2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bebek Odasi çok Güzel Sade Bende Beyzli Pembeli Olabilir Diyom Bakalimm Hayirlisi.. Fiyatta Uygunnn Bence

iyi günlerde kullansın bebişin.. Odasında mışıl mışıl güzel güzel uyusun da büyüsün inşallahh

teşekkür ederim arkideşlerim.allahım hepimize aldıklarmızı iyi ve sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Ay Kizlar Be Sürekli Gece Gündü Canim Tuzlu çekirdek Istiyoo Gecen Hafata 2 Büyük Paket Bitirdim Annem Kizdi Artik Yemiyom
Bide Kocişim Artik Tuzlu Yok Dedi Doğumu Zorlaştiri Dedii Kiyamam Ben Ona Yaa Bizi Nasilda Düşünüyo..

Yaa Bide Ben Su Kaymakli Bisküvlerden Aldim çekmecem Doluu Ondan Yiyom Yaa Sorun Olmaz Demi Ya

seren bantlara bayıldım bende çok severim aksesuarları bu sene de çok moda bantlarla ne hoş oluruz üzerimize tunik altına tayt saçımıza bir bant gözlerde de güneş gözlükleri ohhhh süper oluruz valla

slm.kızlar valla anca okuyabilidim yazdıklarınızı,cansucum aldığın ciciler süpermiş valla,anessa seninde canım ikinizde güle güle giyin cicilerinizia.s.,kızlar bişey sorucam dün dr.da kiloma baktılar 1 ayda 4 kilo vermişim dr.da şaşırdı ama bebeğin gelişimi normal dedi,ya ben o kadarda yiyorum niye olduki şimdi bu böyle kafama taktım valla of ya mutlaka bişey çıkıyo yani,acaba çok hareketliyim ondanmıki,neyse sedacım eğer oralardaysan okudum ağlamışsın çok üzüldüm güzelim bi ses ver iyiyim diye bende seren gibi oklavayı çıkarıcam haaklava:,haber et kendinden ok.arkadaşım

çok güzel battaniye bunun değişik çeşitleri de var bende internette görmüştüm elde de ypılabiliyo örgüyle ama ben daha çözemedim öğrenirsem yaparım

battaniye çok güzel internette değişik modelleri var elde de yapılabiliyomuş ama ben daha öğrenemedim çözersem yapıcam inşallah şimdilik ufak tefek şeylerle uğraşıyorum

bende örmek istiyom ya.bende alayım bari yün.düz örerim.lastik yapmayıda biliyom.sonra tuhafiyecilerden alırım arma gibi bişey.onuda dikerim oraya oldu bitti işte.ne çabukta yaptım lafta ama iş örmeye gelince kimbilir ne zaman bitiririm.

ablamın bebeğine de pembe bi süveter ördüm çok tatlı modelini veriyim de onu ördür canım annene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…