2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

teşekkür ederim kızlar daha bugün farkettim dün akşam istanbula geldik ablamı ziyarete doktorumdan uzaktayım inşallah problem çıkmaz

benim çıkmam lazım misafirlerim geldi herkese iyi sohpetler bebişlerinize iyi bakın üzmeyin sakın onları byeeee

selam kızlar doktordan yeni geldim işyerindeyim malesef bebeğimin cinsiyetini öğrenemedimmm ama Allaha şükür herşey yolunda dedi doktorum inşallah bidahaki sefere cinsiyet belli olcakk sizler neyapıyorsunuz bakalım

merhaba kızlar
hicran ben de öğrenemedim hala, yarın gideceğim doktora inşAllah öğrenirim :))
üçlü testimiz de var yarın inşAllah güzel sonuçlar alırız hepimiz..

Yaa Minnik Anniş Benim Cetvelde Sadece Hafta Ve Gün Olayini Senin Ki Gibi Yapsan Sana Zahnmett.. Böyle De Iyide şimdi Ben 17+2 Yim Yaa Doğrumu Buu Rakamlar.

merhaba kızlar
hicran ben de öğrenemedim hala, yarın gideceğim doktora inşAllah öğrenirim :))
üçlü testimiz de var yarın inşAllah güzel sonuçlar alırız hepimiz..

inşallah canım ben 3 lü test yapmicam gerek yok dedi doktorum ama 14 mayısta 4 boyutluya gireceğim 1 saate yakın sürüyormuş o bebeğimi zuzuuuun uzun seyredicem artıkk:teytey:

hicrannn h.g. oooh görmüşsün bebişini ne güzel allah sağlık versin cinsiyeti de bir dahakineymiş boşver janııım sağlıklı olsun daaa

17 Aralik 2007 Son Adet
22 Eylül 2008 Doğum Ama 24 De Sarka Bilir Dedi Dr..
Sen 17+2 Olacak şekilde Ayarla Canimmmmmm
Sağol şimdiden

inşallah canım ben 3 lü test yapmicam gerek yok dedi doktorum ama 14 mayısta 4 boyutluya gireceğim 1 saate yakın sürüyormuş o bebeğimi zuzuuuun uzun seyredicem artıkk:teytey:

evet canım bana da 22. haftada ayrıntıı ultrasona gireceksin dedi doktorum
cinsiyetlerini de en net o zaman gösterecekler bizimkiler galiba :1rolleyes:
[/B][/I]

yapmışsınız canım
ben de benzer birşey yapmıştım netim de sorun oldu
çok güzel olmuş gülsüm :)

merhaba güzel anneler ben okuldayımm size bir merhaba diyeyim diyee ugradımm umarım herkes iyidir.

gülsümcüm ben bu forumdan çıka bastım ya bide yeni foeum aç dedimya onlar silinirmi ben silmek istiyorumda nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…