2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende bikaç haftadır hareketlerini hissediyorum ama dün doktorda beklerken heyecandan heralde bi tekmeledi sağ tarafımı gecede aynı tekmeleme solumda oldu hep aynı yeri acıtmak istemiyo heralde ama kuvvetli olucak galiba kızım tekmeleri çok sert valla

bende bikaç haftadır hareketlerini hissediyorum ama dün doktorda beklerken heyecandan heralde bi tekmeledi sağ tarafımı gecede aynı tekmeleme solumda oldu hep aynı yeri acıtmak istemiyo heralde ama kuvvetli olucak galiba kızım tekmeleri çok sert valla

Ne güzell canımm gözün aydınnn... Kızın annesini düşünüyor..
Benim ki hiç düşünmüyor valla hele azcık sıkıştırırsam hemen kasığımda acayip bir ağrı oluyor.. Hiç sıkıntıya gelemeyecek benim oğlan :teytey::roflol:

günaydın kızlar nasılsınız.cok yogunum giremiyorum bugünler okulda 23 nisan için gösteri hazırlıyoruz o kadar cokyorgun geliyorum ki anlatamam.bi öğrencim ile de cok büyük sıkıntılarım var cok stresliyim anlayacagınız bana dua edin de öğeenciyi başka bi okula göndersinler kurtulayım şu beladan.bebişime bişe olcak diye tedirginim

Koca bir yaz geçti beni dinlendirmedi
Ne güneş ne deniz ne de aşk
Tadını almadım sevdiğim bir çok şeyin
Bir perde vardı göremediğim
Bazen öyle dalgalandım ki kabıma sığamadım
Bazen de öyle sakindim ki kıpırdamadım
Bazen uçar gibi bazen hapis gibi
Özgür ve tutsak
Aşk için aşka küs biraz şikayetçi
Neşeli kederli

Aşk bir kahkaha senden duyunca daha güzel
Sevmek bir dokunuş bu sen olunca özel

Kışın ortasında lapa lapa kar yağarken
Aşkınla başım sarhoş elin elimde ne hoş
Tak bildiğim şey en çok seni sevdiğim
Beni bana unutturan ve hatırlatan sensin
Mucizelere sebep sensin
Şükürler olsun benimlesin

AYY BU ŞARKIDA GÜZELLLL
KOCİŞİME SÜPRİZ CD HAZIRLIYOMM VCD HAZIRLAMAK İSTEDİM ARABA İZLESİN DİE AMA BECEREMEDİM.:KK43:((((((((((((

cansucum aynen benimde öyle.sıkıştırmaya hiç gelmiyo.hemen ağrıyo orası.bu oğlanlar böyle oluyo galiba.zaten bende ona kıyamıyom gerçi.hep kaykılarak oturuyorum sandalyede rahat etsin diye.ama patronlar gelince de öyle oturamıyosun ki.

Kızlar akşam rüyamda bebeğmi emzirdiğimi gördüm.. Göğsümden çıkan süte kadar... Amma bol diyordum kendi kendime süt için...

Rüyamda uykum gelmiş yorulup bebeğimi unuttmuşum.Annemle babam ilgilenmişler.Rüyamda sabah oluyor uyanıyorum..Bir bakıyorum bebek yok.. Kokuyorum ağlıyorum..Diğer odaya geçiyorum bebeğim babamın kucağında uyuyor.. Babam seni uyandırmaya kıyamadık biz ilgilendik sabaha kadar diyor annemle...

Sabah uyandığımda hala vicdan azabı çekiyordum... Bebeğimi nasıl unuturum diye..
Bundan sonra böyle rüyalara başladık hadi hayırlısı...
Ama rüyamda bile annem ve babam her zaman ki gibi yanımda dimdik duruyorlar... Allah onları başımızdan eksik etmesin inşallahhh

ay zelihacım allah yardımcın olsun inşallah.inşallah o bela öğrencide gider başka okula.kendine ve bebeğine dikkat et şekerim.

günaydın kızlar nasılsınız.cok yogunum giremiyorum bugünler okulda 23 nisan için gösteri hazırlıyoruz o kadar cokyorgun geliyorum ki anlatamam.bi öğrencim ile de cok büyük sıkıntılarım var cok stresliyim anlayacagınız bana dua edin de öğeenciyi başka bi okula göndersinler kurtulayım şu beladan.bebişime bişe olcak diye tedirginim

Canım çok yoğun çalışıyorsunuz..Her fırsatta dinlenmeye özen göster... İnşalalh canım sorunlu öğrencinle sorunlar hallolur... Sen önce bebişini düşün.. O herşeyden değerli.... a.s.

suya anlatsaydın önce rüyanı keşke cansu.öyle derler ya perşembeyi cumaya bağlayan gece görülen rüyaları ilk önce suya anlatın diye.allah hayırlara çıkarsın ne diyelim.iyi düşün ki iyiye çıksın.

suya anlatsaydın önce rüyanı keşke cansu.öyle derler ya perşembeyi cumaya bağlayan gece görülen rüyaları ilk önce suya anlatın diye.allah hayırlara çıkarsın ne diyelim.iyi düşün ki iyiye çıksın.

canım internette araştırdım... Eski rüya yorumcuları hamile bayanların rüyalarını yorumlamazlarmış... O yüzden gördüğümüz rüyaları internetten araştırsak da bize hitap etmiyormuş.. Bir bebek dergisinde de aynısı yazıyordu.. O yüzden içim rahat..
:sm_confused: Ama tabi herşeyden önce Allah hayra çıkarsın demek lazım..

ne güzel canım ben daha hiç bişey hisssetmiyorum.hatta bazen hamile oldugumu unutup cocuklarla hoplayıp zıplıyorum arkadas uyarıyor aman dikkat et diyee.ben ne zaman hissederim acepp

Yaaaaaaaa Sizee Sordumm özel Mesajlarinizz Oldugu Kutucuk Var Mi Siz Hani üyelik Isminin Altinda Yaziyo Yaa Benimm Yokkkkkkkkkkk

canım internette araştırdım... Eski rüya yorumcuları hamile bayanların rüyalarını yorumlamazlarmış... O yüzden gördüğümüz rüyaları internetten araştırsak da bize hitap etmiyormuş.. Bir bebek dergisinde de aynısı yazıyordu.. O yüzden içim rahat..
:sm_confused: Ama tabi herşeyden önce Allah hayra çıkarsın demek lazım..

bende bugün rüyamda bi tabutun içinde 3 tane kefene sarılı ölü gördüm.bunlardan birisi babammış(kaybedeli 18 sene oldu)digeri bi kadın mış vede küçük bi bebek kefeni cok korktum dusa girmem gerek ama korkudan giremiyorum cok etkilendim rüyadan

zeliha gerçektenm kötü tabi ama korkma canım ben de hep kötü rüyalar görüyorumm hamilelikten sanırım malesef böyle olacak bir süre daha korkmaaaaa

X