resmen((

Sarikanarya Canimm Hamilelik Boyunca Görecez Böyle Rüyalar Sanirim.. Fazla Takma Dua Et Allaha Emanet Et Kuzunu Yat Canim.....
Allah Koruru Bebeklerimizi

günaydınnn kızlarrr 3 gün istirahatten sonra bugün kalkıp işe geldik bakalım inş tekrar ağrım olmaz sizler nasılsınız bebişler nasıl

Sarikanarya Canimm Hamilelik Boyunca Görecez Böyle Rüyalar Sanirim.. Fazla Takma Dua Et Allaha Emanet Et Kuzunu Yat Canim.....
Allah Koruru Bebeklerimizi

ayy iyişallah çok sık görmeyiz canımcım insan gerçekle rüyayı bir süre ayırdedemiyor(
Allahım korusun kuzularımızı iyişallahh

buarada cumartesiden beri meleğimin hareketleri hızlandı sanki:teytey:tam tekme gibi şiddetli değil ama kuvvetli seyirmeler başladı,hemde epeyce kuvvetli:teytey:

günaydın arkadaşlaarrr....
umarım herkes iyidir...cumartesi doktora gittik kızımı gördük.ilk defa renkli haliyle karşılaştık..babasına benziyor aynı :) .4 boyutlu ultrasonda inceliyor doktorumuz renkli fotoğrafını verdi bize sanırım bu aydan itibaren renkli halini görebileceğiz hepimiz ..bu gerçekten inanılmazdı...çok şükür sağlığı yerinde bi sorun yok dedi doktorumuz..inşallah hepimizin meleklerinin sağlık haberlerini alırız...Allah hepimizin yardımcısı olsun...

hoşgeldin canımm
dinlenmek iyi gelmiştir iyişallah
ahh ahh keşke çalışmak zorunda olmasaydık dimi kızlarrr

evet cnm dinlenmek iyi geldi bizi biraz korkuttu meleğimiz ama çok şükür iyiyiz.ama insan evdeykende işte olsam diyor evde hiç zaman geçmiyor özellikle de yatınca a.s.

evet cnm dinlenmek iyi geldi bizi biraz korkuttu meleğimiz ama çok şükür iyiyiz.ama insan evdeykende işte olsam diyor evde hiç zaman geçmiyor özellikle de yatınca a.s.

h.g. öznur bence de haklısın evde yatmak da çok eğlenceli değil gün bitmiyor işin olunca falan güzel dee ya da arada gezmek için ama ben evde olsam her gün sıkılırım doğrusuuua.s.

evet bilmemmi canımm, bizde 13.haftada korkmuştuk,bir kanamam olmuştu ve bende 3 gün evde yatmak zorunda kalmıştım(zor oluyor ama onun zorluğu daha çok kaybetme korkusu bence,keyfinden yatsan o kadar sıkıcı olmaz:))
çok geçmiş olsun canımcım,iyişallah bir daha korkutmaz minnoşlar bizi

Ayy Yaaa Midem Bulaniyooo Bunun Disinda Kasiklarima Sanci Giriyooo Vee Bebeğim Hiç Durmuyoooooooooooo
Maşallah.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…