2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hicranım,sel-inn,ebru hoşgeldinizzz.geçmiş olsunn herkese. hicrancımm normalde kum,taş dökmesekte çilek yemek sakıncalımı.

hicranım,sel-inn,ebru hoşgeldinizzz.geçmiş olsunn herkese. hicrancımm normalde kum,taş dökmesekte çilek yemek sakıncalımı.

aslıcım çilek aslında çok faydalı bir meyve fakat hormon çok fazla kullanılan bir meyve fiyatından dolayı anladınmı birde toprakla haşırneşir yetiştiği için suda bekleterek en az 1 saat yenilmesi lazım ki kumu doğal olarak almayalım o yüzden ben birkaç yıldır canım istemedikçe eve çilek almam kolay kolay şimdi bazı organik meyve satan yerler çoktı ama onlarada nekadar güven olur bilmem ama çilek hormonluysa zaten kendini belli eder hayatım sen küçüklüğünde bir düşün bakalım şimdiki kadar büyük çilek görmüşmüydün hatırlıyormusun ona göre ölç yanii

ooooooo eylül annişleri patır patır dökülüyor demekki bugün dışarı pek çıkan yokkk yada çıkmadan önceki son mesajlarmııı yoksa :) ben 1 saat sonra falan çıkıcam eşim ve kızımla accık hava alıp döncez evde sıkıldım yahuuu dört duvar üstüme geldi sankiii arabayla yavaş yavaş bir sahil yapalım çay içelim diyoz

saol canım yaaa valla tedirginim biraz ama umarım bişey yoktur bolsu içiyom şimdikkk bende tuhafım yani normalde çok su içmem ben zaten hamiş olalı beri suya dikkat etmeye çalışıyorum su şişem devamlı elimde yanımda geziyom ama zorlada içemiyom işte tuzlu muzlu şeyler yemeye çalışıyom ki su içeyim bol bolsırnaşık şey

ben de öyle elimde sürekli şişe 4 şişe içmeye calışıyorumm zorla oda.suyu da inan ilaç gibi görmeye beşladım hiç sevmem ilaç kullanmayı ama 2 lt yi geçmemiz lazımmış malum ilerliyoo hamişlik.

ben yokken bayağı kaynatmıssınız kızlar bende 3 lü test yaptıracagım daha yaptırmadım hayırlısı inşallah hersey yolundadır :emir_bebek:a.s.

hicranım tşklerr.rabiya hoşgeldinn. hicranım valla hava çok güzell ne güzel olurr gezmekk eşim uyansın bende hadi hadi gidiyoruz diyecegim.

teşekkürler aslıcım gerçekten bugün hava çok güzel yaa tam gezmelik yani bende düşünüyorum dısarı cıkmayı aslında bakalım

Slm.kızlar nasılsınız bakalım bugün,bende acaip bi baş ağrısı var nedense,hicran yazdıklarının çoğu bendede olmaya başladı yani alt tarafım bazen o kadar geriliyoki korkuyorum,şu aralar çok çilek yemiştim bende, hiç organik bişeyde yokki çok zor doğal bişeyler bulmak ama yerli çilekler çıkana kadar yemesem iyi olur galiba.Benim eşimde yatıyo canım sıkıldı valla,sizler ne yaptınız bakiyim?

ben kaçıyom kızlar kendinize ii bakın giyineyim dışarı çıkıcazz hava alıp gelelim bebiimle accıkk byyyyyyyyyyyyy

hoşgeldin gülsahcım biz iyiyiz Allaha şükür şimdilik tek düşüncem 3 lü test yaptırmadım yaptırıp iyi sonucunu alırız inşallahfisfisfis sana gecmiş olsun benimde arada bir ağrıyor basım hayırlısı Allahım yardımcımız olsun cnm hepimizin a.s.

arkadaslar ben şimdilik cıkıyorum 2 saat sonra acarım görüsmek üzere kib bebişlerede byyya.s.:1hug::teytey:

hoşgeldin gülsahcım biz iyiyiz Allaha şükür şimdilik tek düşüncem 3 lü test yaptırmadım yaptırıp iyi sonucunu alırız inşallahfisfisfis sana gecmiş olsun benimde arada bir ağrıyor basım hayırlısı Allahım yardımcımız olsun cnm hepimizin a.s.

Alırsın hayatım inşallah herkesin test sonuçları çok iyi çıkar bende birkaçgün önce yaptırmıştım şükürler olsun iyi çıkınca içim ferahladı biraz,çok saol canım inşallah Allah ım büyük dertler vermesin bebişler iyi olsunda tek,dediğin gibi Allah yardımcımız olsun sanada geçmiş olsun canıma.s.

X